Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoltn


Zoltn
senior tag

200eurós kontroller loller! :W :W :Y

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2) RobbyJr válasza Zoltn (#1) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ezeknek ára van, nem tudom ki az aki tényleg kiad érte ennyit. ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#3) ProEvoFan válasza Zoltn (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A füles sem piskóta....mire ideér lesz vagy 45-50K.

[ Szerkesztve ]

(#4) #72042496 válasza RobbyJr (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Tournamentért én lehet, ha kényelmes a fogása, és masszív. A Dualshock 4 nekem nagyon kényelmetlen. Ez pedig ránézésre hasonlít az XBOX One kontrollerhez, ami nekem igen bejött.

[ Szerkesztve ]

(#5) RobbyJr válasza #72042496 (#4) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ez a baj a konzolokkal rá vagy kényszerülve a minőségi joyokra, míg PC-n jóval olcsóbban megúszható, bill + egérrel. Nekem az Xbox One joy tökéletes, jóval jóval jobb mint a sima 360-as.
Mindenesetre ha megveszed, egy élménybeszámolót elolvasnék. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#6) #72042496 válasza RobbyJr (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, én is PC-vel használom az XBOX One kontrollert. :) PS4-hez viszont nem láttam hasonlót, ez most a hír alapján eléggé tetszik. Tény, hogy jó drága, mint az XBOX Elite. Ennyiért azért nagyon rendben kell lennie.

Majd a PS4 topikba írok róla, ha lesz ebből valami.

[ Szerkesztve ]

(#7) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Rgb ledes kontroller?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#8) bozont válasza #72042496 (#6) üzenetére


bozont
veterán

Jön olyan is, én inkább azt venném mint a Razer-t. Mondjuk nem nagyon multizgatok, így egyik sem lesz. :D

(#9) #72042496 válasza bozont (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hmm, ez nagyon klassz, ránézésre telitalálat. :R
De ez is 200 dollár basszus. :)

Nekem nemcsak a kényelemmel van bajom, hanem hogy a tenyerem külső széle, a kis- és gyűrűsujjam 1-2 óra Dualshock 4 után kicsit meg is fájdul. Úgy látszik, nem vagyunk teljesen kompatibilisek.

(#10) Tapsyfüles: Engem kifejezetten vezetéknélküli érdekel sajnos. A SCUF Vantage elérhető a PSN store-ban is, jobban tetszik a Razernél, meg is nézegetem a neten, hogy mit tud.

[ Szerkesztve ]

(#10) RobbyJr válasza #72042496 (#9) üzenetére


RobbyJr
őstag

A vezetékes 170$, és azért jobb mint a 200€ :DDD
Itt jobban a márkát fizeted meg, hogy "Razer"

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#11) F34R


F34R
nagyúr

Az ERDZSIBI az nem kellett volna, amugy eleg pofasak.

[ Szerkesztve ]

(#12) cbmfan


cbmfan
senior tag

oké, hogy hű, de drága, van rajta RGB led, stbstb. de nagyobb mint a DS4? lapát kezeimhez túl kicsi. átlag japánnak vagy gyereknek még oké, de legalább akkora kellene mint a PS2 kontrollere.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#13) davudhunters válasza #72042496 (#9) üzenetére


davudhunters
csendes tag

Nézz rá a Nacon Revolution Pro 2-es kontrollerekre. Xbox kiosztásúak, igaz csak vezetékesek, de cserébe nincs input lag. Programozhatóak, és amit beállítasz lementi a kontroller és konzolon is működni fog. Jah és sokkal olcsóbbak mint ez a Rézer termékek.

"Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

(#14) saelin válasza davudhunters (#13) üzenetére


saelin
veterán

Külföldi fórumokon rengeteg rossz vélemény van arról a kontrollerről. Az árához mérten az összeszerelés minősége borzasztó gyenge. Többen jelezték az Amazon felé, hogy 2-3 hónap használat után mentek rajta tönkre a gombok és az analóg karok. De a legrosszabb hogy sokan alapból hibás darabot kaptak.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az X-es kiosztású controller egész jó, de nem ennyiért... Majd talán valami Speedlink megteszi helyette amit meg kell tenni...

(#16) #16820480 válasza RobbyJr (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért ha PC-n szeretnél egy mechanikus billentyűzetet, mert miért adnánk alább, akkor az is ilyen 20-30 ezernél indul igazából (ok, vannak olcsóbbak Kínából, de ott néha a minőséggel is gondok vannak), és még hozzá egy 20-30 a gamer egér, mindjárt ott vagyunk a 200€ környékén :)
Persze van lehetőség 1500-ért is venni egeret meg billentyűzetet, de gyanítom, hogy az messze nem fogja megütni a mércét.

Nekem ezek a pufi kontrollerek nem annyira jönnek be, illetve semmi előnyüket nem látom. Az extra gombok még jók lehetne, de a kialakítással nincs gondom a gyárinál sem.

[ Szerkesztve ]

(#17) Anaren91 válasza davudhunters (#13) üzenetére


Anaren91
senior tag

Revolution pro vezetékes csak. A pro 2 már megy vezeték nélkül is.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#18) davudhunters válasza saelin (#14) üzenetére


davudhunters
csendes tag

Nem olvastam azokat a fórumbejegyzéseket. Nekem Nacon Rev. Pro van, első szériás. Használtan vettem, még érvényes garival, 1 éve használom. Nincs rossz tapasztalatom vele kapcsolatban.

"Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

(#19) Hopkins95 válasza #16820480 (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Kihozható olcsóbból is... :U Fnatic Rush Pro 70 Euro + Logitech g203 30 Euro kb., ez 100 Euro nagyjából. Ez van nekem is plusz vettem Xbox 360 vezetékes kontrollert a PC-hez 30 Euróért talán és kész.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) #78687232


#78687232
törölt tag

Nem is tudtam hogy vannak ilyen kontrollerek. Ennyi erővel nem sok értelme volt váltanom XO-ra.

(#21) Wesder válasza #78687232 (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondod, hogy csak a Con miatt vàltottàl? :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) tuki2200 válasza #78687232 (#20) üzenetére


tuki2200
senior tag

Vegulis, ha erdekel valami, szetnezni egy MediaMarktba vagy Konzolvilagba, esetleg raguglizni mar tul nagy erofeszites lenne :DDD

(#23) #78687232 válasza Wesder (#21) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem, de a többi indok azóta bukott. Ds3-nál lényegesen jobb a 4, mégis mindig fájt a kezem tőle. mostanság egyre jobban hidegen hagy az xo is, a végén túladok rajta :DDD

Tuki2200 most hogy mondod szerintem a Nacon Rev kontrollert biztos néztem, csak a kezdeti csalódás után magasról leszartam. Akkor még nem vágtam mi a konkrét gond, szimplán idegesített a ds4.

[ Szerkesztve ]

(#24) blackhard89


blackhard89
csendes tag

A Razer Raiju kontrollerek Nagyon jók. Nekem a sima Raiju van és eszméletlen. Sokkal pontosabb gyorsabb mint a gyári ps4 kontroller. Ráadásul nincs semmi lag. Ps4 a division jaték gyári kontrollerel borzasztó. Lagol és nagyon lassú. A raiju- val ez mind megszűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.