Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) no more


no more
addikt

Szép szifon klónok. Szánalmas.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egész szép kis év végi hajrát indított a BBK.

@no more: Ha szánalomból ilyen jól meg lehetne élni, én még mindig ezt választanám... Volt is , láttuk is, olvastuk is, kár fröcsögni, próbálj meg most már valami tartalmat is vinni a hozzászólásaidba. Légy hasznos.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Szabcsizz válasza no more (#1) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szerintem a Vivo még mindig ott van a legszebb telefonokat gyártó márkák között.

(#4) Juhaszatti válasza no more (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Hát ezesetben a klón jobban sikerült mint az eredeti. Szigorúan csak a külsőt nézve persze.

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Eddig volt ugyebár a "Napi Galakszi" rovat, most felváltja lassan az "óra kínai mobilja" rovat.
Hát.... nem lettem boldogabb.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) Wesder válasza Polarstar (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Tetszik, nem tetszik ez van kérem szépen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) xxman


xxman
senior tag

Jó készülék(ek) de a termékfotók egyértelműen másra hajaznak. nem lenne baj mert jó készülékek mind de hát na...

I just wanna have some fun.

(#8) meszike91


meszike91
senior tag

Nem vagyok alma fan. Meg jelenleg is kínai telóm van. (op3)

De ez tényleg zavaróan kopizta le az iPhone-t. Egyszerűen bántja a szemem.

du, du hast, du hast mich

(#9) 7Heads Drago válasza meszike91 (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

É akkor mi van? Itt már csak kopizni lehet. Ha nem az egyiket, akkor a másikat. A külső nekem mit se számít, ha belül meg kukacos. (a telo) A csajoknál még értem, hogy ha szép telot akarnak. De hogy a pasiknál mi ez a trend.... Túl sok itt már a mondvacsinált médiasztár akit mindenki valahogy kopizni akar :DDD
Legyen jól összerakvaa telo, és tudja amit kell, na meg az sem baj ha pénztárca barát.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) *Mukeey* válasza no more (#1) üzenetére


*Mukeey*
addikt

+1
A meizu se piti,de ez aztán 1:1 csak más a home gomb formája.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#11) #65577472 válasza *Mukeey* (#10) üzenetére


#65577472
törölt tag

Qrva unalmasak vagytok. Vagy csak hsz gyűjtés?

(#12) dementor


dementor
senior tag

Mára teljesen rendben vannak a kínai telefonok mind külső és belső szempontból is. Kérdés az, hogy hosszabb távon is hozzák az elvárhatót? Mert ugye már árszintben is teljes mértékben felzárkóztak top gyártókhoz.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#13) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Mennyire megbízhatóak a Vivo-k?

(#14) Graphics válasza Fejvadi (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mint az Oppo, a Oneplus.

Kínában eléggé kedvelt termék

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) kengyel válasza Wesder (#6) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor már nem vagyok egyedül, mert nekem is nagyon bejön.

kengyel

(#16) Robi BALBOA válasza Fejvadi (#13) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nekem van egy Vivo Xplay(még a legelső) 3,5 éves, semmi baja, az aksija is tökéletes.
Meg van egy Vivo Xshot-om is, ez kb 2 éves, de ezt használtan vettem, kb fél éve van nálam és ez is tökéletes, ezen még a Funtouch 2 van, de nagyon jó, sokkal jobb mint amit eddig valaha láttam, alapból swype billentyűzet van benne stb....

Nem vennék már más telót.(volt egy kis megbotlásom és nemrég vettem egy Lg telót, Flex 2, de persze, hogy gyári hibás volt, gariztattam aztán odaadtam faternak, ezentúl csak a Vivo).

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#17) Graphics válasza Robi BALBOA (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez így elég meggyőző :), én is hajlok arra, hogy kipróbáljak egyet majd :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Fejvadi válasza Graphics (#14) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azt tudtam, hogy Kínában népszerű, csak itthon mennyire közkedvelt, azt nem. Nem is láttam még senkinél.

(#16) Robi BALBOA
Nekem is tetszik, de azok alapján amit írtál, megbízhatónak tűnik.

(#19) meszike91 válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


meszike91
senior tag

Én semmiképpen sem vennék olyan telefont, ami nyilvánvalóan egy alma kopi. Egyrészt nem tetszik az alma dizájn. Másrészt nem akarom, hogy azt higgyék az ismerőseim, hogy egy alma kopival akarok felvágni. (nem vagyok egy felvágós típus)

Lehet egyedi telefont gyártani. Ez szinte pont olyan, mint egy iphone. :U Akinek ez kell az vegye meg, én nem kérek belőle.

du, du hast, du hast mich

(#20) Graphics válasza meszike91 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azon ismerőseim, akik azt hiszik, hogy alma kopival akarok felvágni, nem az ismerőseim ;]

Szelektálj :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) meszike91 válasza Graphics (#20) üzenetére


meszike91
senior tag

Ismerőst írtam, nem pedig barátot. :DD Sajnos olyan embereket is ismerek, akiket legszívesebben kilőnék a napba. :))

[ Szerkesztve ]

du, du hast, du hast mich

(#22) Fejvadi válasza Graphics (#20) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Almával nem is lehet felvágni. :)

(#23) Luck Dragon

Sok olyan készülék van ami hajaz a nagyokra, de ez már túlzás.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.