Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Ez a cím....

(#2) ferensz válasza BiP (#1) üzenetére


ferensz
senior tag

Én is azért néztem be, mert szörnyű, hogy egy magyar anyanyelvű személy ilyet ki mer rakni cikk címként. :U

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#3) Bandi995 válasza BiP (#1) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Kicsit tényleg bicskanyitogató, de nem baj, az élet megy tovább :D

(#4) cskamacska


cskamacska
addikt

Nem lenne egyszerűbb akkor már angolul kirakni a címet? Megspórolhatnánk a borzalmas fordítást. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#5) Mister_X válasza BiP (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez van. Ígérem, legközelebb pengébb leszek éjfélkor hat óra iskola és hat óra munka után. Utólag nem tudom módosítani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Csak jöjjön Vita-rá is,az Origins is azon volt a legjobb

(#7) ferensz válasza Mister_X (#5) üzenetére


ferensz
senior tag

Vannak korrektorok, meg más ilyen nyelvészetből kiképzett népek itt, legalább nekik el lehetne küldeni, hogy mondj már valamit, hogy mi a tök van ezzel a címmel. A sulira meg melóra meg nem illendő hivatkozni, ennyi elfoglaltság után sem illendő nem tudni rendesen használni a nyelvet.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#8) Mister_X válasza ferensz (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondom: tompa voltam, becsúszott ez a hiba. Éjfélkor valahlogy nem jutott el, hogy korrektort keressek. Meg a címmel sokszor gondban vagyok a 37 karakteres limit. Miatt eredetileg "Rayman Legends - jön PS3-ra és Xbox 360-ra" akart lenni, de az már 42 volt, a "Rayman Legends - jön a jelenlegi generációra" meg 44. Így utólag egy "Multiplatform lesz a Rayman Legends" vagy hasonló kellett volna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) gybazsi


gybazsi
senior tag

Szerintem mondjuk ez azért várható volt, hogy előbb-utóbb bejelentik, hogy jön más platformokra is. Legalábbis az Origins után furcsa lett volna, ha csak Wii U-ra jön ki.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#10) Hennet


Hennet
aktív tag

Ezt a Wii U-t soha nem fogom megérteni hogy lehet szeretni, meg egyáltalán kezelni, a legostobább kockaságnak tartom, hogy nem elégszenek meg az emberek egy képernyővel. (Ráadásul nemtudom ki lehet az a szemferdüléses gyerek, akinek kényelmes ezt így játszani...) :U

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#11) Mister_X válasza Hennet (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig potenciál az van benne. A Zombie U a legjobb példa: alapesetben a környezetedben levő mozgást mutatja lokátoron, ami plisz para feeling, mert nem csak a zombik mozgását jelzi. A táskádban is azon keresztül turkálsz, a játék meg nem áll le addig sem. A legjobb zombis túlélő horror az ezredforduló óta.

Mellesleg a GamePad lehet elsődleges megjelenítő is, ilyenkor van egy kézikonzolod, amíg mutter meg akarja nézni a Barátok köztöt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Hennet válasza Mister_X (#11) üzenetére


Hennet
aktív tag

Aha, hát ehhez lehet, hogy túl öreg vagyok már. :DDD

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.