Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Csak abban bízom, hogy nem lesz belőle GTA 5 mert akkor ezt se fogom sose megvenni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A kaktuszról jut eszembe, Tumbleweed környékét nem is láttam :D na majd jól felfedezzük

Life, Uh, Finds A Way

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na ez az előzetes eszméletlen hangulatos lett! Már várom nagyon! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) ribizly


ribizly
veterán

Végem van. Jöjjön már!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) Televan74 válasza ribizly (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Sokára lesz még November 5! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tetszetős!

Sic Parvis Magna

(#7) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Gyönyörű, meg is jött hozzá a kedvem. Este kalandozok egy kicsit a vadnyugaton.

[ Szerkesztve ]

(#8) laceszgamer válasza Crytek (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem értem az összefüggést a kettő között, miért lenne ebből GTA V?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

4K-ban érdemes nézni. Elég ütős, de várom már a novembert. :C

(#10) Cifu válasza laceszgamer (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szerintem arra céloz, hogy bughalmaz volt a GTA V. a kijövetelekor...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) smc válasza Cifu (#10) üzenetére


smc
addikt

Szerintem nem, de ezt csak ő tudhassa. Fura figura amúgy is, így én nem is kívánom hogy leírja mi a baja. :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#12) velizare válasza Cifu (#10) üzenetére


velizare
nagyúr

az a négy vót!!!négy ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13) gyimger


gyimger
őstag

Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy ez így fog kinézni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14) 30z.Samu válasza gyimger (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó vagy rossz értelemben? ;]

Sic Parvis Magna

(#15) gyimger válasza 30z.Samu (#14) üzenetére


gyimger
őstag

Egy ideje nézegetem a videókat a játékból, főleg tippeket, útmutatókat, és meg se közelítették ezt a látványt. Tudom, hogy ez csak egy videó, amit úgy szerkesztenek, ahogy akarnak, de mégis.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#16) ribizly válasza gyimger (#15) üzenetére


ribizly
veterán

Az ugye megvan, hogy Te konzolos videókat nézel?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) gyimger válasza ribizly (#16) üzenetére


gyimger
őstag

Az nem lehet :Y :U .
Csak feltűnően nagy a kontraszt, szerintem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#18) 30z.Samu válasza gyimger (#15) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem már csak a 60fps érzet miatt is bejött ez a videó és nem mellesleg nagyon hangulatos.

Sic Parvis Magna

(#19) Crytek válasza laceszgamer (#8) üzenetére


Crytek
veterán

Az hogy a GTA 5 ezer éves és még mindig top 10es eladásokat produkál = sose lesz emberi ára (számomra emberi)

Next PC Upgrade: 2022

(#20) Televan74 válasza gyimger (#17) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ott a video elején a felirat! ,,Now Enhanced For PC" :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) Deck válasza 30z.Samu (#18) üzenetére


Deck
titán

Hát igen.. :)

PS5

(#22) SkyLine3000 válasza Crytek (#19) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én steamen 15 euróért vettem meg az V-öt nem rég. Azért ez elég emberi (baráti) ár.
De a RDR2-őt én sem fogom megvenni 20on ezer forintért. Mert ennyit elvből nem adok ki egy játékért, meg a notim úgy sem vinné normálisan. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) negyven2 válasza gyimger (#15) üzenetére


negyven2
veterán

Nem azért, hogy védjem a konzolos látványvilágot, de azért figyelme kell venni azt, hogy milyen videókat nézel. Ugyanis Rockstar Games játék esetén érdemes a saját maguk által készített hivatalos videókat és képeket összehasonlítani.
Tehát pl. a kettő kiadott Offical Gameplay videóval érdemes összehasonlítani (ez meg ez). Azt nem vitatja senki, hogy PC-n lesz a legszebb a játék. Mármint PC-n sztorimódban, mert az Online része a GTAO-hoz hasonlóan kicsit gyengébb grafikát kap (csak épp annyira, hogy észrevehető legyen).
Vagyis a játék Online részében készült videók természetesen, hogy rosszabbul néznek ki.
Persze valamivel nagyobb a látótávolság, valamivel élesebbek textúrák, a fényeffektek is jobbak kicsit. Ugyanis a másik dolog amit a Rockstar nagyon szeret csinálni, amit írtál, hogy szerkesztettek a videóik.
De inkább úgy fogalmaznék, hogy a videóik egy nagyon optimális, ideális képbeállítások mellet készülnek (főleg a bevilágításhoz és AA-hez szeretnek nagyon nyúlni). Ha ez a videó 4K/60fps mellet a maximum grafikát mutatja (mármint amit a játék alapból tudd) akkor One X kiadás látványa kb. a PC-s 4K-ás medium/high között helyezkedhet el (vagyis kb. az ajánlott gépigény).
One X tulajként azt tudom mondani, hogy ezen videót megnézve egy 4K-ás TV-én és ugyan ezen a játékot játszva, a 60fps-t leszámítva nem látok olyan hatalmas nagy különbség mint amit látsz a netes videók alapján.

De egy hónap múlva már ugyis tele lesz a net összehasonlító videókkal...

Viszont remélem, hogy a PC-és közönségnek is tetszeni fog a játék (aki vadnyugati GTA-át vár az csalódni fog), és sokan megveszik.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#24) Crytek válasza SkyLine3000 (#22) üzenetére


Crytek
veterán

Ezért mondtam ,hogy számomra. 7.49 (ez is szigorúan steam wallet) EUR- nál többet nem adok érte.. Ez a Red Dead 2 is ilyen lesz várjuk ezerrel.

Next PC Upgrade: 2022

(#25) MaraTóni


MaraTóni
tag

annyira azért nem dobom magam hasra tőle…

kíváncsi leszek az első max grafikás gameplayekre :K

(#26) 30z.Samu válasza MaraTóni (#25) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is, várom majd a gameplay videókat, illetve hogya konzolhoz képest mekkora az előrelépés. De a konzolok sem szégyenkezhetnek, bitang jól nézett ki a játék PS4 Slim-en is.

Sic Parvis Magna

(#27) zseko


zseko
veterán

"Aki Steamen szeretné beszerezni a játékot, annak decemberig kell arra várnia."

Helyes, addigra legalább kiderülnek az alap bugok és a hibák, így nem én leszek a teszter :P Már ha megveszem, mert marhára nem az én stílusom. Az éjszakai város engem mindenesetre már megvett :)

HR24.hu

(#28) Create.


Create.
addikt

Én nem értem, hogy aki steamre vár az minek teszi. Úgyis kell hozzá a rockstar launcher is, ráadásul kapsz 2 játékot is és olcsóbb is a játék. Hozzáadni meg hozzá tudja adni a könyvtárhoz.

Már meg is vettem az ssd-t (adata xpg xs8200 pro 512gb m.2 pcie), most már lesz hely letölteni. Remélem elseje körül már engedni fogja a letöltést. Nem sok játékot veszek meg megjelenéskor, de a rockstartól nem sajnáltam most a pénzt az ultimatere se. Szerintem megérdemlik.

A gtav-öt meg kevesebb mint 5ezerért vettem a premium online editiont pár hónapja, a sima meg vagy 3ezer lett volna. Aki sajnál ennyit érte az inkább játszon a himbilimbijével.

[ Szerkesztve ]

(#29) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A víz elbírna egy kis Ray Tracing-et, de egyébként ultrabrutál, főleg a látótávolság.
Mondjuk szerintem az ajánlott Gtx1060 kevés lesz a játékhoz, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#30) Create. válasza GodGamer5 (#29) üzenetére


Create.
addikt

Ne is mond, én kezdek félni, hogy az rtx2060 superem is kevés lesz fhd-ban is.

(#31) 30z.Samu válasza Create. (#30) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem annyira nem lesz vészes. :) Én majd bátran rá merem ereszteni az adatlapomon lévő konfigot ha úgy van. :D Aztán persze majd kiderül, lehet felkiált, hogy "Jajj, drága tervezőm!" :D

Sic Parvis Magna

(#32) negyven2 válasza Create. (#28) üzenetére


negyven2
veterán

Az SSD nagyon jót fog tenni neki. Nálam konzolon (One X), egy külső 1TB-os 5400-as HDD-n, a legutolsó update óta (de lehet, hogy csak egyszerre jött elő a probléma) nagyon látszik ahogy a magasabb felbontású textúrákat dobálja rá az objektumokra (főleg a távolabbi fák koronáján látni ezt, meg a vasúti síneken látszik mikor tölti be a jobb textúrákat a játék). korábban ezt nem tapasztaltam, de lehet megint újraformázom a külső HDD-t (vagy cserélem egy SSD-re, mert szegény idén lesz 4 éves).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33) Crytek válasza Create. (#28) üzenetére


Crytek
veterán

Mert minden játéka kb steamen van egyedül? + kit érdekel a hozzáadott ezer éves game amik csak azoknak nincsenek meg akiket kb nem is érdekelt?

Next PC Upgrade: 2022

(#34) Wlac válasza gyimger (#15) üzenetére


Wlac
Ármester

PS4-en játszok vele, az alapján simán reális PC-n ez a látvány. A kérdés az, hogy milyen gép kell ahhoz, hogy a városokban képes legyen tartani az ilyen látvány mellett az FPS-t, a konzolos verziókat nagyon megfektetik a települések.

“The wha-"

(#35) zseko válasza Create. (#28) üzenetére


zseko
veterán

Én például szeretném eleve a Steam alatt tudni, mivel az a leginkább használt kliensem. Az Origin pl. olyan kedves -bár egy ideje nem olvastam újra át az eulát, lehet már változott-, hogy ~2-3 év inaktivitás után törli a fiókod, az összes játékoddal együtt. Mert ugye már minek. A kapott játékok meg például ingyen sem igazán érdekelnek. Az sem nagyon érint, hogy per pillanat olcsóbb, teljes áron egyébként sem sűrűn szoktam megvenni bármit, elővételben meg pláne nem. Felőlem ott és úgy veszi mindenki, ahogy és amennyiért akarja, én ha megveszem, az nagy valószínűséggel a Steamen lesz :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#36) kwzatz válasza Create. (#28) üzenetére


kwzatz
őstag

Lehetséges okok:
1. Ráér.
2. A kapható játékok már megvannak vagy nem érdeklik őket.
3. Minden egyéb extra, ami a Steam klienssel jár.
4. Az exkluzivitás miatt már "csakazértis".
5. Elriasztotta őket, amit a Rockstar preorderekről lehetett olvasni (dupla-tripla levonás paypalen - esetleg nem árt rákukkantani, hátha érint valakit, miközben észre sem vette, support nehézkesen válaszolt stb.)

"Ne is mond, én kezdek félni, hogy az rtx2060 superem is kevés lesz fhd-ban is"
Mivel kb. másfél-kétszer olyan erős kártyád van mint az ajánlott, talán nem lesz gond. Ha mégis, akkor kb. az emberek 90%-a fog hőbörögni, gondolom a Rockstar ezt nem szeretné.

(#37) Create. válasza Crytek (#33) üzenetére


Create.
addikt

Meg azoknak, akik sajnálnak 10eurót ugye? :U

(#38) Crytek válasza Create. (#37) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nem sajnálás. Én ennyit szánok játékra. Mivel lehet hogy soha nem is fogok vele játszani akkor meg minek adjak érte többet? 2200 másik játékom van.Ezért is lőttem be a bundle szintet azért a pénzért nem fáj ha soha nem lesz tolva egyik se.És egyébként se fogok belehalni ha csak 7 év múlva szerzem majd be.
Első részre is most próbálom rávenni magam ami 1975 ft akciósan (általában) soknak érzem.

Next PC Upgrade: 2022

(#39) Create. válasza kwzatz (#36) üzenetére


Create.
addikt

Én kártyával fizettem, nekem nem vonta le csak egyszer, de az biztos idegesítő, engem is felcseszne. Nekem a steam nem ad semmi előnyt, nekem mind1 milyen launcherrel jön ki.

zseki: a kapott játékok engem se érdekelnek, viszont mostanában inkább már megveszem az ultimate editionokat, amikben a dlc-k is benne vannak, mondjuk java részt régebbi játékokról van szó, mint pl a darksiders 1,2,3 vagy a diablo 3 chest. Kezdéskor én se szoktam megvenni, de ha ezt ndm merem megvenni, akkor mégis mit?

(#40) VágniValó


VágniValó
addikt

Remember, remember...
the 5th of November!

\m/

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#41) Create. válasza Crytek (#38) üzenetére


Create.
addikt

Értem a hozzáállásod én se szoktam teljes áron venni játékokat, csak az első hozzászólásod alapján ácsingózol a gtav után is és kvázi az jön le, hogy inkább legyen szar a game, csak ott legyen a steam fiókodban hamarabb. Mert ugye azért ennyi még mindig, mert jó játék lett.

(#42) ribizly válasza VágniValó (#40) üzenetére


ribizly
veterán

:C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#43) zseko válasza Create. (#39) üzenetére


zseko
veterán

Na ez a dlc-s f.sság a másik. Ezért se veszek előre játékot, nem egynél jártam úgy, hogy később (oké, van aminél három évvel később) kijött a goty, ami olcsóbb volt, mint ha az - egyébként kedvezményesen vásárolt - alapjátékhoz megvenném a kedvezményes dlc-ket. Vagy felújított verzió, lásd Metro 2033. Menjenek a pi...-ba.
A gta sorozatot például azért nem vagyok hajlandó megvenni (akartam), mert kivették belőle a régi zenéket. De ez egyéni szoc problem :)

Ezt viszont megértem, nekem is megvannak a régi játékok sorozatban, bár itt tényleg a régieket értem, Quake, Fear, Half-Life, Tomb Raider, stb. :)

HR24.hu

(#44) VágniValó válasza ribizly (#42) üzenetére


VágniValó
addikt

+1

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#45) sittes79 válasza Create. (#28) üzenetére


sittes79
addikt

Én csak egy dolog miatt mivel Argentínában élek itt valszeg olcsóbb lesz steamen.

(#46) ron8


ron8
senior tag

Arról lehet tudni valamit hogy dobozosan hozzá lehet majd jutni?

(#47) Televan74 válasza zseko (#43) üzenetére


Televan74
nagyúr

Valakinek kell azonnal, valaki vár hogy olcsóbb lesz, és van akit nem is érdekel. Vagyunk jó páran akik elővételbe vették meg,és itt az ékes példa hogy mint te is,nem vagy rest várni akár 2-3 évet egy olcsóbb Goty verzióra.Ez az álláspont is érthető.

Én nekem is van egy problémám, nem bírok jó pár régi kedvenccel játszani a őskori grafika miatt. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#48) oriic válasza ron8 (#46) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz dobozos változat.

Live-Die-Respawn

(#49) Televan74 válasza oriic (#48) üzenetére


Televan74
nagyúr

Lassan már az lep meg ha valamiből van! :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#50) negyven2 válasza zseko (#43) üzenetére


negyven2
veterán

Nincs hozzá, és a jelenlegi nyilatkozatok alapján nem is lesz hozzá különálló DLC. Az Online részhez lesznek tartalmi frissítések, de azok mind ingyen érkeznek majd.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#51) ribizly válasza Televan74 (#47) üzenetére


ribizly
veterán

Mondjuk az, hogy a grafikája ennek pár év múlva elavultnak hasson nem fenyeget. A GTA V-t felrakva látszanak itt-ott a problémák (pl. karakterek arcai és azok animációja), de még így is köröket ver sok mai címre.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#52) Steve1207 válasza ribizly (#51) üzenetére


Steve1207
veterán

Röviden a hírhez: Szép!

Pontosan, a mai címek már eljutottak egy ténylegesen jó grafikai szintre. Ezekkel 10 év múlva is szívesen játszik az ember, legalábbis a mániákusokon kívül nem fogja szúrni az emberek szemét.

.

(#53) 30z.Samu válasza ribizly (#51) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem a GTA V egy jobb TV-vel még konzolon is rohadt jól néz ki, hát még PC-n...

Sic Parvis Magna

(#54) GegeWarrior válasza ron8 (#46) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Rendes lemezes verzió nem lesz, de az egyik bolt facebookján ez olvasható:
"A játék dobozos változatban nem jelenik meg, hanem digitális letöltőkód változatban lesz kapható. Az előrendelés várhatóan október 23., jövő szerdán indul nálunk."
Pedig egy jó kis gyűjtői darabra befizettem volna :DD

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#55) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Lehet hogy bennem van a hiba, de én nem estem le a székről. A víz és a füst ami kérdőjelet hagy még maga után. Ettől függetlenül remélem hogy tényleg jól fog kinézni, kíváncsi vagyok erre a játékra.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#56) rottenbull válasza Create. (#28) üzenetére


rottenbull
senior tag

A modok meg a trainerek miatt nekem csak a steam verzio johet szoba. Az acsik es a community meg a guide-ok mar csak mellekes.

(#57) Wesder válasza Crytek (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom itt a 300ft-os GamePass àr ami szàmodra màr emberi lenne. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#58) smc válasza Wesder (#57) üzenetére


smc
addikt

Csak ha egy évre adnák annyiért. ;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#59) Crytek válasza Wesder (#57) üzenetére


Crytek
veterán

7.49EUR-ot simán minden szó nélkül kiadok majd érte (természetesen szigorúan steam walletből)

Xbox One X-en már már a Red Dead 1 1975 ft-os ára is majdnem elcsábít ,de még erős vagyok és tartom magam. Helyette megvettem most 796 ft-ért a Far Cry Classicot. Ez kúlt game megérdemli ,hogy itt is meglegyen és ki legyen acsimaxolva. :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#60) Hopkins95 válasza Crytek (#59) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ezt én sosem fogom megérteni. :U Megveszi a drága konzolt meg a jó hardvert, hogy aztán a játékokon spórolgasson meg 5 éves meg öregebb játékokkal játsszon... én akkora már az erdeklődésem is elveszteném, mert addigra elül a hype. A multiplayer játékokra ez meg hatványozottan igaz, mert kihalnak a szerverek.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#61) VágniValó válasza Crytek (#59) üzenetére


VágniValó
addikt

Uram irgalmazz...

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#62) Crytek válasza Hopkins95 (#60) üzenetére


Crytek
veterán

Game pass miatt vettem Xboxot. Semmi másért. De mivel van mellé filléres gold is sok sok xbox 360 cucc fog érkezni még.... Ezek 90%-a ugysincs pc-re.
Én nem vagyok ilyen "hypeember" mint te vagy ti...számomra egy game 15 év múlva is ugyanaz a game lesz. A multi meg régen sem érdekel és soha nem is fog.

Ezért jó az emberi faj szerencsére nem mindenki egyforma. Ha így volna kegyetlen sok pénzt dobtam volna ki az ablakon :C

Next PC Upgrade: 2022

(#63) 30z.Samu válasza Crytek (#62) üzenetére


30z.Samu
félisten

"sok sok xbox 360 cucc fog érkezni még.... Ezek 90%-a ugysincs pc-re."

Például? Nem kötekedésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok.

"Ezért jó az emberi faj szerencsére nem mindenki egyforma. Ha így volna kegyetlen sok pénzt dobtam volna ki az ablakon :C"

Én úgy vagyok ezzel, hogy a hobbi nem olyan dolog, hogy megéri, nem éri meg. Ami a szórakozásomat szolgálja, arra nem sajnálom a pénzt. Ésszerű keretek között persze, de vannak játékok, aminél nem bírok várni és az előrendelés mellett döntök. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#64) Wesder válasza Crytek (#62) üzenetére


Wesder
félisten

"Tuningolt" X360-at kellett volna venned, mert az 120%-ban kiekégítené az igényeidet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65) Crytek válasza 30z.Samu (#63) üzenetére


Crytek
veterán

Én is kíváncsi vagyok ,de mivel nem vagyok jós nem tudom milyen 360-as címeket fog belerakni a MS a GOLD-ba

Nekem szerencsére nincs ilyen fétisem , hogy valamivel azonnal akarok játszani. Nem sietek sehova + azon kívül ,hogy kegyetlen sok pénzt elbuknék semmivel nem lennék előrébb

#64: Itt figyel a One X mellett az RGH-s Xbox 360 ugyanazokkal a játékokkal amiket most eredetibe szerzek be 150ft-okért Gold keretein belül ... Szóval csak porfogó már

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#66) 30z.Samu válasza Crytek (#65) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor kicsit átfogalmazom a kérdést. Eddig hány olyan X360 játékot tettek bele a Goldba, ami PC-re nem jelent meg?

Sic Parvis Magna

(#67) Wesder válasza Crytek (#65) üzenetére


Wesder
félisten

~600 cím van ami BC. Màjus òta nem jött új cím és Scarletig nem is fog, de szerintem màr utàna sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#68) Crytek válasza 30z.Samu (#66) üzenetére


Crytek
veterán

Amióta van X-em sajnos elég keveset. De tessék:
Dantes Inferno , Tekken Tag Tournament 2, Ninja Gaiden 3 - Razor's Edge Sajnos mindent tavaly november óta... De mivel a régi címek 99ft , 248 meg ilyenek nem bánom.

#67: Szerintem meg csak a Scarlet megjelenése után fognak csak igazán rágyúrni a BC-re,mert a MS-nak csak a game pass van és ez totál nincs más ütőkártyájuk szóval muszáj lesz hozni a többi régi címet rá

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#69) Hopkins95 válasza 30z.Samu (#63) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is pont így vagyok vele. :K Ez egy hobbi, amit ha teljesen ki akarok élvezni, akkor költeni kell rá egy kicsit. De hát mire nem kell költeni manapság, ez szerintem még nem is a legdrágább hobbik közé tartozik. Persze gyerekként nekem is megvolt a spórolós korszakom, de amióta pénzt keresek, nem sajnálom magamra költeni. Mert minek kuporgatnám öreg koromra, mikor már nem tudom úgy élvezni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#70) Steve1207 válasza Hopkins95 (#69) üzenetére


Steve1207
veterán

Valaki említette, hogy pl gyerek mellett már nem sok idő van játszani, főleg, ha majd oviba és suliba megy, így addig inkább kiélvezi a dolgot, utána már úgyis csak csodaszámba menne a játék :) Úgyhogy teljesen egyetértek ezzel a hozzáállással, nyilván nem kell költeni orrba szájba, de ha most nem használjuk ki, ha ez érdekel, később a fene tudja, lehet idő se lesz rá.
A lehetőség ott lesz, hogy megkapjuk potom pénzért a régit vagy ingyenesen, aztán ugyanúgy elő se vesszük soha...

.

(#71) Wesder válasza Crytek (#68) üzenetére


Wesder
félisten

Persze a PS2-es kaliberű jàtékaik lesznek az ütőkàrtya... Hogyne:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#72) Crytek válasza Wesder (#71) üzenetére


Crytek
veterán

Pontosan az mivel futással már ps4-el ps1-ps3-ps3 gamet amit a storeba veszel... (NOW nem játszik)

Mi más célja lett volna a MS-nak ? Látod nekem is itt a one x és mégis sokkal több rajta a xbox 360 cim mint a one-os valaha is lesz

Next PC Upgrade: 2022

(#73) Wesder válasza Crytek (#72) üzenetére


Wesder
félisten

Kényszermegoldàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#74) Hopkins95 válasza Wesder (#73) üzenetére


Hopkins95
addikt

Crytek (#72)
Hát én erre az MS helyében inkább nem lennék büszke. ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#75) SkyLine3000 válasza Hopkins95 (#69) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha lesz családod, majd megtudod, h mennyit tudsz magadra költeni. :D Én már megtapasztaltam.

(#76) Hopkins95 válasza SkyLine3000 (#75) üzenetére


Hopkins95
addikt

Tudom, épp ezért próbálom még előtte kiélni a hobbijaim/vágyaim. :D Bár szerencsés vagyok, mert középosztály beli családból származom, de a szüleim nagyon sokáig nem költöttek magukra komolyabban, csak most az utóbbi 2-3 évben már inkább. Sokat dolgoztak azért, hogy ezt az életszínvonalat elérjék.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#77) Wesder válasza Hopkins95 (#74) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak még múltban ragadt emberek, nekik ez tökéletes.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78) kwzatz válasza Wesder (#77) üzenetére


kwzatz
őstag

Sturgeon's törvénye, tudod: Mindennek a 90%-a szar. Van, aki inkább a régi dolgok 10%-át "fogyasztja" az új dolgok ezen 90%-a helyett és az új dolgok 10%-a mellett, miközben mások két pofára zabálnak mindent, ami új. :D

[ Szerkesztve ]

(#79) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valakinek lejárt a hozzászólás írási limitje. :F Legalább ne itt reklámozná magát a sok hülye offal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#80) Achar válasza GegeWarrior (#54) üzenetére


Achar
tag

Már saját launchere miatt a rockstar is "greenpeace", minek az a műanyag hulladék amúgy is, csak foglalja a helyet. :D A felhasználók nagy része meg be se fogja a rakni a lemezt. (a gépbe)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.