Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sparks


sparks
senior tag

Ebben mi az új? Ilyen már rég van egy rakás, pl. Zello is ilyen és ingyenes teljesen. Külföldről is beszélgettem rajta itthoniakkal, kiváló cucc.

(#2) zdanee válasza sparks (#1) üzenetére


zdanee
őstag

Minden fizetős szolgáltatás kiváltható néhány ingyenessel. Csak nem biztos, hogy megbízhatóan és hatékonyan tudsz dolgozni vele. A PTT nem neked és a haverodnak van kitalálva, hanem cégeknek logisztikához. Őszintén, te rá mernéd bízni a vállalkozásod logisztikáját ingyenes appok tucatjaira, amik vagy működnek vagy nem és alig pár kompromisszumra kényszerülsz itt-ott?
Mondd meg a taxis diszpécsernek, hogy ebben az ablakban fut a gtalk, ott tud üzenetet írni, abban a másikban a waze, ott nézheti, hol megy a kocsi és itt a skype, ha beszélni akarsz, ha meg vissza akarod hallgatni, akkor semmi gond, mert ez a callrecorder mindent felvesz, csak tudd pontosan, hova kell tekerni, az evernote-ban lehet jegyzetelni a kiosztott címeket, ja és ha véletlenül valahol egy hirdetésre böksz (amiből van bőven, mert ügye legyen minden ingyenes!) és elindul a böngésző, akkor az Android kilövi az összes programodat és nem lehet téged elérni. Világos? Remek, jó munkát!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#3) Eltomi


Eltomi
tag

(#2) zdanee: :DD :DD :DD +1

"nagyobb állami vállalatokkal is körvonalazódik együttműködés, ilyen lehet például a BKK."

A PTT remélem örülni fog a FUTÁR-nak, ami nem Android alapú. :DDD

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#4) zombinyul válasza zdanee (#2) üzenetére


zombinyul
addikt

Igy van, es akkor az meg szoba se jott, hogy ez GPRS halon is megbizhatoan mukodik, ami pl. egy Skypenak edeskeves(es mondjuk a T-nek nagyon sok helyen csak az van. Nem mindenhol elerheto a 3G/HSDPA).Nagyon hasznos cumo lesz ebbol, bar bennunket nyilvan nem erint (egyenlore), jo dolog ha ilyen fejlesztesek is zajlanak a hatterben. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#5) zdanee válasza Eltomi (#3) üzenetére


zdanee
őstag

Egy több milliárdos beruházás mellett, mint a Futár, simán el tudom képzelni backup rendszernek. 3500FT/hó/busz áron számolva 2000 buszt 90 évre lehetne előfizetni abból a 7.5 milliárdból, amibe a Futár került.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#6) schawo válasza zdanee (#5) üzenetére


schawo
titán

És a hardvereszközök ingyen vannak?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7) zdanee válasza schawo (#6) üzenetére


zdanee
őstag

Ha veszel 2000db alsó/középkategóriás telefont előfizetésre, bármelyik szolgáltató ingyen odaadja. Igazából olyan flottákkal, amilyen mondjuk a BKK-nak van, előfizetésre kb bármit megkapnak 1 Ft-ért. Ez a szép a dologban, nincs kiépítési költség. De ha mondjuk 25eFt / telefonnal számolunk, akkor a 2000 db lesz 50 millió Ft (vesd össze a 7.5 milliárddal).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#8) schawo válasza zdanee (#7) üzenetére


schawo
titán

Nyertél. :R

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9) Fryskitt válasza sparks (#1) üzenetére


Fryskitt
addikt

Welcome back PTT :) :) :)

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#10) sparks válasza zdanee (#2) üzenetére


sparks
senior tag

Nem azt mondtam, hogy az ingyenesek mindenképp beválnak. A cikk arról szólt, hogy végre megjelent ez a technológia Androidra. Ez a technológia már létezik évek óta a rendszerre. Az más kérdés, hogy valaki garantálni fog egy fajta minőségi szolgáltatást, de nem a technológia jelenik meg, csak egy szolgáltató.
Push To Talk szolgáltatást végez az említett Zello is, gprs-en is simán működik csak lassabban és magánhasználatra egyszerűen fenomenális. Nem mondtam, hogy a BKK bízza rá a rendszerét. Mondjuk, ahogy a BKK most kommunikál az ősrégi analóg rendszeren, annál még a Zello is fényévekkel jobb, de ez megint más kérdés.

(#11) Vadmeggy válasza zdanee (#7) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Én nem bíznám a cégem fisfos samsung vagy ZTE telefonokra amik híresek arról hogy naponta 3 szor lefagynak intenzív használat mellett. Megbízhatónak nem nevezhető egyik low end androidos készülék sem. Ilyen feladatra én kizárólag célhardwaret alkalmaznék.

[ Szerkesztve ]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#12) zdanee válasza Vadmeggy (#11) üzenetére


zdanee
őstag

Kivitelezhető :)

[link]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#13) Mateosz


Mateosz
aktív tag

nem pont erre számítottam a cím alapján...
azt hittem, hogy az új androidba kerül bele, mint gyári alkalmazás.

*** Be prepared! ***

(#14) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Véégre, egy jó ,,gyári" ötlet. Elég volt már a kamera a kamerában és ehhez hasonló használhatatlan szolgáltatásokból. Vagy csak én gondolom úgy, hogy rengeteg dologra felesleges van írrva az innováció szó?

(#15) zsirfecske válasza Mateosz (#13) üzenetére


zsirfecske
addikt

pont ezt akartam írni, az egész cikk kusza, a cím meg teljesen félrevezet.

(#16) Moleman válasza zombinyul (#4) üzenetére


Moleman
addikt

A Skype is simán megy 2G hálón, a múltkor beszéltem egy haverommal, 32 kbps-re lassított nettel hívott. Hibátlan volt a vonal. (De a szűk értelemben vett GPRS amúgy sem mérvadó, EDGE már a puszta közepén is van.)

(#17) zdanee válasza Moleman (#16) üzenetére


zdanee
őstag

Almák vs. narancsok esete a PTT-t Skype-al összehasonlítani. A PTT lényege egy adó-vevő funkciót megvalósítani az URH korlátai nélkül, a Skype egy ingyenes telefon. A PTT egyszerre több embernek fél-duplex módon szól, a hívást nem kell fogadni. A Skype egyszerre két partner között, hívásfogadás után működik. Ha mondjuk 20 embert kell egy balesetről és útlezárásról értesíteni, azt a PTT-vel egy gombnyomással elintézed, a Skype-val mire az utolsóhoz érsz, már rég a dugóban áll a fele.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#18) Moleman válasza zdanee (#17) üzenetére


Moleman
addikt

Tudom, de olvasd el a hozzászólást, amire reagáltam. Ott az volt, hogy a skype-nak édeskevés a GPRS, csak azt cáfoltam meg.

(#19) nyergess válasza Moleman (#16) üzenetére


nyergess
tag

"EDGE már a puszta közepén is van" Brrr...most akkor kezdjem sorolni a cáfolatokat? Van, hogy térerő sincs városon belül, kültéren, nemhogy pusztán...

(#20) kenwood válasza Moleman (#16) üzenetére


kenwood
veterán

lehet,h megy,csak kerdes,mennyire stabil.a viber nekem (az amugy minden masra tokeletes) wifi-wifi kapcsolat mellett is hajlamos elfogadhatatlan hibakat produkalni. (fel percre elveszitjuk egymast,megszakad a hivas,akadozik a szoveg ,stb ...)
skypeot ritkabban hasznaltam,de ott is tapasztaltam ezeket,ami az uzleti eletben elfogadhatatlan.
ugye itt most csak ketszereplos wifi kapcsolatos beszelgetes volt a tema,nem pedig konferencia grprsen.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#21) Fryskitt válasza Moleman (#16) üzenetére


Fryskitt
addikt

Az én telefonom kb halott EDGE-n, annyira lassú....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#22) Moleman válasza Fryskitt (#21) üzenetére


Moleman
addikt

Én háromnegyed éve csak azon használom, mivel a 3G használhatatlan, speedtest szerint 192/98 kbps, nekem nem hiányzik több, Opera Minizek.

(#23) Fryskitt válasza Moleman (#22) üzenetére


Fryskitt
addikt

Az enyém pedig nem működik vele rendesen. Egy rémálom, ha csak EDGE van. 3G az oké, az LTE-t meg nem tudom kipróbálni, mert csak ezért nem fogok a T-től nagyobb csomagot kérni, hogy aztán azt is és az LTE pluszt is fizessem :( :(( .

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24) Moleman válasza Fryskitt (#23) üzenetére


Moleman
addikt

A T-nél szuper a 3G, ott nem is próbáltam mást, viszont a vodánál csak az EDGE használható, amerre én járok (pedig Budapest).

(#25) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm ez a Technologia nem új,már régen használják,igaz hazánkban,leállitották,s cdak 1 szolgáltatonál volt,havi 3,500.-HuFt-ért.Viszont nyugaton használták,bevált.Nálunk ez ujság még.Viszont az igaz a szolgáltatói lefedettségek,rosszak,gyengék.Bpestten sok helyen csak EDGE jön be,a 3G-t ki se jelzi,van még HSUPA-UMTS jel erössége változo,amugy szar!Mobil Net, Na és a hires LTE-4G az meg Drága rá az elöfizetés,Nos van hová fejlödni,müszakilag,ha mind a 3 szolgáltató,müködtetné tán sokan kiprobálnák.Régi Nokia telokban benne vala gyárilag,csak sajna volt akkor 1 szolgáltató ere.Jövö eldönti! :C :R

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.