Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Biztosan őrangyal volt? ;] Mert vannak olyan emberek, akik az ördögnek sem kellenek... Élő példának itt vagyok én. :D

(#2) pusszycat válasza icemad (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, h nem kellettem fent, és itt hagytak lent. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Nade miért kell mindenképpen "földöntúli izékre" fogni?

(#4) Freiherr válasza lomposfarkas (#3) üzenetére


Freiherr
őstag

Majd rájössz, ha ilyen vagy hasonló helyzetbe kerülsz.

XXX

(#5) Viktor0610 válasza lomposfarkas (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Engem a pont a cím végén jobban zavar. 🤣

Samsung Galaxy A54

(#6) Luck Dragon

Örülök hogy nem lett bajod . Sajnos nekem már volt balesetem , nem jó élmény egyáltalán . :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) bkercso


bkercso
nagyúr

Három súlyosat megúsztam karcolás nélkül. (Nem az összesnél vezettem én. :B )

Antropikus elv: csak olyanokkal tudsz szóba állni, akik eddig túlélték. ;)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Dolgok amikre rájöttem. Egy jó sofőr fél ha más vezet. Akinek volt már súlyosabb balesete, félve vagy lassabban közlekedik onnantól. Ha álmos vagy tekerd le az ablakot, az ellenszél helyrehoz. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) pusszycat válasza lomposfarkas (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert utána földöntúli boldogság szálta meg a testem, és vagy fél óráig egyfolytában vigyorogtam kb. így. :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Volt pár rizikós helyzet, szerintem van mindenkinek aki vezet.
- busz mögül kilépő gyalogosak, akik nem látszottak. Egy csuklós busz nagyon sokat kitakar. Pont egy zebra előtt van a megálló, és szemből érkezel neki. Általában le szoktam lassítani zebra előtt, ha nem belátható, meg busznál mindig számítani kell idiótákra akik előtte/utána át akarnak futni az úton. No itt is satufék volt, mert féktávon belül lépett le. Azért egy kedves tanácsot kapott tőlem... fel se fogta a gyökér, hogy ha egy kamion jön, vagy 55-tel megy valaki akkor már kórházban ébred.
- 47-es főúton előzés közben elkezdett balra fordulni egy dupla pótos traktor. Előtte nem indexelt. Padlógáz, duda, útpatka. A Logan kirugózta ezt is, más autó nem biztos hogy nem pattog el. 110 volt mikor ránéztem az órára.
-71-es főúton előztem szintén pótkocsis traktort, és baromi rossz volt a szembe sáv, kátyú is volt meg nyomvájú is. Nagyon megdobta a kocsit, de a Logan ezt is megoldotta.
- 4-es halálúton: volt párszor amikor a 2 sávoson szemből előztek a románok, mintha mi sem lenne természetesebb
- Erdély, sötétedéskor, esőben, úton Torockóra: k.nagy kátyúk és nem látszottak a tócsáktól. Egyet bekapott a kocsi, 50-nel kb. Nem lett baja, de utána csak lépésben mentem tovább. Itthon azért elvittem centríroztatni utána. Volt egy szakasz ami nagyon gáz volt. Azóta meg jobbak az utak náluk, mint itthon...
- 52-es halálúton is volt pár rizikós eset. Szűk is, és fos állapotban van általában. Kamion előzött szemből, ott is satu fék, padkára le.
Amilyen a magyar utak állapota, tényleg csak a gondviselésen meg a reflexeken múlik sokszor.
A sok bunkó BMW, Passat meg céges Focus/Octavia sorőrt még nem is említettem... amikor csak azért is előz mert mondjuk Suzuki, Dacia, Thalia van előtte.
M44-en is mennyi a hülye,140-150-nel elhúz... de ott legalább elférnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11) fererencz89 válasza lomposfarkas (#3) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

"The more I study the Universe, the more I believe in the higher power."
:)

[ Szerkesztve ]

Nem szotkam hibázni.

(#12) pusszycat válasza Victoryus (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem volt egy olyan esetem mikor egy gyalogost aki nem a zebrán akart átjutni a túloldalra majdnem telibe kaptam, nem láttam valami nagyobb jármű kitakarta. Volt vagy 70 a bácsi 6 méterre tőlem 60 fölötti sebességnél. Szóval mint mindenki satu fék kerekek visitnak de csak közeledek, ez nem fog megálni reflex ide vagy oda, a bácsika lépegetett már elfele ahogy tellett tőle. Hát ba*d meg akkor se ütlek el valami ilyesmire gondoltam jobb kéz kézifék felránt, bal kéz pörgeti a volánt balra, kocsi keresztben megáll, bácsika fél méterre.
Megkönyebülten rámosolygok nézd már visszamosolyog :D Aztán kiordítottam, h mi a fa*zt keres ott ahol nem kéne. Majd próbáltam elsietni mert kezdtem feltűnést kelteni csak nem megy a kocsi. Mert a kézifék még mindig tökig fent volt. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Kisgépkezelő válasza Victoryus (#10) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Legrosszabbak a céges furgonok. Egyszer biciklivel jártamban csak az mentett meg attól, hogy egy a főutat balról keresztező elsőbbséget meg nem adó furgonos nem csapott el oldalról, hogy már izomból fékeztem mert az előttem kb. 6-8 méterre lévő autóst épp akkor rakta fel a járdára egy szemből szabálytalanul balra kanyarodó másik. :D

(#14) pusszycat válasza Kisgépkezelő (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"izomból fékeztem" - szóval neked sincs hidraulikus féked? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Kisgépkezelő válasza pusszycat (#14) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nincs. Jó a bowdenes. Egyébként az izommunka nem a fék húzásához kell, hanem ahhoz, hogy lehetőleg hátul tartsa az ember a súlypontját a gépen, különben mindenféle bajok lesznek. ;]

(#16) #21221888


#21221888
törölt tag

Leszek én az őrangyalod, vagy kabalaállatod! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.