Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ribizly válasza Televan74 (#47) üzenetére


ribizly
veterán

Mondjuk az, hogy a grafikája ennek pár év múlva elavultnak hasson nem fenyeget. A GTA V-t felrakva látszanak itt-ott a problémák (pl. karakterek arcai és azok animációja), de még így is köröket ver sok mai címre.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#52) Steve1207 válasza ribizly (#51) üzenetére


Steve1207
veterán

Röviden a hírhez: Szép!

Pontosan, a mai címek már eljutottak egy ténylegesen jó grafikai szintre. Ezekkel 10 év múlva is szívesen játszik az ember, legalábbis a mániákusokon kívül nem fogja szúrni az emberek szemét.

.

(#53) 30z.Samu válasza ribizly (#51) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem a GTA V egy jobb TV-vel még konzolon is rohadt jól néz ki, hát még PC-n...

Sic Parvis Magna

(#54) GegeWarrior válasza ron8 (#46) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Rendes lemezes verzió nem lesz, de az egyik bolt facebookján ez olvasható:
"A játék dobozos változatban nem jelenik meg, hanem digitális letöltőkód változatban lesz kapható. Az előrendelés várhatóan október 23., jövő szerdán indul nálunk."
Pedig egy jó kis gyűjtői darabra befizettem volna :DD

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#55) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Lehet hogy bennem van a hiba, de én nem estem le a székről. A víz és a füst ami kérdőjelet hagy még maga után. Ettől függetlenül remélem hogy tényleg jól fog kinézni, kíváncsi vagyok erre a játékra.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#56) rottenbull válasza Create. (#28) üzenetére


rottenbull
senior tag

A modok meg a trainerek miatt nekem csak a steam verzio johet szoba. Az acsik es a community meg a guide-ok mar csak mellekes.

(#57) Wesder válasza Crytek (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom itt a 300ft-os GamePass àr ami szàmodra màr emberi lenne. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#58) smc válasza Wesder (#57) üzenetére


smc
addikt

Csak ha egy évre adnák annyiért. ;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#59) Crytek válasza Wesder (#57) üzenetére


Crytek
veterán

7.49EUR-ot simán minden szó nélkül kiadok majd érte (természetesen szigorúan steam walletből)

Xbox One X-en már már a Red Dead 1 1975 ft-os ára is majdnem elcsábít ,de még erős vagyok és tartom magam. Helyette megvettem most 796 ft-ért a Far Cry Classicot. Ez kúlt game megérdemli ,hogy itt is meglegyen és ki legyen acsimaxolva. :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#60) Hopkins95 válasza Crytek (#59) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ezt én sosem fogom megérteni. :U Megveszi a drága konzolt meg a jó hardvert, hogy aztán a játékokon spórolgasson meg 5 éves meg öregebb játékokkal játsszon... én akkora már az erdeklődésem is elveszteném, mert addigra elül a hype. A multiplayer játékokra ez meg hatványozottan igaz, mert kihalnak a szerverek.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#61) VágniValó válasza Crytek (#59) üzenetére


VágniValó
addikt

Uram irgalmazz...

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#62) Crytek válasza Hopkins95 (#60) üzenetére


Crytek
veterán

Game pass miatt vettem Xboxot. Semmi másért. De mivel van mellé filléres gold is sok sok xbox 360 cucc fog érkezni még.... Ezek 90%-a ugysincs pc-re.
Én nem vagyok ilyen "hypeember" mint te vagy ti...számomra egy game 15 év múlva is ugyanaz a game lesz. A multi meg régen sem érdekel és soha nem is fog.

Ezért jó az emberi faj szerencsére nem mindenki egyforma. Ha így volna kegyetlen sok pénzt dobtam volna ki az ablakon :C

Next PC Upgrade: 2022

(#63) 30z.Samu válasza Crytek (#62) üzenetére


30z.Samu
félisten

"sok sok xbox 360 cucc fog érkezni még.... Ezek 90%-a ugysincs pc-re."

Például? Nem kötekedésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok.

"Ezért jó az emberi faj szerencsére nem mindenki egyforma. Ha így volna kegyetlen sok pénzt dobtam volna ki az ablakon :C"

Én úgy vagyok ezzel, hogy a hobbi nem olyan dolog, hogy megéri, nem éri meg. Ami a szórakozásomat szolgálja, arra nem sajnálom a pénzt. Ésszerű keretek között persze, de vannak játékok, aminél nem bírok várni és az előrendelés mellett döntök. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#64) Wesder válasza Crytek (#62) üzenetére


Wesder
félisten

"Tuningolt" X360-at kellett volna venned, mert az 120%-ban kiekégítené az igényeidet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65) Crytek válasza 30z.Samu (#63) üzenetére


Crytek
veterán

Én is kíváncsi vagyok ,de mivel nem vagyok jós nem tudom milyen 360-as címeket fog belerakni a MS a GOLD-ba

Nekem szerencsére nincs ilyen fétisem , hogy valamivel azonnal akarok játszani. Nem sietek sehova + azon kívül ,hogy kegyetlen sok pénzt elbuknék semmivel nem lennék előrébb

#64: Itt figyel a One X mellett az RGH-s Xbox 360 ugyanazokkal a játékokkal amiket most eredetibe szerzek be 150ft-okért Gold keretein belül ... Szóval csak porfogó már

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#66) 30z.Samu válasza Crytek (#65) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor kicsit átfogalmazom a kérdést. Eddig hány olyan X360 játékot tettek bele a Goldba, ami PC-re nem jelent meg?

Sic Parvis Magna

(#67) Wesder válasza Crytek (#65) üzenetére


Wesder
félisten

~600 cím van ami BC. Màjus òta nem jött új cím és Scarletig nem is fog, de szerintem màr utàna sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#68) Crytek válasza 30z.Samu (#66) üzenetére


Crytek
veterán

Amióta van X-em sajnos elég keveset. De tessék:
Dantes Inferno , Tekken Tag Tournament 2, Ninja Gaiden 3 - Razor's Edge Sajnos mindent tavaly november óta... De mivel a régi címek 99ft , 248 meg ilyenek nem bánom.

#67: Szerintem meg csak a Scarlet megjelenése után fognak csak igazán rágyúrni a BC-re,mert a MS-nak csak a game pass van és ez totál nincs más ütőkártyájuk szóval muszáj lesz hozni a többi régi címet rá

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#69) Hopkins95 válasza 30z.Samu (#63) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is pont így vagyok vele. :K Ez egy hobbi, amit ha teljesen ki akarok élvezni, akkor költeni kell rá egy kicsit. De hát mire nem kell költeni manapság, ez szerintem még nem is a legdrágább hobbik közé tartozik. Persze gyerekként nekem is megvolt a spórolós korszakom, de amióta pénzt keresek, nem sajnálom magamra költeni. Mert minek kuporgatnám öreg koromra, mikor már nem tudom úgy élvezni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#70) Steve1207 válasza Hopkins95 (#69) üzenetére


Steve1207
veterán

Valaki említette, hogy pl gyerek mellett már nem sok idő van játszani, főleg, ha majd oviba és suliba megy, így addig inkább kiélvezi a dolgot, utána már úgyis csak csodaszámba menne a játék :) Úgyhogy teljesen egyetértek ezzel a hozzáállással, nyilván nem kell költeni orrba szájba, de ha most nem használjuk ki, ha ez érdekel, később a fene tudja, lehet idő se lesz rá.
A lehetőség ott lesz, hogy megkapjuk potom pénzért a régit vagy ingyenesen, aztán ugyanúgy elő se vesszük soha...

.

(#71) Wesder válasza Crytek (#68) üzenetére


Wesder
félisten

Persze a PS2-es kaliberű jàtékaik lesznek az ütőkàrtya... Hogyne:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#72) Crytek válasza Wesder (#71) üzenetére


Crytek
veterán

Pontosan az mivel futással már ps4-el ps1-ps3-ps3 gamet amit a storeba veszel... (NOW nem játszik)

Mi más célja lett volna a MS-nak ? Látod nekem is itt a one x és mégis sokkal több rajta a xbox 360 cim mint a one-os valaha is lesz

Next PC Upgrade: 2022

(#73) Wesder válasza Crytek (#72) üzenetére


Wesder
félisten

Kényszermegoldàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#74) Hopkins95 válasza Wesder (#73) üzenetére


Hopkins95
addikt

Crytek (#72)
Hát én erre az MS helyében inkább nem lennék büszke. ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#75) SkyLine3000 válasza Hopkins95 (#69) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha lesz családod, majd megtudod, h mennyit tudsz magadra költeni. :D Én már megtapasztaltam.

(#76) Hopkins95 válasza SkyLine3000 (#75) üzenetére


Hopkins95
addikt

Tudom, épp ezért próbálom még előtte kiélni a hobbijaim/vágyaim. :D Bár szerencsés vagyok, mert középosztály beli családból származom, de a szüleim nagyon sokáig nem költöttek magukra komolyabban, csak most az utóbbi 2-3 évben már inkább. Sokat dolgoztak azért, hogy ezt az életszínvonalat elérjék.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#77) Wesder válasza Hopkins95 (#74) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak még múltban ragadt emberek, nekik ez tökéletes.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78) kwzatz válasza Wesder (#77) üzenetére


kwzatz
őstag

Sturgeon's törvénye, tudod: Mindennek a 90%-a szar. Van, aki inkább a régi dolgok 10%-át "fogyasztja" az új dolgok ezen 90%-a helyett és az új dolgok 10%-a mellett, miközben mások két pofára zabálnak mindent, ami új. :D

[ Szerkesztve ]

(#79) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valakinek lejárt a hozzászólás írási limitje. :F Legalább ne itt reklámozná magát a sok hülye offal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#80) Achar válasza GegeWarrior (#54) üzenetére


Achar
tag

Már saját launchere miatt a rockstar is "greenpeace", minek az a műanyag hulladék amúgy is, csak foglalja a helyet. :D A felhasználók nagy része meg be se fogja a rakni a lemezt. (a gépbe)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.