Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Várom az építő jellegű kritikákat.
A képeket egy max két nap múlva beszúrom.

(#2) FehérHolló válasza Rakeem (#1) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én csak képeket nézegetni jöttem. Az olvasás megterhelő. :(

Skynet is real. It's called Google.

(#3) #53932800


#53932800
törölt tag

Szerintem mehet cìmlaposnak,ha beszúrod a képeket!

(#4) Rakeem válasza FehérHolló (#2) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Lesznek kepek csak a melohelyes laptop nem szereti a note3am. A 7-8 ev korkulonbseg mar tul sok koztuk. Ma delutan ha felkeltem berakosgatom a kepeket. Legkesobb holnapra meglesz 100%-os a cikk.

Robeszka5.

Annyira nem hiszem jo lenne az iromanyom. Ha bent lesznek a kepek es a vegleges format is elnyeri a cikk es meg akkor is ezt mondod akkor lehet ratryolok a cimlapos dologra.

[ Szerkesztve ]

(#5) Peterson_ válasza Rakeem (#4) üzenetére


Peterson_
addikt

Képet a népnek kolléga :C
Amúgy pofás a cikk, nem gondoltam, hogy ilyen szép terjedelme lesz.
Majd átfutom bővebben is-de csak ha képek is lesznek ;] -

A cikkel kapcsolatban.
Én nem preferáltam a tokokat soha életemben, viszont azt sem preferálnám, ha egy pofára esés után úgy festene a Nóta, mint mondjuk ez .
Különösen, hogy már az apró karcoktól is hülyét kapok-igen, lehet, hogy kicsit mániákus vagyok-.

Én egy Spigenre ruháztam be végül.
Nem is volt túl olcsó, nem is egy csöpp jószág az sem, de már az is nagy biztonságérzetet nyújt.
Persze sehol nincs a tiédhez képest, de ahogy mondtad, ekkora méretnél már kb mindegy, hogy meddig megy el az ember. :))

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) Peterson_ válasza Peterson_ (#5) üzenetére


Peterson_
addikt

Kicsúsztam a szerkesztési időből.
Én cak egyedül azt sajnálom, hogy így elveszik az egyik lényege a készüléknek, mégpedig a vékony káva.
Durva ezt mondtani, de ha néha kiveszem a tokból a telót, szürreálisan kecsesnek és kompaktnak tűnik :U

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#7) iSonic


iSonic
addikt

Nagyon jó lett én is csak azt tudom mondani :) Csak én is hiányolom a képeket. Tessék szerezni mégegy Note 3-at és szépen lefényképezni vele ;]

(#8) petipetya


petipetya
nagyúr

Az első ami eszembe jutott erről a tokról: Mad Max. Adott egy autó, amit úgy megerősítenek külsőleg, hogy az szinte már súrolja a tank fogalmát. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#9) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Csajok, srácok!

Többen is írták itt is, PM-ben is, hogy lehetne ebből címlapos cikk.
Elkészítettem, jelenleg várja a hivatalos feldolgozást. Szurkoljatok hogy minden OK legyen.
Amint megjelent, látni fogjátok a címlapon, én pedig törlöm ezt a cikket.
Esetleg megpróbálom megkérni majd az üzemeltető urakat, hogy rakják át a címlapos cikkhez ezeket a HSZ-eket.

(#10) csimpi1 válasza Rakeem (#9) üzenetére


csimpi1
tag

Jó írás lett. Egy észrevétel:
A tok nem WATERproof, hanem WEATHERproof. Tehát nem vízálló, hanem időjárás álló. Sokan keverik, pedig ugye nem mindegy. :N
A hangszórókat takaró fóliákat én kivágtam, így megoldódott az a gond. Nekem az érzékenységen rontott sokat. A széleken néhol alig érzékelt, máshol meg túlzásba vitte. Így a napi használatát felfüggesztettem, de ha olyan helyre megyek, ahol ki lehet téve baleseteknek (buli, meccs, strand), akkor gyorsan felpattintom. 1x el is dobtam már a telefont, rajta a tokkal, természetesen semmi baja nem lett, pedig nem kicsit esett. Tehát az árát már vissza is hozta. :)

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#11) Rakeem válasza csimpi1 (#10) üzenetére


Rakeem
aktív tag

A honlapjukról idézek:

"Anti-water,Anti-shock,Scratches-proof"

Meg promó képeken is félig vízbe mártva reklámozzák.
Meg úgy általában vízállónak írják mindenhol. (Emlékeim szerint.)

De mindettől függetlenül lehet igazad van. Én is hamarabb mondanám rá hogy "csepp álló" vagy "fröccsenő víznek ellenálló", mint hogy IP68-as. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.