Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fasirTTT


fasirTTT
őstag

nekem nem tölti a vidit :S

(#2) #08052480


#08052480
törölt tag

Azert kivancsi vagyok, hogy ez kinek fog kelleni :O Foleg ilyen aron. Tipikus Razer cucc.

(#3) Kanczy


Kanczy
veterán

Picit drága, de azért ez mégiscsak egy tablet gaming hardverrel... :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Én azért ebben a dologban látok jövőt, csak az árnak kell egy kicsit lejjebb mennie, és egy egész jó kis cuccot használhatunk, ami akár helyettesíthető a konzolt bizonyos értelemben.

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Ha már így használja, akkor kellene alá valami talapzat. A kábel is megtörhet...

(#6) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hát ezen jót nevettem, olyan mintha valami főzőkellék lenne tepsi vagy ilyesmi... :DD
Milyen jót fogunk nevetni az ilyen vicces dolgokon 20 év múlva! :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#7) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Nem rossz. Érdekes ötlet, de nem hiszem, hogy tömegtermék lesz.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#8) Mukorka


Mukorka
addikt

am am am

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9) ASTON117


ASTON117
tag

Hát a dolby hang ellenére szerintem a telefonomnak jobb hangja van, persze lehet csak a felvétel nem adja vissza a minőséget

(#10) Apika válasza Dyingsoul (#6) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én már most nevetek... :D

(#11) rankesz


rankesz
veterán

Nem olyan rossz ez, nekem tetszik

(#12) ollochances


ollochances
csendes tag

Szerintem halott ügy. Elég ormótlannak tűnik és mi értelme van az érintőképernyőnek, ha mindkét kezedet lefoglalja, ahogy tartod a cuccot, nem reális, hogy elengeded játék közben, hogy a képernyőt tapizzad. Szerintem a Switchblade egy sokkal izgalmasabb koncepció volt, nem tudom miért nem azt erőltetik inkább, de ha nem az, akkor is inkább egy gémer laptop. A Razer nagyon próbál valami korszakalkotó cuccal előállni, csak nagyon kapkod, Switchblade, Blade, most ez...

(#13) h-yle


h-yle
addikt

Ennyire nem unatkozhatnak a Razernél...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) Findzs


Findzs
addikt

1 perc környékén már azt hittem megfagyott a lejátszó, fél percig semmi nem történt még az ujjait sem mozgatta a csávó :)

utána filmszakadás valószínűleg kifagyott a cucc :))

ilyen mászkálós játékokhoz nem lehet rossz, de fps -hez ne erőltessék :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.