Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) r-chee


r-chee
őstag

Ezt az MPL (Magyar Posta és Logisztika) futárszolgálatot én is röhejesnek tartom. Mivel hemzsegnek a gyors, színvonalas szolgáltatást nyújtó futár cégek (DHL, GLS, Road Parcell stb.) nekik is muszáj valamit alkotni.

Én év elején rendeltem innen PH!-ról memóriákat, és véletlenül az MPL szállította nekem. Céghez rendeltem, mivel 2 nap alatt lezavarható dolog, és a tuti délelőtti időpont miatt nem kértem otthonra, hátha nem találnak majd ott. Arra nem voltak képesek, hogy a város felé menet (amitől egy köpésre van kint a cégünk) beugorjanak, inkább bevitték a városba, betették a cég postafiókjába (biztos analfabéták voltak, és nem tudták elolvasni a címet), és másnap a főnököm mondja, hogy van egy csomagom, de nem tudta kifizetni, mert nem volt nála annyi pénz :D . Hát hol máshol is lenne rá pénz, mint a pontos szállítási címen a csomagra váró embernél... Érdekes, többi futár érti a címet. Még jó, hogy nem a Keszthelyi központba rakták le, autókázhattam volna érte eleget :(( . Fejetlenség, az van, de norm. szolg. nincs.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#52) ttower válasza KilgoreTrout (#50) üzenetére


ttower
aktív tag

szerinted akkor miért van ellentmondás?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#53) Kickass


Kickass
őstag

az nem lehet h a feladó vágott át és nem adta fel csütörtökön hanem hétvégén inkább ő ment játszani még egyet a fegyverrel? :D szegények postások meg csak pislogtak mit akarsz :D

(#54) Oliverda


Oliverda
félisten

Most olvastam bele ismét az irományba:

Mi nem hibáztünk, mert a csomag hétfőn 15.én lett feladva Fehérvárról, és Kedden délben már kézbesítve is lett. Innentől kezdve semmilyen kártérítési kérelmét nem vesszük figyelembe...
Ha jogi útra szeretné vinni az ügyet, figyelmeztetjük, hogy jogászaink képzett szakemberek, és amennyiben veszít a bíróságon, ön fizeti az összes költségünket...Az alkalmazottunkkal meg beszéltünk, nem fordul elő többé.

Ebben is Fehérvár van. :DDD A fogalmazásról már ne is beszéljünk... Viszont ha tényleg kaptál egy ilyen levelet akkor már azt is igazán feldobhatnád ide szkennelve. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#55) Mcray válasza Oliverda (#54) üzenetére


Mcray
senior tag

Ezek után már én is pislogok hogy mi van :)) . Sikerült "visszamennem időben" és tényleg rohadt nagy ellentmondás az egész.

tények:
-3 csomagot adtak fel (elméletileg) Veszprémből 11.én(ebből egy az enyém)
-Állítólag korán reggel nyitáskor

Na itt már bibi van, mert dél előtt nem kapta meg a címemet a feladó :W
Lehet, hogy mégsem adta fel aznap? De akkor mi az a szelvény amit átküldött és miért az én adataim szerepelnek rajta?

Én már nem értem de komolyan. Ki vert át kit és a Posta miért "kínálja fel" a pert mint alternatívát, ha ők nem hibáztak. Miért támad a posta ha mezei Vér Pista tényleg akkor adta fel ahogy az ő rendszerükben szerepel, azaz 15.én, és semmilyen utólagos rendszermanupuláció nem történt? Próbáljunk már a fogalmazásom hibái fölött átlátni egy kicsit.

Amint mindent összeszedtem. felrakom mit írtam nekik és az ő válaszaikat is sorrendben.
Akik meg annyira bizonyítékra szomjaznak csalódniuk kell, mert nincs hangfelvételem az Mpl-es kolléga mondatairól :))

Jelentem, az egész írásban annyi hiba van, hogy Fehérvár szerepel Veszprém helyett, amit ezennel javítok, a további ellentmondást felfedezni vélők kedvéért

Üdv.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#56) knight07 válasza Khelben (#31) üzenetére


knight07
újonc

ugye ismered a mondást, a hülye fokozása a magyar nyelvben

hülye, hülyébb, leghülyébb.....na hogy is van tovább.....rendőr, vasutas, és és a postás!!

akinek nem inge ne vegye magára

(#57) Oliverda válasza knight07 (#56) üzenetére


Oliverda
félisten

Nálam a rendőr előtt most te állsz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58) knight07 válasza Oliverda (#57) üzenetére


knight07
újonc

[Moderálva, felhasználó végleg kitiltva. - peterkeT]

[ Módosította: parandroid ]

(#59) Napfénysüti

Anyám postán dolgozik ő is szidja a főnökét. :DDD
De nem minden postás léhűtő balfasz. Szerencsétlen anyám is szétdolgozza magát valami minimális bérért hogy mások elégedettek legyenek. :W
Szóval nem kell általánosítani. Vannak tényleg idióták a postán (anyáméknál is vannak léhűtő kis picsák) de nem mindenki az. Léteznek tisztességesen dolgozók is...

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#60) Mcray válasza Napfénysüti (#59) üzenetére


Mcray
senior tag

:) Ebben nem is kételkedtem soha.

Ez az írás a cég arculatáról szól és arról hogy milyen módon "fényesíti" a vezetőség.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#61) domi007


domi007
őstag

Én csak olyat merek postával feladni, ami egyáltalán nem időérzékeny.
Ami ott történik...amikor 2 héttel hamarabb feladják a meghívót/gyászjelentést, és az esemény után 3-6 nappal/soha (!) nem kapjuk meg. :W

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#62) Khelben válasza domi007 (#61) üzenetére


Khelben
nagyúr

vidd el személyesen :)

(#63) LoliKa válasza Khelben (#62) üzenetére


LoliKa
tag

Akkor minek van a posta!?

Gondolom pont azért ha valaki valamit nem tud személyesen elintézni.. :F

(#64) PNEUM válasza Oliverda (#57) üzenetére


PNEUM
aktív tag

Az államvizsgámra, a jelentkezési lapot, ELSŐBBSÉGI-vel (ha jól írom) küldte el a főiskola 10 nappal a jelentkezési határidő előtt. Alig 9 nap alatt, ide is ért. (ezért miért kellett plusz pénzt fizetni?) 1 nappal a leadási határidő előtt. 350km-re laktam a sulitól. A postán csak a vállukat vonogatták, és mondogatták, hogy igazam van. Azóta egy üres A4-es lapot sem adnék fel náluk. :)

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#65) Tidus


Tidus
addikt

Én néhány hete eladtam itt a hardveren egy SMC routert Miskolc-ra, Zalaegerszegről ! A router meg is érkezett két nap múlva, azt jelezte az is az ujj tulaj priviben. De a 4290Ft nem akart ideérni másfél hét múlva sem! Kétszer kellett bemennem a postára hogy mi van a pénzemmel ott le is hozták a listát hogy a postás kihozta, és átadta a lakcímemen, igen ám de az időpontban senki nem volt itthon! Ujjabb egy hét kellett hogy előkeressék az utalványt és meg mutassák ki írta alá, egy kriksz-kraksz aláírás volt rajta, köszönőben sem volt az enyémmel, és tájékoztattak hogy fel fognak hívni. Másnap felhívtak és ismét tájékoztattak hogy a posta nevében elnézést kérnek, de helyetesítés volt és a postás lenyulta a pénzemet de már ki is rúgták, nekem meg a posta kifizeti a pénzt, amit két nap múlva meg is kaptam! Hát így is lehet járni, pedig kötöttem hat- nyolc üzletet itt a hardveren, és nem volt semmi gondom, eddig!!

(#66) PNEUM válasza Tidus (#65) üzenetére


PNEUM
aktív tag

De legalább bevállalták, és kicsengették a zsét!

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#67) Tidus válasza PNEUM (#66) üzenetére


Tidus
addikt

Nekem elég kellemetlen volt ez a dolog, de ha nem pengettek volna, jött volna a rendőrségi feljelentés, mivel utánvételes papírom volt, és a posta átvette az összeget, nem lett volna sok dolguk a zsernyákoknak!!

(#68) ClayMore válasza Vamp (#2) üzenetére


ClayMore
aktív tag

blöhá! mivaaan?!?!

HgKongból a psotám magyarországig jön mint a meszes (nyomonkövetés) itt meg át megy csigába és a nyomonkövetésem is volt h be volt hazudva.

jó a postásunk totál normális ember, de akárhányszor helyettesítik csak nyomorékok jönnek!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#69) neckband666 válasza ClayMore (#68) üzenetére


neckband666
csendes tag

sziasztoK!

nem tudjátok h a postai utánvétből a pénz hány napon belül érkezik meg?(átvételtől)

(#70) netseft válasza neckband666 (#69) üzenetére


netseft
aktív tag

Szerintem ez eléggé változó lehet, ugyanúgy mint a levélküldésnél, de szerintem alapesetben néhány nap ennek is az átfutási ideje.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#71) neckband666 válasza netseft (#70) üzenetére


neckband666
csendes tag

már semmi gond megkaptam!

KÖszi! :R

(#72) David93Pecs


David93Pecs
tag

Nekem még komolyabb gondom nem volt a postával,de tényleg egy érdekes banda....
Egyetlen gondom velük eddig: az elsöbbségi cucc nagyon kevésszer ért oda másnapra és ezérr fizetni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.