Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ramirex:] Weblap

Hozzászólások

(#1) caizzz


caizzz
aktív tag

[PH! Állásbörze] Szerintem adj fel itt egy munkát kínáló hirdetést!

marakujás kőbányai

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Kajak jó az oldal! :) Adott pár ötletet így hirtelen. Így ezért is köszönöm...
Így hasimisztikus számításaim alapján egy ilyen oldal, úgy kb. 600.000-1.200.000 forint között mozoghat, szóval ezzel számolhatsz, bár hogy melyikhez húz az ár, az erősen az igényektől függ.

(#3) caizzz válasza Dany007 (#2) üzenetére


caizzz
aktív tag

Sima Joomla komponens a webshop (com_products) a linkelt oldalon, nincs az akkora nagyságrendű összeg. Design-sitebuild+cms összegányolás megvan pár nap alatt.

(persze ennek ellenere valami rablobanda elkerhet ezert akarmennyit. a linkelt szinvonalon en is osszerakom, toredekosszegert - de ez mar mas tema)

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#4) Dany007 válasza caizzz (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Jomolára látod nem is gondoltam!
Anno itt a PH!-n is született egy írás, valami ingyenes weblapmotorrol. Asszem az még nem Jomola volt...
De egy olyan szintűt, mint amit linkelt szerintem nem csinálnának meg olcsón.
Kb 2 éve kérdezték tőlem, hogy nem-e tudok valaki, aki egy alap webshopot csinálna, és mennyiért. Na, akkor az ismerősöm azt mondta, hogy fél misi alatt hozzá se kezdene.

(#5) caizzz válasza Dany007 (#4) üzenetére


caizzz
aktív tag

Pedig a link alatt levo az kokemeny joomla oldal. Dolgoztam Joomla fejlesztokent meg 2008ban, tudom mi mennyi fejlesztesi ido, ez szamlaval megallna 200nal.) De ebbe sem akarok belemenni, nem tudom pontosan milyen igenyei vannak az urnak, na meg barmi felmerulhet.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#6) Dany007 válasza caizzz (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Most erre gondolkodós szmájli jönne, de olyan nincs... :)
Szal ha ez is Jomola akkor le a kalappal!

(#7) caizzz válasza Dany007 (#6) üzenetére


caizzz
aktív tag

Az url-eken látszik elsőre...

marakujás kőbányai

(#8) tildy válasza caizzz (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Joomla felépítésileg egy nagy rakás kaki, a kódja méginkább. Lehet könnyen össze lehet vele dobni valamit, de ha egy olyan oldalt akar, amit tényleg könnyen lehet szerkeszteni (a joomla sok esetben nem ilyen , nekem is macera volt, pedig én már fejlesztettem korábban CMSt is) , akkor a joomla is kiesős,a drupalról nem is beszélve.
Mindezek mellett gondolom kell olyan, ami a raktárkészletet csekkolja, tehát plusz fejlesztések is kellenek. Szvsz kb egy ilyen oldal 200-400 ezer forint közt van .

Ha kell cég, aki tud pontos árajánlatot mondani , keress meg.
Egyébként cizoe azért jó lenne ha megtanítanál rá , hiába dolgozom a sajátomon , azért csak ismertebb. De amit eddig láttam belőle, háááát, igencsak nagy hiányosságai vannak, ami nekem userként azért zavaró. Ilyenek pl. azok a dolgok, hogy számomra nem egyértelműek, hogy lehet új dobozokat felvenni, stb.
Egy CMS legyen egszerű és könnyen kezelhető, nekem a joomla nem volt az...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) caizzz válasza tildy (#8) üzenetére


caizzz
aktív tag

Egy szoval nem mondtam hogy nem sajat kodu komponenssel lehetne megcsinalni (amugy a virtuemart nem rossz ext. de lassucska). Szoval a webshopot ugy irod meg ahogy akarod, koze nincs ahhoz a joomlanak, az adminfelulet is lehet a sajat kodod. Persze vannak komponensfejlesztesi iranyelvek, de azt ki nem szarja le... :D En sem joomlaban csinalnam meg, csak a postban linkelt az, es arra ertettem. Szerintem is sok szarsaga van, de ki lehet takaritani szepen. Szvsz is idegbajos az egesz, de hat ez a szar a trend, bar bevallom en sem ertem miert.

szerk: Az a baja alapvetoen hogy rossz (legalabbis nekem is idegen) logika szerint van osszerakva a magja, de megszokni. Egy ido utan sittysutty lehet ganyolni benne barmit, persze ez a meglevo alaprendszer 90%-anak letiltasa mellett. :) De mint sok dolgot ezt is ki nem szarja le, senki nem nezi mivel nyomtad ossze a portalt :D Amugy meg azer divat (ha mar a ceg nem rendelkezik sajat cmssel) mert amint atadjak, leszarhatjak a supportot, majd elintezteti massal. Nem kell annyit szopakodni a dokumentacioval, stb stb. Szoval ez is belejatszik, hogy sok helyen miert eroltetik.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#10) Fecogame


Fecogame
veterán

Tárhelyet tudok, adni, ha kell. Írj PÜ-t. :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

egy komoly webshop, nem drupal meg joomla, 300k+ :(

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ramirex:] Weblap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.