Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) PumpkinSeed válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem ezzel van a baj, hogy nem jutok be, mert nem nehéz, csak az zavar nagyon, hogy egy London cégnél vagyok gyakorlaton és látom milyen technológiák vannak. Amikor ide jöttem konkrétan a nulláról kellett induljak, mert az itt lévő technológiákat még csak nem is említik az egyetemen, pedig szerintem egy rendszerfejlesztés órára bőven befér mondjuk a Vagrant virtuális környezet mint fejlesztő környezet. Folyamatosan képzem magam, csak elfecsérelt időnek érzem az egyetemet, mert jó elismerem a matek és az algoritmusok hasznos meg vannak hasznos tananyagok, de volt olyan kurzus amin egész évben ezt tanultuk. (Bugol nem tudok linket létrehozni ezért itt van: https://www.smarttech.com/downloads) Szóval ennél sokkal jobban jártam volna ha inkább azt az egy órát is önmagam fejlesztésére szánom. (Nem mintha nem azt tettem volna ;] )

(#10) bambano

Tegyük fel hogy frissítesz egy szoftvert aminek van egy új feature-je és az tetszik és használod. (Ez a szakmai gyakorlatom), de egy időre downgrade-elni kell ezt a szoftvert és addig nem használhatod az új feature-t mert nincs megengedve (ez a záróvizsga). :DDD

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.