Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Szép munka, nekem eszembe sem jutott volna, hogy besüllyesszem a táblát. Én megoldottam a kérdést azzal, hogy vágattam egy 1x1 méteres OSB lapot, amit felcsavaroztam a falra, majd erre akasztottam a táblát.

(#2) total90


total90
veterán

En mindig a kozepebe dobom, nem kell kore ilyen tabla ;]

Egyebekent jo lett :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) DEJVID


DEJVID
őstag

Jajj, de rég játszottam! :(

(#4) vans? válasza total90 (#2) üzenetére


vans?
őstag

Kar, hogy nem a kozepebe kell dobni. ;]

hábm bábm

(#5) total90 válasza vans? (#4) üzenetére


total90
veterán

Attol fugg mit jatszol. Mondjuk nekem a 501 a kedvencem es ok, oda epp nem a kozepebe kell dobalni.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) ratsviktor


ratsviktor
csendes tag

Én is csináltam védőt a dartsom köré amikor elkezdtem a dartsozást. Egy vékony farostlemezlapból vágtam ki egy amerikai táblához hasonló formát, lefestettem fehérre, majd a darts alá fúrtam a falra. Kb. ilyesmi formája volt:
Azóta már tudok annyira dobni hogy ne kelljen, a szoba is átalakult, de jól nézett ki ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) RegElek válasza Jofi81 (#1) üzenetére


RegElek
csendes tag

Köszi. A másik opció nálam is ez lett volna, de végül ennél maradtam. :)

@ratsviktor:
Remélem hamarosan én is eljutok oda, hogy nem lesz rá szükségem, de azért olykor-olykor még kell.
Na meg persze ha jönnek át haverok, akkor biztosan meghálálja a fal, hogy fent van :D

https://regelek.hu/

(#8) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segitseget kernek. En is pont ilyenen gondolkozom, csak nem hungarocellbol, hanem polifoam szeru anyagbol. Nem tudjatok hogy keressek ra, vagy mi az anyaganak a neve (nem habszivacs, nem is polifoam) es hol lehet ilyen kb 200*100*5cm-es tablakat kapni?

Koszi!

Laci

(#9) NSG


NSG
csendes tag

Üdv!

Azt szeretném megtudni, hogy milyen ragasztóval egyesítetted a polisztirol lapokat?
Ma vásároltam 2 tábla EPS-t, hozzá jó drága polisztirol ragasztót, de úgy néz ki, hogy jól rábasztam vele, mert én hülye azt gondoltam, hogy jó lesz így.... Erre most olvasom a ragasztóról neten, hogy az egyik felületnek nedvszívónak kell lennie, na most ez nem igen teljesül..
Nem mertem piszkálni még, mert 2 oldalról kitámasztottam, hogy legyen rajta nyomás... holnap reggelig még várok, hátha... de nem hiszem, hogy jó lesz. :(

Lehet még valami gagyi ragasztóval is többre mentem volna...

*** FiveOmens'04 *** :-)

(#10) RegElek válasza NSG (#9) üzenetére


RegElek
csendes tag

Szia!

Ragasztópisztoly
Sp@rban 1200Ft, de ott nem tudsz venni hozzá "lőszert".
Barkácsboltokban is lehet kapni általában, de ott sem olcsóbb.

@kulfoldi: Ezt a kérdést passzolom. Nekem ajánlottak lépésálló hugnarocellt, illetve van egy másik fajta szigetelő aminek nem tudom a pontos nevét, de az porózus, sűrűbb is kicsit, mint ez, talán az is használhatóbb.

https://regelek.hu/

(#11) bosmajor


bosmajor
tag

Abszolút hasznát vettem az ötletnek, hálás köszönet!
Íme az én megvalósításom:

[ Szerkesztve ]

(#12) Gerasz


Gerasz
aktív tag


Én is készítettem egy n-edik variációt a témára. 125*60*3-as XPS-s lapból kendácsoltam össze egy 100*80-as táblát (a közepén kivágott körből egy téglalapot felhasználva). Ragasztópisztollyal és kézi tűzőgéppel elég masszívra sikerült.

A filléres műszálas anyagot szintén tűzőgéppel rögzítettem a hátulján, de a darts tábla helyén csak egy lyukat vágtam a csavarnak, így a tábla is feszíti.

Az XPS drágább az EPS-nél, és mintha jobban is roncsolná a nyíl, így nem feltétlenül ajánlom. Vágása persze lényegesen kevesebb dzsuvával jár. Csak most készült el, így kérdéses, mennyire bírja a gyűrődést.

Anyagköltség 2000 Ft körül alakult.

Köszönöm szépen a tippet!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.