Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

> Ti szoktatok új évre megfogadni bármit is?

:N

> Vagy ez már csak olyan klisés

Szerintem az egész újévesdi klisés. Ez is csak egy új nap a naptárban. Február 29. többet jelent a szememben.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) PSti


PSti
tag

Délután egy edzőterem mellett jöttem el. Volt benne 10-15 ember :)

(#3) 8th


8th
addikt

Egyszer újévkor megfogadtam, hogy nem fogadok meg többé semmit. Tök jól működik. :K

(#4) Narxis


Narxis
nagyúr

Holnaptól lesz egy kis zsúfoltság az edzőtermekben kb. márciusig. :D

#2 a mai nap nem számít mert ki kell pihenni a másnaposságot, na de majd holnaptól... :)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#5) adlersson


adlersson
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#6) RawrrSoul válasza Syl (#1) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Osztom... Azt leszámítva, hogy megszokásból koccintottunk asszonypajtival... Ő dolgozott, én meg itthon tettem vettem egész nap... Két éve még nagyba mentek a szilveszterezésdik mindenség... De egyre jobban lejjebb adjuk... :) :D

n o p e !

(#7) RawrrSoul válasza 8th (#3) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Maybe... a legjobb fogadalom! :C

n o p e !

(#8) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

@Narxis @PSti

Úgy gondolom én is... Legalább az üzemeltetőknek lesz egy kis hirtelen jött plusz bevétel. :D

n o p e !

(#9) Luck Dragon válasza PSti (#2) üzenetére

Én egyedül voltam , igaz ez az edzőterem picit hideg volt . :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) Jack Hunter válasza RawrrSoul (#8) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Részben válaszoltál is a kérdésedre. A fogadalom egy dolog,az elhatározás meg megint más tészta. Én speciel nem fogsdkozom.Gyerekként még igen, hogy megpróbálok jobb ember lenni,, de hamar rájöttem, hogy tenni kell és nem fogadkozni. Álommeló nincs.Nekem, kétkezi kispolgárnak legalábbis.Eddig minden főnökömmel szerettem volna végezni.Persze miután arra került a sor, megsajnáltam.Az eszközt.Különben is,rohadt kutya kikaparja a kertből. ;] 2022: az év, amikor is már tíz éve,hogy gyűjtök egy Mustangra. Örülnék az új Mach1 esnek is, de jelenleg csak a használt az,ami elérhető számomra. Kivéve, ha még tíz évig spórolok, de addigra már újat nem lehet kapni, csak villanyost,azt meg csesszék meg. Viszont ha minden összejön,jövőre pónitulaj leszek :DDD Cigire nem, piára alkalomadtán költök. Nyáron sör, télen néha egy üveg bor, főleg ünnepkor. Töményet nem szeretem. Tudatmódosítónak,káros szenvedélynek meg ott az asszony. ;]

(#11) Luck Dragon válasza Jack Hunter (#10) üzenetére

Főnökős résznél jöttem rá milyen szerencsés vagyok ezen a téren .
Október közepén volt vele az utolsó megbeszéléseink és csak január közepén fogunk újra találkozni . Ez idő alatt nem is volt semmilyen kommunikációnak, még egy boldog ünnepeket kívánok rész sem . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) RawrrSoul válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Én minden nap látom melóba, viszont rendes faszi, azt a részt csak poénos példának hoztam fel... :D

n o p e !

(#13) Narxis válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


Narxis
nagyúr

Te mázlista.

Thanos was right.

(#14) RawrrSoul válasza Jack Hunter (#10) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Végtére is, költői kérdések voltak... :D

n o p e !

(#15) Luck Dragon válasza RawrrSoul (#12) üzenetére

Legalább te elmondhatód ezt .

Narxis
Tudom :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) totron


totron
addikt

Akaratszegény ember instantmegoldóképlete kőbe vésett önmagához. Ennél már csak az esküdözés jobb falusi kocsma ügyfélterében, bojtossapkában, bejáratban leparkolt, 28-as drótszamárral.

(#17) Somatom


Somatom
veterán

Megfogadtam, hogy többet nem reagálok blogbejegyzésre. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) UnA válasza Narxis (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

"Holnaptól lesz egy kis zsúfoltság az edzőtermekben kb. márciusig."

Van ismerősöm, aki ilyen helyen dolgozik, és tényleg van felfutás télen, mert sokan nyárra szeretnének jobb formát *mutatni* - igazából ebben van a hiba. ;)

Az íráshoz: az edzés nem azért kell, hogy fogyjál vagy kigyúrt legyél, hanem azért mert a mozgás alapszükséglet a szervezet számára. Még akkor is, ha most minden rendben van.

(#19) UnA válasza Somatom (#17) üzenetére


UnA
Korrektor

@Somatom: :D

(#20) Egon válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


Egon
nagyúr

Főnökős résznél jöttem rá milyen szerencsés vagyok ezen a téren .

Ezen elgondolkodtam, és arra jutottam: én sem panaszkodhatom ezzel kapcsolatban, főleg az utóbbi időben.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#21) angyalpc2 válasza 8th (#3) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

ugyan ez, nem fogadok meg semmit

inkább elhatározom, vagy is inkább terelem abba a dolgokat hogy megvalósuljon

(#22) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Szerintem van valami mágia a napforduló körül. Ezt nem úgy kell érteni, hogy mozognak mindenkiben a midikloriánok, hanem hogy az utolsó nagy rugdosások lemennek karácsonyig, aztán - már aki van olyan szerencsés - van lehetőség hátra lépni egyet és rájönni egy-egy élet probléma megoldására. A napfordulóval együtt, ami bennem valahol reményt kelt a közelgő mozgalmas és hosszú nyári napok iránt, ez ad egy fajta lendületet. Volt olyan ebből, ami két hétig tartott - ez volt a fogadalom, meg volt olyan, ami nem fogalmazódott meg bennem, de egy fajta irányba állás, lendületvétel volt az életemben. Előbbi a "kigyúrom magam", utóbbi a "csinálok egy fasza érettségit", "fejest ugrok a gépész képzésbe más BSc-ről is". Utóbbik eddig bejöttek.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#23) RawrrSoul válasza UnA (#18) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Ott bennem van a hiba! De alapvetően nem vagyok az a mozgós ember. :B A sport legalább annyira áll tőlem messze, mint mondjuk a jelenlegi lakhelyemtől a Mars... Még a busz után se futok, falun lakom óránként jön egy másik. :D

n o p e !

(#24) D1Rect


D1Rect
félisten

Én próbálok rászokni a cigizésre, de lusta vagyok elmenni cigit venni.

(#25) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Hagyma meg szalonna , maskepp nem nosz meg .

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#26) RawrrSoul válasza Tibor_560sec (#25) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Hagyma, kolbász, szalonna, szalámi, sütik, acélbeton, IFA plató, Scania fék mindent eszek, de nem hízok.... :B

n o p e !

(#27) RawrrSoul válasza D1Rect (#24) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Jó módszer... :C

n o p e !

(#28) Tibor_560sec válasza RawrrSoul (#26) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Feherjeket is probald meg , bar igy legalabb elkerul a magas vernyomas koleszterin problema ;]

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#29) Luck Dragon válasza D1Rect (#24) üzenetére

Azt hittem azért, mert így is eleget szívsz.... :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) GreatL


GreatL
őstag

Bármikor meg lehet fogadni dolgokat... szerintem ez az újévi fogyós fogadkozósdi inkább nőknek való.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#31) D1Rect válasza D1Rect (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem sikerült. :(
Egyetlen cigit nem szívtam el egész eddig, sebaj, majd jövőre megint megpróbálom.

(#32) Zolás


Zolás
addikt

A főnökös részhez kapcsolódóan. Hét éve ugyanott dolgozom, talán ötször ha találkoztam a főnökömmel ennyi idő alatt. Van hogy fél évig telefonon se beszélünk, se egy üzenet, se egy email. Mindettől függetlenül, nagyon normális ember, és nincs vele semmi bajom.
Pár éve én is megfogadtam, hogy nem fogadok meg semmit, és tökéletesen működik. És ami működik, azt nem állok neki megjavítani. Jelenleg itt tartok :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.