Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) t72killer válasza King Unique (#50) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jahh. A piacon meg nem lesz gyakorlatilag 20Gbps-csatis alaplap/rack. NAS-t tudnék amúgy ilyennel elképzelni, RAID-ben azért elég komoly sebességre képesek a mai 10 terás winyók.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52) -=RelakS=- válasza AusWolf (#49) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Megjelenítésre szinte mindenki HDMI-t, vagy DP-t használ. Külső VGA nem igazán van, de ha lenne, akkor se mozgatna meg tömegeket a bolt irányába.

Megint csak a laptopokkal jövök.
Dock egység: VGA, HDMI, DP, USB HUB, Ethernet, hang kimenet, mindez egy dobozban. A laptophoz egyetlen Type-C kábellel csatlakozik.
Itt azért nem árt, ha van kakaó abban az adatátvitelben.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#53) Fionn válasza AusWolf (#49) üzenetére


Fionn
tag

Nincs semmi gond a driverekkel (w8.1), 10-12 konfigon használom a mai napig AMD Intel desktopon egyaránt. 1 dell szerveren is megállta a helyét. Nyílván kapott elsőre 1 kis extra általánosított driver injektálast, de nincs vele gond.

(#54) Killer01 válasza MK VII (#37) üzenetére


Killer01
őstag

Kell egy marék ramsüni és nincs probléma :D Nálam 2 M.2 foglalat van a lapon, mindkettőben van ssd. Az nvme-t besüniztem és mindjárt nem izzik, a sata-s meg nem kellett, 50 fok alatt maradt kánikulában is.

(#55) #Chris válasza Bird (#12) üzenetére


#Chris
tag

Mint ahogy a 640 KB is elég mindenre...

(#56) TeeJay


TeeJay
félisten

engem már csak az érdekel miért USB 3.1 és 3.2 lett amikor növekedett a sebesség...
pciexpress 1-->2-->3-->4 minden duplázáskor tudtak nevet váltani
itt meg majd lesz kavarás hogy 3.1 vagy 3.2 valami...
keresni is könnyű lesz rá elég egy kis elírás egy ebay-ről rendelt pendrive-on és máris 3.1-es lesz 3.2 helyett
ezek a full speed, super speed, high speed, ultra speed fantázianeveket meg senki se tudja melyik a nagyobb giga mega brutál király állat atom faszántos jelző :D

nem tudták volna simán USB4-nek vagy 5-nek hívni? akkor legalább tudnánk hogy 3-as vezérlő van a laptopon 4-5-ös USB-vel csak 3-as sebesség lesz

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#57) bteebi válasza TeeJay (#56) üzenetére


bteebi
veterán

"nem tudták volna simán USB4-nek vagy 5-nek hívni? akkor legalább tudnánk hogy 3-as vezérlő van a laptopon 4-5-ös USB-vel csak 3-as sebesség lesz"

Szerintem úgy vannak vele, hogy idővel empirikus alapon úgyis tudni fogjuk ;].

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#58) -=RelakS=- válasza TeeJay (#56) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Vagy lehetett volna USB 3.0 Gen 2
Vagy esetleg USB 3.1, miközben megtartják a 3.0-t, és nem vacakolnak Gen-ekkel...

Mindha valaki lobbizott volna, hogy az elnevezéssel lehessen játszani...

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#59) #16939776


#16939776
törölt tag

Most lett typeC-s alaplapom, sok pénzért, erre ma kiderül hogy elavult. :DDD

Engem jobban zavar a natív USB2-es portok teljes hiánya pl.: OS telepítésnél. A sata-port terméseztessen megint megmentette a napot.

Kell a fejlődés, de a halandókkal se keféljenek ki, ha szabad ilyet kérni.

[ Szerkesztve ]

(#60) King Unique válasza TeeJay (#56) üzenetére


King Unique
titán

Ez mondjuk érdekes, mert a 3.1 után vsz mindenki 4.0-ra tippelt volna. Ez a 3.2 pedig már kissé erőltetett. De lehet mivel nem tudtak kellően nagyot fejleszteni pl. a Thunderbolt interfészhez képest, azért nem lett 4.0. Utóbbira majd vsz nagyobb durranást tartogatnak, vagy tudja a fene.

Egyébként az USB 3.1 Gen 2 hivatalos megnevezése már a SuperSpeed+. A 3.2 meg majd lehetne a ++... :D

[ Szerkesztve ]

(#61) King Unique válasza #16939776 (#59) üzenetére


King Unique
titán

Windows vonalon jelenleg csak a 7-es olyan elavult, hogy nem támogatja natívan még az USB 3.0-t sem és ilyen hibát produkál telepítésnél. Ellenben a Win8.1/10 már igen, sőt utóbbiban elvileg natív Gen 2 is van. A Linuxoknál szintén ok, illetve a 4.6-os kernel óta a Gen 2 is. Aztán a macOS esetében pedig megint.

[ Szerkesztve ]

(#62) #16939776 válasza King Unique (#61) üzenetére


#16939776
törölt tag

Sajnos padhelyzet, mert a legújabb gépnél szeretném megtartani a Win7-et. Másik gépen előtelepítve, majd a chipset drivert sata hdd-ről feltelepítve tab-tab-enterrel megoldottam :R

(#63) TeeJay válasza King Unique (#60) üzenetére


TeeJay
félisten

SATA 1-2-3
PCIe 1-2-3-4-5
DDR1-2-3-4-5
GDDR-1-2-3-4-5

USB1.0-2.0-3.0-3.1-3.2 :D
LOL

USB4 és USB5 jobb lett volna abból egyből tudná mindenki hogy az USB3 után az USB4 2x gyorsabb az USB5 meg attól is 2x :K

a super speed usb meg egyéb megnevezést meg hagyják már tök ciki
full speed meg high speed usb szintén

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#64) kovaszoskeny válasza Bird (#9) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Senki nem kötelez a váltásra.A jövő termékeibe viszont alapból ez kerülhet.

Abe due dembella

(#65) t72killer válasza kovaszoskeny (#64) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tekintve hogy még mindíg a 3.0-t nyomják "gen1" néven, ez elég messze lesz a jövőben:(.

Mindenesetre mostanában tervezek threadripperre váltani, értékelném, ha a lapon lenne vmi ilyesmi, de nem sok esélyt látok rá 1 éven belül.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#66) -=RelakS=- válasza TeeJay (#63) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Úgy tudom, hogy SATA 1-2-3 helyett a sebességet kéne használni: SATA 1,5Gbps, 3Gbps, 6Gbps.
Más kérdés, hogy mindenki a fent említett revíziószámokat használja, még a kábeleknél is, ahol meg pont tökmindegy :D
A 3.2-es verzójú SATA és a 16Gbps sebessége viszont nekem új :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#67) TeeJay válasza -=RelakS=- (#66) üzenetére


TeeJay
félisten

SATA Express a neve és már évek óta van csak amire kitalálták felesleges ugyanis SSD-re már most kevés
és a csatlakozó problémás az alaplapokon
helyette ugye jött az nvme m2 SSD-nek és PCIexpress sávokon közlekedik ami gyorsabb és kisebb csatlakozó
:DDD

USB-nél meg 3.0 után nem akartak sebesség előrelépésnél 4.0-ra váltani aztán lesz majd kavarodás bőven
főleg most a 3.1 és 3.2között

sokan csak azt nézik majd USB3 legyen aztán egyik 5gigabit másik 10 harmadik meg 20gigabitet tud majd
persze amiből USB3.x cuccot veszünk az jelenleg pendrive esetleg külső HDD vagy külső rack
ott meg a 3.0 is bőven sok még
meg az új laptopok nagy részénél sem minden port 3.x még hanem van 2.0 is közte

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#68) kovaszoskeny válasza t72killer (#65) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

És? Sietsz valahová?Nekem ráér és kiválló dolognak tartom a fejlődést .
A lapod meg ne sajnálld ha annyira szükséged fontos dolog a számodra akkor majd veszel egy bővítő kártyát.Gondolom munka miatt kell ekkora sebesség az meg pikk pakk visszahozza.

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#69) Patice válasza #16939776 (#62) üzenetére


Patice
nagyúr

Hasonló problémába belefutottam én is. Egyes gyártók kínálnak hozzá megoldást, hogy magát a Win7 telepítőt patcheled meg és így menni fog rendesen USB-ről az egér, meg a billentyűzet. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#70) -=RelakS=- válasza TeeJay (#67) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jajó, a második sort már nem olvastam el :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#71) t72killer válasza kovaszoskeny (#68) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem szeretek évente alaplapot cserélgetni. A mostani 4770k-s konfim 4éve megvan, csak VGA-t cseréltem benne hébe-hóba, és máig nemigazán hozott az ipar olyat, ami miatt kukázni kéne. Az érkező 12+mag*4GHz-es procik új korszak, viszont tippre itt is lesz egy 3-4éves lépcső, ami alatt max fingreszelés fog menni - pl a csatik fejlesztgetése. Ez alatt a 3-4év alatt se akarok a lap+procihoz nyúlni, pláne nem egy sz@ros USB-csati miatt.

Az ilyen interfész-dolgokat igazán csinálhatnák időtállóra. A 20GB/s 5évvel ezelőtt se igényelt volna űrtechnikát, csakhát minden évben el kell adni az új szériákat:W

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#72) nemlehet válasza t72killer (#71) üzenetére


nemlehet
őstag

Amúgy szükséged lenne rá? Amúgy tudtommal van SATA-USB kártya azzal azért ki lehet kerülni egy cserét ha tényleg kell az újabb USB.

Én örülök a fejlődésnek, csak ezt a számokkal való maszatolást nem szeretem. Lesz (már van) ebből nagy kavar.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#73) #54625216


#54625216
törölt tag

Ezt a "nem cserélek évente alaplapot" nyavajgást hagyjuk már.
Kezdjük ott, hogy mire az usb3.2 annyira elterjed, hogy muszály legyen új alaplapot venni, addigra jó eséllyel a userek többsége már három alaplap cserén túl lesz. A másik, hogy ha valamiért hirtelen szükség lenne usb3.2 csatlakozásra, akkor a szakikám vesz egy kb. 25 eurós pci-e kártyát és probléma letudva.

Ha anno az lett volna a fő motívációs tényező a szabványfejlesztéseknél, hogy mi az aktuálisan elterjedt megoldás, akkor még mindig floppy-kkal rohangásznánk, koax lenne a hálózati kábel és serial meg nyomtató porton csatlakozna az összes periféria, a játék kontrollerek meg a különálló hangkártyán lévő joystick portra, mert alaplapra integrált audió sem lehetne, hiszen nem cserélünk évente alaplapot.

(#74) Cifu válasza #54625216 (#73) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kezdjük ott, hogy mire az usb3.2 annyira elterjed, hogy muszály legyen új alaplapot venni, addigra jó eséllyel a userek többsége már három alaplap cserén túl lesz.

Először is muszáj. Pontos j-vel.

Másodszor, manapság egy átlag user 3-5 évente cserél deszkát. Legalábbis amerre én vagyok.
A munkahelyemen tavaly cserélték le a desktop gépemet, egy 2008-as gép volt. Az otthoni két gép egy Sandy Bridge (fájlszerver) és egy Ivy Bridge (játék/dolgozós gép). A fiatalabbik is 5 éves.

Szóval ha esetleg te úgy váltogatod az alaplapjaidat, mint az alsónadrágot, azért abból még ne állj neki mélyenszántó gondolatokat levonni. :)

A másik, hogy ha valamiért hirtelen szükség lenne usb3.2 csatlakozásra, akkor a szakikám vesz egy kb. 25 eurós pci-e kártyát és probléma letudva.

Ez especiel jogos....

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#75) tecsu válasza Aljasvip (#43) üzenetére


tecsu
addikt

Ilyen helyre szerintem nem jó az USB, ahogy profi hangátvitelre sem nagyon használják.
Az USB "univerzális", otthoni felhasználásra van kitalálva.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#76) t72killer válasza nemlehet (#72) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pl nem-túl távoli jövőben normális felbontású VR-headset csatlakoztatása? Manapság ehhez előlapi displayport vagy HDMI kell, de miért ne mehetne jobbféle USB-n?

Külső SSD/a közeljövő gyors memóriakari-olvasói is játszhatnak a sztoriban.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#77) Cifu válasza tecsu (#75) üzenetére


Cifu
nagyúr

Bocsi, zeneiparban dolgozom. Simán használják az USB-s hangkártyákat, meg minden hasonlót, szóval amikor arról olvasok, hogy az ilyenekhez profik nem nyúlnak, akkor csak kuncogok... :DDD

Szóval szerinted miért is nem jó ilyen helyre az USB? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#78) tecsu válasza t72killer (#47) üzenetére


tecsu
addikt

Egyetértek. Az nagy szemétség volt, meg körülötte a kapkodás... mintha nem évekkel előre és fokozatosan (bölcsen) igazítva terveznék meg a szabványt, hanem összecsapva.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#79) nemlehet válasza t72killer (#76) üzenetére


nemlehet
őstag

A nem túl távoli jövő az kb 5 év. Addigra szerintem kevés lesz a jelenlegi lapod+CPU és az újon meg akkor valószínűleg már lesz ilyen.

Amíg nincs VR eszköz (vagy bármilyen megjelenítő) ami igényelni addig én nem aggódnék, hogy a mostani lapomon nincs ilyen.

Persze nekem is szimpatikus az 1 csatlakozó mind felet, ha az áramot is átvinné pl egy monitorhoz az nagyon nagyon jó lenne.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#80) tecsu válasza Cifu (#77) üzenetére


tecsu
addikt

Hát, a profi eszközök között inkább AES/EBU-t vagy MADI-t használnak, illetve D-Sub csatlakozót.
Az USB a home audiót jellemzi még ma is, persze nem törvényként.
A fenti szabványok a konkrét célra vannak kifejlesztve, ezért megbízhatóbbak, mint bármelyik általános megoldás és a "latency" is kisebb valamivel.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#81) Cifu válasza tecsu (#80) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ettől még elhiheted, hogy nem kezdő vagy amatőr zenészeket látok USB-s cuccokat használni...

Elhiszem, hogy adott esetben a minőség terén jobbak is a dedikált szabványt használó megoldások, nem is ezt vitattam el...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#82) #54625216 válasza Cifu (#74) üzenetére


#54625216
törölt tag

A munkahelyeden a desktop gépedet az usb 3.1 csatoló hiánya miatt cserélték le? Na ugye.
Elhiheted, hogy a mostanit sem az usb 3.2 miatt fogják.
Mire egy alaplap az usb 3.2 csatoló hiánya miatt lesz használhatatlan, addigra rég el fog avulni egyéb okokból.

(#83) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ahogy fentebb már említettük, a USB Type-C SuperSpeed kábelek mindegyike kétsávos működésre van tervezve, így ezek teljes mértékben támogatják majd az új USB 3.2-es implementációt, amely természetesen visszafelé is kompatibilis a korábbi specifikációkkal.
Ez most akkor mit is jelent? Ha a kábel alkalmas rá, akkor egy régi vezérlő is tudni fogja egy új szoftverrel?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#84) King Unique válasza 7Heads Drago (#83) üzenetére


King Unique
titán

Itt van 2 cikk, amelyekben bővebben írnak erről:

Kábelcsere nélkül hoz kétszeres sebességet az USB 3.2
Ezt tudja az USB 3.2

Tehát a jelenlegi Gen 2-es (10 Gbps) Type-C kábel is használható lesz az USB 3.2 max. adatátviteli sebességének (20 Gbps) eléréséhez. Ellenben, ha csak Gen 1-es (5 Gbps) a kábel, akkor 10 Gbps érhető el. De azért utóbbi sem rossz, mert mondjuk USB 3.0 gazda és eszköz esetében pl. egy USB 2.0 kábel eleve az utóbbi szabvány értékére redukálja a sebességet.

Egyébként itt csak magáról az USB-kábelről van szó, mert eszköz és gazda vonatkozásában továbbra is megkövetelt az újfajta vezérlő (USB 3.2) a szabvány maximumának (20 Gbps) eléréséhez.

[ Szerkesztve ]

(#85) khalid98


khalid98
tag

Engem az érdekel már, hogy mikor váltanak párhuzamosról sorosra a ddr memóriáknál. Látható, hogy a késleltetéseket (maga a chip/bank/rank késleltetését) nem tudják lecsökkenteni. Vagy ez is egy majd későbbi üzleti húzás lesz, hogy pörögjön a piac? :))

#83:
Szerintem igen, én is úgy értettem. Egy új driver és már hasít is a 3.2

[ Szerkesztve ]

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#86) King Unique válasza khalid98 (#85) üzenetére


King Unique
titán

Milyen driver? Pont az előző válaszban volt leírva, hogy a Type-C kábel csak egy dolog, de emellett továbbra is megkövetelt mindkét oldalon a megfelelő vezérlő a nagyobb sávszélesség kihasználásához. Tehát pl. egy USB 3.0/3.1 háttértárat hiába csatlakoztatsz USB 3.1 Gen 2 kábellel USB 3.2 porthoz, nem lesz meg a 20 Gbps. Ahhoz az eszköz felőli oldalon is USB 3.2 vezérlő kell!

[ Szerkesztve ]

(#87) bteebi válasza King Unique (#86) üzenetére


bteebi
veterán

Azért a 3.0-s háttértárnál valószínűleg nem a vezérlő által kínált sávszél volt a korlátozó tényező, de tény, hogy önmagában a jobb kábeltől gyakorlatilag nem nőne az eszköz sebessége.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#88) MichaelSD válasza khalid98 (#85) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ahogy King Unique írta. Mindkét oldalon meg kell lennie a 3.2-es hardvernek és a 3.1 gen 2-es kábelnek. Ha ez a három egyszerre megvan akkor megy. Halkan megjegyzem, a 3.1 gen 2-es kábel, ami valóban az is, ritka mint a fehér holló. Nem véletlen, drága. pl. itt egy.

Az átlag felhasználó 3.1-es kábele vagy nem 3.1 gen 2, vagy ha az egyszerűen pocsék. Ld. Benson Leuns Google mérnök tesztjeit.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#89) bteebi válasza MichaelSD (#88) üzenetére


bteebi
veterán

"Nem véletlen, drága. pl. itt egy."

Ööö... én ennyiért már-már videokártyát vennék :)) :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#90) MichaelSD válasza bteebi (#89) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az egy dolog, hogy Te ennyiért mit veszel, de a ténylegesen 31. gen 2 kábel nem olcsó. Az USB konzorcium konkrétan leírta, hogy mitől 3.1 gen 2 egy kábel (10 huzal, megfelelő terminálosok ami a kábel típusát is jelezné, stb.), de általában valamit kispórolnak belőle.

Nem azt mondom, hogy mindenkinek ilyen kábel kell. A mobilomhoz pl. teljesen felesleges, mert az a pár mp3 teljesen mindegy mennyi idő alatt megy át. 3.2 viszont csak ilyen kábellel hasít.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#91) King Unique válasza bteebi (#87) üzenetére


King Unique
titán

Az USB 3.0 vezérlő eleve csak 5 Gbps értéket tud. Ha az eszköz oldaláról nézzük a dolgot, akkor ott ez nyilván korlátozó tényező és nem lesz képes csak úgy 4x akkora sebességre, hiába teljesül a másik 2 feltétel. Például egy USB 2.0-s háttértárat is hiába csatlakoztatunk USB 3.0 kábellel USB 3.0 portra, attól még nem fogja az utóbbi szabvány értékeit tudni.

Egyébként ez a nem kell új kábel, megduplázzuk a régivel is a sebességet dolog szép és jó, de...Egyrészt a maximális adatátviteli sebességhez ugyanúgy kell mindkét oldalon az új vezérlő. Másrészt, ha valaki vesz egy USB 3.2-es eszközt, akkor azokhoz rendszerint gyárilag szoktak mellékelni kábelt is, tehát nem feltétlen van rászorulva a régi Type-C kábelek használatára.

[ Szerkesztve ]

(#92) #16939776 válasza MichaelSD (#90) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az ára nem vészes, a nagyobb probléma hogy röntgen gép nélkül nem tudod mi van benne.

Az USB konzorciumnak kellene gyártania fix áras, szabványos kábeleket, hogy ne a kínai 2-dolláros kábelt próbálgassa otthon a vásárló.

Ha kiderülne hogy semmi szükség a telefon töltéshez vagy 3db mp3 felmásolásához erre a szabványra, akkor meg ne erőltessek a csatlakozót, micro-usb is van ennyire sz@r, de az legalább olcsó.

(#93) Plasticbomb válasza #16939776 (#92) üzenetére


Plasticbomb
addikt

vagy érdemes olyan helyeket/embereket keresni, akik folyamatosan tesztelnek ilyeneket. PL az a Google-os csávó. Most rendeltem új usb c kábeleket, az ő ajánlásaiból szemezgetve.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#94) -=RelakS=- válasza Plasticbomb (#93) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Lehetne-e, hogy megosztod, hogy ki az "a Google-os csávó"? :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#95) Plasticbomb válasza -=RelakS=- (#94) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Itt a hozzászólásokban volt emlegetve, keress rá az amazonos profiljára.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#96) MichaelSD válasza -=RelakS=- (#94) üzenetére


MichaelSD
őstag

Benson Leung

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#97) -=RelakS=- válasza MichaelSD (#96) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Közben tök egyedül megtaláltam :D
Sajnos hosszabbító kábelt nem nézett, pedig ahhoz nem ártana, hogy ne kelljen a gép mögött bujkálni, vagy dock egységben rögzített kábelt kényelmesen el lehessen vezetni.

Mondjuk én ezt találtam :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#98) MichaelSD válasza -=RelakS=- (#97) üzenetére


MichaelSD
őstag

Azért ez már sokat mondó, hogy van bensonapproved.com Amazon eladó....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#99) -=RelakS=- válasza MichaelSD (#98) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azért ahogy néztem a tesztjeit, neki is sikerült megsütni a cuccait egy totál barom módon bekötött kábellel :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#100) MichaelSD válasza -=RelakS=- (#99) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ezért írtam, hogy iszonyatosan sok kókler USB cucc van a piacon. Ezeket olyan jó lenne ha az USB Consortium valahogy szabályozná...néha kell álmodozni. ;)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#101) -=RelakS=- válasza MichaelSD (#100) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Én azt nem értem, hogy egy nyamvadt, normálisan működő hosszabbító kábel miért nincs?
Szerintem semmi truváj nincs benne: kell egy apa, meg egy anya csatlakozó, az 1-es pin az 1-eshez, a 2-es pin a 2-eshez, stb, ahol érpár van, azt csavarják meg, készviszlát.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.