Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, végre szellőzik a kicsike. Az a fehér elég guszta.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2) Televan74 válasza Synthwave (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szellőzik a Fractal Define C és a P600S is jó volt. Idióta Mesh dizájn nekem a Fractal -nál nem jött be. Itt sem tetszik. A következő házam Define 7 lesz vagy esetleg P600S -hez visszatérek vagy utódjai.

Nekem fontos a viszonylag jól szellőző, hangszigetelt ház.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Create. válasza Televan74 (#2) üzenetére


Create.
addikt

A kettő kizárja egymást. Vagy hangszigetelt vagy szellős, a kettő együtt nem létezik. Jó ventik kellenek és nincs hangja a gépnek.

Éppen ideje volt már, hogy legyen lyuk az elején. Bár én már megtaláltam a gépházamat, de annak idején pont ezért nem jöhetett szóba.

(#4) #25954560 válasza Create. (#3) üzenetére


#25954560
törölt tag

mondjuk ezzel a gondolattal jol el lehet jatszani :)
valoszinuleg jelentos meret-novekedest okozna, ha 'hangtompitott', de megis nagy legatereszto-kepessegu hazat kene csinalni. elsore valami kacskaringos szivaccsal belelt megoldas jut eszembe a levego ki- es bearamoltatasara, de biztosan lenne frappansabb megoldas is.

(#5) Televan74 válasza Create. (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én másképp tapasztaltam. A Fractal Design Meshify C Mini Dark TG nem volt annyival hűvösebb, de zajosabb igen. Visszatértem a Define C -hez, máris jobb a helyzet. De eddig legjobb a Phanteks Eclipse P600S volt, kár volt eladnom. Jó ventilátor kell, abban nincs vita! :)

Lehet lyukas mint az ementáli, engem nem érdekel. Ettől még nem mondom senkinek hogy ne vegye ha neki tetszik. Demokrata vagyok, mindenkinek meg kell adni a választás szabadságát. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) vaakuum


vaakuum
addikt

Ez de jó lenne 380*380*200 mm méretben :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7) Kristof93


Kristof93
senior tag

Túl kevés, túl későn az nzxt-től. A teteje még mindig nem lyukas, úgy hogy aio-val nem nagyon lehet használni.

(#8) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

NAlam a sima H500 van..Kivettem belole a porszurot oldalrol, siman szivja befele a levegot a gyari ventivel szeret Z64 vagy mi..szellozik szepen

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#9) Synthwave válasza Kristof93 (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mihez későn?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) Chaser válasza Create. (#3) üzenetére


Chaser
titán

:K
nem tudom mért gondolják sokan, hogy meg lehet b@szni a fizikát

&rew
nem jó az sem, mert "gyengül" a légáram, ha pedig azt akarod hogy érjen valamit nagy fordulat kell a ventiknek

fentebbi gondolatot tudom mondani a fizikáról ( :
Create megmondta a megoldást, én is mondtam már sokszor itt:
halk/néma komponensek a megoldás, ennyi

Synthwave
a series s-hez mindenképpen
ránézrem és egyből a kicsi jutott eszembe, bár az jóvóóóóval kisebb
de ott is a nagy rész fehér, feketéből van kevesebb...series s üresen, téglatest verzióban ( :

szerk:
igaz az s is téglatest, csak az kis tégla :d

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) Synthwave válasza Chaser (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gondolom az Xboxról van szó, de akkor jól sejtettem, hogy semmihez.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) OkosTibi válasza Kristof93 (#7) üzenetére


OkosTibi
csendes tag

Pedig elöl, elfér 240 (elv 280-as gyakorlatilag nem mind) AIO is.

Néztem pár tesztet erről és a régi 510-esről is és átlag 5-10 fok különbséget mértek ki főleg procin látszott meg. Gpu-n átlag tovább tartotta a 3080/90-eses a több fps-t és 1-2 fokkal volt hűvösebb.
(Csak a régi ára is már megy fel, szerintem ez sem 110 $ lesz, majd hanem 150 mivel régi is 120-150 is akár a fehér.)

(#13) Chaser válasza Synthwave (#11) üzenetére


Chaser
titán

jah, series s, ránéztem és egyből a kicsi ugrott be

OkosTibi
alzán most is van 510 3 szín kombóban 31,390ft-ért egész pontosan

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) sokomst


sokomst
tag

Elég tetszetős, nekem egy H500-as van, ez ízlésesen lesz hatékonyabb. Viszont sajnos még mindig nem alap a 240 top radiator lehetőség... jelenleg előre szerelhető csak 240/280, de a legtöbb nem rakható optimális orientációba.

Ezek a házak kb csak a kép alapján lévő "okay" orientációt támogatják kényelmesen, viszont nekem ebbe 1 év alatt belehalt az M22 Kraken és egy hét alatt bugyborékolós hangja volt már a mostani CM ml240l v2-nek is....

(#15) vertesig


vertesig
újonc

pont most küldtem vissza egy ilyen h510-es házat. nagyon tetszetős tényleg, de a hűtése borzasztó, nem ajánlom senkinek. ez a mesh verzió jobb lesz ,de tényleg nem értem,hogy a tetőn miért nem hosszabbították meg a perforált részt. szomorú. sznob házak ezek. intel g-s processzorokat raknék csak ilyenekbe.. :D

(#16) Kristof93 válasza Synthwave (#9) üzenetére


Kristof93
senior tag

Hogy legyen esélyük a ház piacon. A phanteks, be quiet, cooler master, fractal mind elhúztak már. Jobb árban, jobb hűtéssel kínálnak praktikusabb dobozokat és nem néznek ki rosszabbul egyáltalán.

(#17) Synthwave válasza Kristof93 (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És? A felsorolt gyártók már korábban is előrébb voltak. Attól ezek még ugyanúgy fogynak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) Kristof93 válasza Synthwave (#17) üzenetére


Kristof93
senior tag

Szerencsére egyre kevesebb fogy (legalábbis egyre kevesebbet látok), most hogy Gamers Nexus megnevelte a népet. A H440 idejében mindenki azt vett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.