Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Gyönyörű :C
Egy ilyet kérnék csak vezetékkel.

(#2) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Nagyon hátul vannak a plusz gombok.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3) dfdfdf válasza prolad (#1) üzenetére


dfdfdf
őstag

igen nekem is tyúkbeles verzsön kell

(#4) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Durván néz ki

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5) F34R válasza dfdfdf (#3) üzenetére


F34R
nagyúr

van ugy hivjak cyborg rat 7.

(#6) atike


atike
nagyúr

Kegyetlen durva. Felülről egy az egyben olyan, mintha egy Autobot (vagy épp Álca) lenne... :) Soha nem lesz szükségem egy ilyenre, de elfogadnám... :)

(#7) lujó55


lujó55
őstag

valami StarWars siklóra hasonlít

(#8) Prison85


Prison85
senior tag

Szóhoz sem jutok ;] Néhány dolognál azért felkaptam a fejem. Valahol itt kezdődött:

Elnevezése a saját farkába harapó kígyó vagy sárkány szimbólumát takarja

Gondolom a Razer vezetősége rálépett a mérnökök sarkára, hogy villantani kell valami újat. Ebbe a mérnökök annyira meggörnyedtek, hogy tényleg a saját falloszukba haraptak és BUMM! Így lett a CHOCAPIC!! khm.. ...Ouroboros!!!

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#9) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hátőő oké ezek a futurisztikus elemek, de hogy a kosz mindenhol meg fog állni az is 100 és nagyon ronda lesz.

(#10) F34R válasza prolad (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

A kifejezetten játékosoknak készült egerektől már megszokhattuk, hogy kábellel, USB porton keresztül kapcsolódnak a számítógéphez, jelen esetben is egy 2,1 méteres, harisnyázott madzag továbbítja a mozdulatok adatait, azonban a Razer 1 ms-os vezeték nélküli technológiája is bevethető

(#8) Prison85

jo kis okfejtes ;] beleraknak meg n+1 parasztvakito ficsort es kesz az ultimate eladhato eger.

[ Szerkesztve ]

(#11) LackoMester


LackoMester
addikt

Faszán néz ki, és biztos jó is. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Azt észrevette valaki, hogy jobb és balkezes számára is komfortosan használható? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) dfdfdf válasza macilaci78 (#12) üzenetére


dfdfdf
őstag

igen azért tetszik :)

(#14) Flavius88


Flavius88
csendes tag

Tényleg olyan mint egy transformer ez az alap[link] és ez lesz belőle mikor alakul át [link] :D

[ Szerkesztve ]

Az élet igenis egy habostorta, csak mi az üveg mögül nézzük.

(#15) Psych0


Psych0
őstag

van rajta spoiler is?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#16) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Most olvastam el a cikket is. Gyerekek azért ~40eFt egy nyavalyás egérért? :F :Y

(#17) TESCO-Zsömle: Jó dehát azért más ennyiért egész gépet vesz... Persze tudom megint a mi fizetésünk szar, de komolyan mondom ez rablás és nem sokkal tud többet, mint egy 15eFt-os Logitech egér.

[ Szerkesztve ]

(#17) TESCO-Zsömle válasza KaiotEch (#16) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mostani Mamba is ennyibe fáj.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) Artyy válasza KaiotEch (#16) üzenetére


Artyy
csendes tag

Jó az, ilyen egér nélkül nem lesz boldog az életed gyorsan vegyen mindenki egyet... ;]

(#19) F34R válasza KaiotEch (#16) üzenetére


F34R
nagyúr

miert mit hittel az orochi sem volt olcso hajdanan , vagy a naga-t is ide sorolhatnam , nyilvan nekem , neked bizonyara nem erne meg egy ragcsalora ennyit aldozni..

(#20) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Tök jól néz ki, használni nem használnám, meg a G400-at sem cserélném le erre, de a vitrinbe kiraknám :K

(#21) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nagyon tetszik ez a variálhatóságos téma.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#22) zazahoho


zazahoho
őstag

Szépen megkérik az árát, cserébe minőségi a rágcsáló.Remélhetőleg a mikrókapcsolók többet kibírnak mint a logitech egereiben.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#23) F34R válasza Jim-Y (#20) üzenetére


F34R
nagyúr

arra en biztos nem adnak ki 40k-t tobbet er valami replikat beszerezned fillerekert :DDD

(#22) zazahoho

szinte biztos hogy nem a japan omronok vannak alatta.

(#25) Jim-Y

hozzadvagom ha szereted a szadizmust :D

[ Szerkesztve ]

(#24) Prison85 válasza F34R (#10) üzenetére


Prison85
senior tag

Nézegettem a képeket és hiányérzetem támadt! Tudtam, hogy néhány dolgot még kihagytak, amivel meg tudták volna spékelni így talán lesz belőle 200$ -os, vagyis 2.0 -ás verzió az alábbi kiegészítőkkel:

-súlyozás (akik a valóban nehéz egereket szeretik, azoknak lesz extra hosszú üzemidővel megspékelt Longlife kiadás)
-16 billió színkombinációs LED világítás
-és amit a leginkább hiányolok! Nem végeztek kellő alapossággal piackutatást. Nem látják, hogy a konkurencia más szeleket lovagolt meg? Thermaltake

Most persze viccet csinálok az egészből, de ettől lényegesen jobb egeret tudnának kihozni, ami -talán- olcsóbb lenne. Példa:
Razer Imperator ház teljesen csúszásmentes kivitelben
3.500DPI infra szenzor (ami a DA-ban is ott csücsül)
Japán Omron kapcsolók, hogy 2 év után ne kelljen a berhelni és forrasztgatni az egeret
oldalirányba dönthető görgő
Hamar bekerülhetne az ajánlott kategóriába

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#25) Jim-Y válasza F34R (#23) üzenetére


Jim-Y
veterán

na nem kell bolondnak nézni, úgy értettem, hogy ha hozzámvágná valaki ingyen:D

(#26) LordX


LordX
veterán

A 115g már akksival?

[ Szerkesztve ]

(#27) TESCO-Zsömle válasza KaiotEch (#16) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Más meg egy év alatt nem lát annyi tiszta ivóvizet, mint amennyibe te egy alkalommal kezet mosol. Mégse fürdesz homokba...

Jim-Y: Ha eljutsz oda, hogy vki ingyen hozzád vágja, azt már nem rakod ki a vitrinbe, mert biztos, hogy szét is veri a fejeden az idegességtől. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) Beri78


Beri78
őstag

nagyon durván néz ki...de a PS-hez nem használnám :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#29) rudi válasza KaiotEch (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

Más meg egy-két hónap alatt elcigarettázik/iszik/bulizik ennyit. Biztos, hogy ettől a drága modelltől nem megy tönkre a Razer, ahogy eddig sem tette, pedig láttunk már hasonló árú egeret tőle, gamer billentyűzetekről meg fülesekről ne is beszéljek. Nyilván azért ennyi az ára, mert így is van rá kereslet. Ha meg mégsem lesz, akkor majd csökkentik.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) F34R válasza Prison85 (#24) üzenetére


F34R
nagyúr

nah jah csak tudod kezdenek ok is elmenni (steelseries hibajabol nem okulva )
kb mintha a senseit latnam ott megvalositottak amit te leirtal peldakent :D

(#31) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Brutál, lehet fejlődnék egy kicsit FPS-ben, ha ilyet használnék.

<< Heimdal >>

(#32) Jim-Y válasza Retekegér (#31) üzenetére


Jim-Y
veterán

nehogy azt hidd, hogy fps-re ezek a jó egerek...

(#33) TESCO-Zsömle válasza Jim-Y (#32) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mi a jó egér FPS-re? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34) Ł-IceRocK-Ł válasza rudi (#29) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Annyit még hozzátennék hogy nem hinném hogy M.O lenne a főpiac. Problem solved.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#35) banhammer válasza prolad (#1) üzenetére


banhammer
veterán

"A kifejezetten játékosoknak készült egerektől már megszokhattuk, hogy kábellel, USB porton keresztül kapcsolódnak a számítógéphez, jelen esetben is egy 2,1 méteres, harisnyázott madzag továbbítja a mozdulatok adatait, azonban a Razer 1 ms-os vezeték nélküli technológiája is bevethető, amely működését egy újratölthető, AA méretű akkumulátor teszi lehetővé."

Érted!? UBS-n IS csatlakozik a géphez!

[ Módosította: rudi ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) F34R válasza Jim-Y (#32) üzenetére


F34R
nagyúr

ergonomiai hasznalhatosag 0 hat kivancsi vagyok ilyen divat fps-ekre mint a bf3 a rat egereket is lehet hasznalni pl: tejbz gyerek videoi.

(#36) TESCO-Zsömle

de csak 2x :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) Jim-Y válasza TESCO-Zsömle (#33) üzenetére


Jim-Y
veterán

hát, igaz nem mozgok otthonosan az egeres topikban, de nemrég olvastam át az infokat, és nem ilyen csillivilli, ezerfícsörös szuperegerek a meghatározók a játékosok körében, hanem a puritánabb, jó optikával szerelt egerek, pl mx518,g400,intellimouse1.1 WMO, a senseiről nem hallottam még kritikát, de azt is előbb fogadnám el fps-re mint egy ilyet:) De javítsatok ki, ha nem így van.

(#40) #06658560


#06658560
törölt tag

Hát, a RAT jobban személyre szabható, jobbkezeseknek. Egyedüli elönye így a balkezes használat.

(#41) TESCO-Zsömle válasza Jim-Y (#38) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én nem tudom, igazából nem sok egeret használtam. Jelenleg a második Mambám nyúzom, és ennél jobbal még sosem találkoztam. Tervben van, hogy kipróbáljak még pár egeret, hogy legyen összehasonlítási alapom.

Mielőtt vki azt gondolná, hogy nini egy burzsuj, mindkettőhöz jóval áron alul jutottam hozzá.

Igazából egy bajom van a Mambával... Kéne rá még 10 gomb... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42) Jim-Y válasza TESCO-Zsömle (#41) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hova több gomb?:D szerintem ez még pont annyi gomb, amit kényelmesen lehet használni, ha több lenne az egeren az a gyors megnyomás, vagy valami kárára menne :U na de jól eltértünk a topik témájától, szv befejeztem :)

[ Szerkesztve ]

(#43) Benyaking válasza TESCO-Zsömle (#41) üzenetére


Benyaking
aktív tag

Ez a masodik a 4g es valtozat amit hasznalsz?

(#44) csaabz


csaabz
őstag

Nagyon tetszik!!

Ha az Orochim megadja magát, mindenképpen ilyenre cserélem! :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#45) TESCO-Zsömle válasza Benyaking (#43) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, akkor még nem volt 4G. De már vadászok rá. :))
sz: Nemrég majdnem össze is jött egy. :O

Jim-Y: PÜ!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46) Benyaking válasza TESCO-Zsömle (#45) üzenetére


Benyaking
aktív tag

Ertem.csak kivancsi lettem volna mi a kulombseg a ketto kozott

(#47) TESCO-Zsömle válasza Benyaking (#46) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az egyiknek olyan a fénye, ami baxxa a szemem, a másiknak meg lehet állítani más színt. :DDD

Sajna van a kéknek egy olyan tartománya, ami üti a látásom. Konkrétan nem tudok rá fókuszálni. A mikró óráját 60cm-nél távolabbról nem látom,csak egy nagy kék foltot...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48) KINKY_007 válasza TESCO-Zsömle (#45) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Nekem volt 4g-s mambám, de a fogás miatt eladtam. 9 év logitech után nem tudtam megszokni...
A tetszőlegesen állítható világítás viszont jópofa dolog.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#49) PeetR válasza Jim-Y (#38) üzenetére


PeetR
aktív tag

+1 ez így van :K .

(#50) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Brutál, de meg is kérik az árát rendesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.