Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Recon666


Recon666
Közösségépítő

1hsz. :D

(#2) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

Ezek a cípők mennyt bírnak?

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#3) vans?


vans?
őstag

Vagy a szurke, vagy az also Supra! Amugy en mar irtam nekik a merettel kapcsolatban, azt irta a srac, hogy ha visszakuldod sajat koltsegre, akkor kuldenek masik meretet minden gond nelkul.

hábm bábm

(#4) Recon666 válasza h1n1_900 (#2) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát azt nem tudom, majd idővel kiderül.

vans?: Én elsőre most az alsó fekete Suprára szavazok, a méretet azért akarom megtudni, hogy ne keljen visszaküldeni ha kicsi.

[ Szerkesztve ]

(#5) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Szürke. Javítás után is.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#6) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Most néztem ez nem az a szürke, amire én gondoltam, ez kicsit több pééz. :D Javítom.

(#7) darál0w


darál0w
Jómunkásember

az első a nyerő nálam.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) Ice!?


Ice!?
őstag

középső suprát :)

(#9) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Na kérdés megoldva, a 3-ik lett a nyerő. :)

(#10) darál0w válasza Recon666 (#9) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

dehát azt senki sem mondta. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) Thome


Thome
addikt

Se supram, se osirisem nem lesz, ezt kijelenthetem bátran... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) Recon666 válasza darál0w (#10) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Épp azért. :DDD

(#13) aero. válasza Recon666 (#9) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

3. ;)

Amúgy ha napi szinten használod, fél év után oda hátul a sarka. Haveréről megpróbálok képet szerezni, hogy milyen lett.

Goose-T: Szerintem köze nincs hozzá, nem is annyira feltűnőek a csíkok, lévén nem színezettek. Látszik is a cipőn, hogy nem ilyen szar kópia, mint a VTY meg mik még. Amúgy elit márka az Osiris-szel egyetemben, ettől függetlenül ha valaki tartós cipőt keres, nem ez való neki, főleg nem a vulc talpakkal.

[ Szerkesztve ]

(#14) Goose-T


Goose-T
veterán

Csak engem emlékeztetnek az Adidas három csíkjára a Supra oldalán lévő sávok? Most elképzeltem egy beszélgetést:
- De jó Adidasod van.
- Nem, ez egy Supra.
- Ja, kínai piacos?

Nem elképzelhetetlen, lévén az emberek 95%-ának fingja sincs arról, hogy a Supra az egy cipőmárka. Még csak nem is valami elit márka, csak azért drágább ennyivel pl. az Adidasnál, mert kisebb volumenű az importja.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) Recon666 válasza aero. (#13) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Olyan sűrűn nem lesz használva, suliba nem járok már oda nem kell, szóval remélem bírni fogja egy darabig. :)

Goose-T: Hát az eddigi cipőim sem voltak épp nagyon ismert márkák: Panama Jack, Converse, Tisza, DC, de mindegyikkel elégedett vagyok, a DC még bizonyíthat, az még nem régi, de csak nyárra való vagy késő tavaszra. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Thome válasza Recon666 (#15) üzenetére


Thome
addikt

Ja, végülis se a Converse, se a DC, se a Tisza nem nagyon ismert márka.

Amúgy ezekhez a cipőkhöz a homárgatyák (lábra simuló) valóak?

[ Szerkesztve ]

(#17) Kassadin válasza Goose-T (#14) üzenetére


Kassadin
addikt

Toyota Supra. :DDD

(#18) aero. válasza Thome (#16) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hát nem trapéz gatya, az szent. De nem is a vasalthajú rózsaszínpólós répagatyás féle.

(#19) Recon666 válasza Thome (#16) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem is annyira mint egy Adidas vagy egy Nike. Miért lennének hozzá valóak a lábra simuló gatyák, én pl utálom az olyan nadrágokat, ezeknek a cipőknek nem tudom mi köze lenne az ilyen gatyákhoz, főleg nem egy hagyományos Tiszának.

[ Szerkesztve ]

(#20) Kassadin válasza Recon666 (#19) üzenetére


Kassadin
addikt

Mert már divat fikázni a hosszú szárú cipőket is, nem csak a répanadrágot. Gondolom emiatt.

(#21) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ha nem tetszik, akkor asszem 3 napon belül visszaadják a vételárat, csak saját költségen kell eljuttatni hozzájuk.
Mellesleg az Osris szerintem jobb minőségű.

Goose-T: Attól, hogy Te nem ismered, az nem jelenti azt, hogy más is így van ezzel.
Plusz én nem mások miatt hordok akármilyen cipőt is.
Amerikában sok sztár hord/hordott Suprát. (Kanye West)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#22) Thome válasza aero. (#18) üzenetére


Thome
addikt

Hát?

(#19) Recon666: A gatyás kérdés a bejegyzésben levő cipőkre irányult (szarul tettem fel a kérdést), nem a tárgyalt DC félékre.
Azért kérdem, mert az összes emohuszár taknyon ha ilyen cipő van, az tuti hogy a lábra simuló buzigatya van, s gondoltam tanulok, és megkérdem, hogy milyen illik hozzá.

(#20) Kassadin: Természetesen azért írtam, ez teljesen logikus. :U

[ Szerkesztve ]

(#23) Recon666 válasza Thome (#22) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem tudom, nem vagyok se emóhuszár se takony, lassan 25-ik évem taposom, én normális gatyát használok hozzá, se nem trapéz se nem lábra simulót, hanem köztest, kisvárosban lakok, ilyen cipőket nem is láttam, nem tudom, hogyan hordják, én biztos nem lábra simuló gatyát fogok hozzá hordani.

(#24) vans? válasza Thome (#16) üzenetére


vans?
őstag

Azok kozott, akik Converse-t, DC-t, meg ilyeneket hordanak, a Supra is ismert marka, sot az egyik legjobb.

hábm bábm

(#25) Kassadin válasza Thome (#22) üzenetére


Kassadin
addikt

Neked vannak/voltak degradáló megnyilvánulásaid régebben a diszkós emberekről, szóval igazán nem lepődnék meg rajta, ha ezért írtad volna.

(#26) Thome válasza Recon666 (#23) üzenetére


Thome
addikt

Nem ellened irányult a kérdés, de azért felvetted magadra. Értelek, az emótaknyokat azért írtam, mert minden nap látom őket suliban.

Utánanéztem egy kicsit a neten, lehet ezeket a cipőket normális nadrággal is hordani, csak eddig nem tudtam elképzelni, hogy hogyan, a magas szár miatt. Mindenesetre nekem így sem jönnek be ezek, teljesen furák számomra.

nekem egy kicsit felpuffadt, magas szárú tornatutyira hajaznak, vagyis én ezt látom ki belőlük, pedig van formájuk, stílusuk. :DDD

(#24) vans?: Ez hogy jött ehhez? Én direkt arra reagáltam ironizálva, hogy azok ismert márkák.

(#25) Kassadin: Sajnálom, hogy (meg)van (a) véleményem és tapasztalatom a világról, illetve a benne levő emberekről. Divatból nem fikázok senkit-semmit.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kassadin válasza Thome (#26) üzenetére


Kassadin
addikt

A hatalmas tapasztalat abból van, hogy voltál egyszer egy szórakozóhelyen?

Szerk: Nem vettem fel, csak az irritál, amikor valaki általánosít... Nem is tudnám felvenni, én imádom az elektronikus zenét, de bulizni szórakozóhelyre nagyon ritkán járok évek óta. Fölösleges pénzkidobásnak tartom, akkor már inkább hb.

[ Módosította: philoxenia ]

(#28) aero. válasza Thome (#22) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hát tudod, van az az arany középút amikor rendes méretű combnál is, nem simul, a bokánál meg összeszűkül. Végül is mindegy, csak pl. Supránál ne sokkal legyen nagyobb, mint a lyuk, mert úgy hülyén nézhet ki tényleg.

Én inkább ezeket Hiphop/rapper cipőknek tartom, főleg az Osirist, ami az is. Suprát láttam már ilyen diszkófluorhuszáron is ... habár mondjuk olyan extrém színeket is árulnak, hogy beszivároghatnak ilyen stílusok is.

[ Szerkesztve ]

(#29) hoffman_


hoffman_
nagyúr

[link] :P

Ezek a cipők amiket nézek amúgy szerintem rohadt jól néznek ki, csak nem tudok elképzelni normális embert, akin jól áll - mert ugye a seggrecsúszott, cipőbetűrt, csőgatyásokat nem vesszük ide.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#30) 2.5HDDKELL


2.5HDDKELL
csendes tag

44es suprám van, mérjek?

mutasd magad magyarország!

(#31) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nekem se jönnek be ezek a cipők, ráadásul nem is állnak jól senkin. Max. ha takarja a gatya, hogy ilyen bumszli, de akkor meg minek ez a stílus?

[ Szerkesztve ]

(#32) Thome válasza Kassadin (#27) üzenetére


Thome
addikt

Ha nem tudod hogy mennyiszer jártam, járok szórakozóhelyekre, akkor szerintem pont nem kellene megmagyaráznod hogy általánosítok, pláne ha csak ritkán jársz.

(#28) aero.: Gratulálok, leírtad egy átlagos (vagyis normális) farmergatya formáját! :D

[ Szerkesztve ]

(#33) Kassadin válasza Thome (#32) üzenetére


Kassadin
addikt

Régen sokat jártam. És önmagad ellentmondása vagy, hogy ha fikázod a diszkósokat, de közben szórakozóhelyre jársz, nem gondolod? Nem bírom elviselni a rockereket, nem is járok rock koncertre, ilyen egyszerű. De ettől függetlenül meghallgatok minden jó rock számot.

#34: És ez miért zavar?:DDD Barátnőt keresni, lehet hogy nem ott kéne.

[ Szerkesztve ]

(#34) Thome válasza Kassadin (#33) üzenetére


Thome
addikt

A régen az nem most volt. Néhány éve a ennyi tiniribanc sem volt, mostanra meg mennyi lett.

Nem, nem gondolom. A szórakozóhely nem egyenlő a discoval. Vagy épp azzal, hogy mindenütt disco zene megy.

#34 válaszodra a válaszom: Ezt példának hoztam fel, hogy az évek során változott a világ, de úgy látom a nem ment át a lényeg. Nem baj.

(#35) hoffman_: Csap uppoljuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Szegény Recon, szétcseszitek itt a topicját :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36) darál0w válasza hoffman_ (#35) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát ő a főtroll....kikéri itt a véleményünket és azt veszi mag, amelyik senkinek sem tetszik... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37) vans? válasza darál0w (#36) üzenetére


vans?
őstag

[link]

hábm bábm

(#38) darál0w válasza vans? (#37) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nálam ez az also supra : [link]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#39) Kassadin válasza Thome (#34) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt hiszed, hogy most olyan nagy dolgot mondtál, ribancok mindig is voltak mindenhol, nem kell ehhez szórakozóhelyre menni... Az hogy te ezt te most éled meg és negatív példaként próbálod felhozni a szórakozóhelyek ellen, azzal nem tudok mit kezdeni. Szórakozóhelyre szórakozni megyek elsősorban, ami nem feltétlen jelenti azt, hogy haza kell cipelni valakit. Ha meg ennyire zavar ez a dolog, akkor menj házibulizni ismikkel.

[ Szerkesztve ]

(#40) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Bár azt sem igazán értem, hogy miért más véleményét kéri ki az ügyben, hogy milyen cipőt kéne vennie?! Ha most mondok egyet, amelyik nekem tetszik, neki meg kevésbé, akkor azt veszi meg? :)) Milyen elbaszott dolog már ez?

[ Szerkesztve ]

(#41) vans? válasza darál0w (#38) üzenetére


vans?
őstag

Jogos, ezt az update-et nem vettem eszre tobbedszerre sem.

hábm bábm

(#42) mexicanraven válasza darál0w (#38) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nekem meg ilyen van! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#43) Thome válasza Kassadin (#39) üzenetére


Thome
addikt

Direkt forgatod ki a szavaimat?

Nem tudom hogy feltűnt-e, de 2-3-4 évvel ezelőtt nem volt ennyi ribanc? Hol írtam azt, hogy egyáltalán nem volt? Olvasni tudsz-e?
Azt se írtam sehol, hogy én csajozni megyek, és haza kell cipelni valakit. Ezt megint te beszéled bele, s hozod fel érvként, amit ismét csak sajnálok.

Ha csak a szókiforgatásos érvelés megy, akkor ne erőltessük ezt a vitát.

(#44) darál0w válasza vans? (#41) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

(#42) mexicanraven ez kék. sárga nem volt?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45) kmisi99


kmisi99
addikt

Valahogy nem tetszenek de valahogy kibaszott jól néznek ki :D

(#46) darál0w válasza kmisi99 (#45) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

paradoxon

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#47) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Thome mekkora fasz lett már az utóbbi időkben, csak nekem tűnt ez fel?

(#48) Thome válasza Jhonny06 (#47) üzenetére


Thome
addikt

Sosem voltam normális, szóval a kérdést nem értem.

Most ha rakok szmájlit az túl közvetlen, ha nem, akkor meg túl komoly. Inkább leszek komoly. :DDD Elb@sztam.

(#49) hoffman_ válasza darál0w (#46) üzenetére


hoffman_
nagyúr

amfiteátrum

lol még egy szót se vagyok képes úgy leírni, hogy ne kelljen beleszerkeztenem :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#50) darál0w válasza hoffman_ (#49) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a legjobb meg az, hogy fingom nincs mi köze a paradoxonhoz. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.