Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Dehát manuális eq van általában minden lejátszóban, és a deezerben spotifyban is. Akkor miért is hiányzik?

(#2) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Bocsi lemaradt. Itthon mikortól lehet kapni? Mert egyelőre sehol nem találom.

(#3) czroland


czroland
csendes tag

"Realme Link magyarul sajnos továbbra sem tud, és regisztrálni kell egy fiókot a használatához"

Bár én egy realme buds air 2-t használok, azonban az alkalmazás ugyanaz és nem szükséges semmilyen regisztráció. Lehetséges, hogy ez telefonfüggő, nálam egy Oneplus 9-en fut, ami lehet a BBK család jóvoltából kiváltságosnak számít. Egy "dummy" usert hoz létre automatikusan (user 19579##), tökéletesen működik minden funkciója ami releváns számomra egy headsethez.

(#4) viragdani01 válasza czroland (#3) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Köszi! Kihúzom a regisztrálós részt a mondatból!

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#5) viragdani01 válasza dredjudge84 (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Mert nem mindig ugyanabból a forrásból és ugyanazzal az eszközzel hallgatom a zenét. A telefonon beállítom a streaming szolgáltatásban az EQ-t nekem tetszőre, de ha a fülhallgatót számítógéppel akarom használni, oda már nem viszi át a beállításokat pl. pont a Spotify (Mac-en legalábbis), szóval külön megint be kell állítani kézzel mindent. Szerintem egyszerűbb és kényelmesebb, ha a füles megjegyezi a használatát segítő appban megadott EQ beállításokat és minden eszközön ugyanazt alkalmazza.

A megjelenés dátumára rákérdezek és írok, ha megtudtam, egyelőre csak a magyar árat mondták el. :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#6) viragdani01 válasza dredjudge84 (#2) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Kb. két hét múlva már a boltok polcain lesz.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#7) dredjudge84 válasza viragdani01 (#5) üzenetére


dredjudge84
őstag

Okés, köszönöm. Nekem a hangerő és a basszus miatt tetszik nagyon. Szeretem a V karaktert.

(#8) vince válasza czroland (#3) üzenetére


vince
őstag

Szintén Realme Buds Air 2, de egy külsős telefon (Mi 9 SE) és csak HeyTap fiók regisztrálást követően tudom használni a Realme Link alkalmazást.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hol lehet ilyet beszerezni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10) Zsonti


Zsonti
csendes tag

Lehet hangerőt állítani a fülesen érintéssel? Vagy csak a mobilról lehet vezérelni?

https://merretekerjek.hu

(#11) Zsonti válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


Zsonti
csendes tag

https://xiaomi-store.hu/hu/fejhallgato/2518-realme-buds-air-3-galaxy-white-6941399054202.html

https://merretekerjek.hu

(#12) ertlig


ertlig
csendes tag

Nem tud vezetéknélküli töltést, téves infó.
realme Buds Air 3 - realme (Europe)

ertlig

(#13) beverly


beverly
tag

szélzajt tökéletesen kezeli! Kerékpáron legalább is!

(#14) helenne


helenne
tag

Sziasztok, Kinéztem a Buds Air 5 Pro-t. Van véleményetek, tapasztalatotok esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.