Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolomon17


zolomon17
senior tag

Igazi atom-hentelés szagot érzek :DDD
Csak lenne már a garanciáztatott alaplapom :O

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

hmmm...semmi különös.. :DD legalábbis nekem nemtetszik.... :N jobbat vártam

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Egy próbát mindenképpen megérne, ha futna normálisan de erre nem látok sok esélyt. Demo van már kinn belőle?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

aztaQrva :Y

ezt meg milyen elmebeteg találta ki, biztos nem volt gyerekszobája a szerencsétlennek.

ez a b@sszunk szét mindentmetálzenefollyonavér stílus nem túl kreatív:W.

egy próbát talán megér, de csakis a grafika miatt!

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#5) Rebell válasza AXisBOLD (#4) üzenetére


Rebell
senior tag

Hii el nem nagy szám.
A Grafika is sztem elég ratyi lett.
De azért nem beszéllek le róla.
1óra után leszedtem a gépről.

(#6) tom235


tom235
tag

Mostanában sorozatban ontják ezeket a jó grafikájú, de amúgy abszolút sz*r és unalmas játékokat. Nemértem ez miért jó a kiadóknak.Vagy már kifogytak az ötletekből?

(#7) madgie válasza tom235 (#6) üzenetére


madgie
titán

Egyetértek.

(#8) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

még a videót sem bírtam végignézni annyira unalmas... grafika is 4 évvel ezelőtti színvonal

[ Szerkesztve ]

(#9) b3er


b3er
aktív tag

Ha külső nézetes akció, akkor nekem Gears Of War, de ez elég ratyi egy eresztés lett, többet vártam.
~mostanában nincs normális játék, inkább visszamegyek wowozni :((( :))

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#10) nrgia


nrgia
őstag

Egy próbát nekem megér...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#11) Hebry


Hebry
senior tag

Az előzetes videók alapján többet vártam volna.

(#12) hommeros


hommeros
őstag

Engem a régi játéktermi játékokra emlékeztet. Grafika ótvar. GTA feeling.
MIntha a GTA szereplő szuperhős adottságokkal lenne felruházva.

Szerintem jövőre ezzel nyomulnak:
[link]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) Szirti válasza Rebell (#5) üzenetére


Szirti
tag

Jól összefoglaltad a gondolataimat a játékkal kapcsolatban.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#14) AXisBOLD válasza Rebell (#5) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem beszélsz le! megerősítettél :R fel se teszem! illetve megmentettél :R :)

hommeros: ez nagyon komoly! :D feküdtem rajta!

még annyit tennék hozzá, hogy ne csodálkozzanak a fejlesztők ill. a játékipar hogy "válságban" van. az ilyen szutykok csak még jobban elmélyítik azt.

gears of war tényleg sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#15) Rebell válasza AXisBOLD (#14) üzenetére


Rebell
senior tag

Akkor. Ok. ;]
Én már telepités közben levágtam hogy ez ratyi lessz.
Mutogatja a szar képeket telepités közben (kb. 6db volt), és kellett vagy 15 perc még felrakta és semmi zene vagy moraj a telepités alatt.
Háát komolyan mondom tényleg r@tyi
Nemtom, hogy mivan a fejlesztőkkel, de idén még kevés jó játékot probáltam, talán 3 volt ami tetszett is.
(JRPG-t még soha ezelött nem játszottam,de a Last Remnant nagyon megfogott.)
Ajánlani tudom csak.

(#16) plus44


plus44
veterán

Na ebben lesz annyi vér, amennyit egy sürgősségis sem lát 10 év alatt. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) scyllafren


scyllafren
senior tag

Ezt a grafikát kéne ötvözni egy jobbfajta háttérrel, pl a grafikailag hihetelenül ratyi Iron Mannel, és azzal úgy még el is lehetne játszani.

(#18) Puma K válasza Rebell (#15) üzenetére


Puma K
veterán

Haverom mondta hogy van ez a játék és szerezzem be ha tudom.
Beszereztem.
Telepítés alatt nekem is jó sokáig telepítette magát meg valóban csak pár kép között váltogat. De szerintem ha nincs telepítés alatt zene vagy valami zaj akkor azzal nincs gondom legalábbis nekem, mert én mindig zenét hallgatok van hogy játék alatt is.
Először néztem hogy wtf, de aztán nekem nagyon bejött a játék.
Lehet tré a grafikája, lehet nem változatos a játékmenete, de nekem tetszik nagyon. Lehet sok volt a WoW meg az egyéb vér hiányos játék és ebben a játékban élem ki a perverz vágyaimat ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) twollah


twollah
nagyúr

Demo van belole?

(#20) bishoplogan válasza twollah (#19) üzenetére


bishoplogan
senior tag

PC-n tuti nincs. max konzolon, de az se biztos

(#21) vPhis válasza Puma K (#18) üzenetére


vPhis
aktív tag

Na végre valaki aki nem fikázza!
Emberek, ki kell próbálni, nem másokra hallgatni!

Mellesleg nem túl okos ezt a remekművet a Gears Of War-hoz hasonlítani, mert a 2 játék teljesen másmilyen :W
Ratyi grafika? 1 frászt. Nem a legjobb de nem ratyi az biztos. És mellesleg a történet is jó. Meg ott van a GTA4: király grafika, akkor meg az a baj hogy szaggat :DD istenem

(#22) Kr/\toS válasza vPhis (#21) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Nekem nagyon bejön a stuff! Annyira véres és szadista hogy egyből megfogott... :D
Egyébként nagyon hangulatos stuff és a történet is jó. Mászthev kategória.

(#23) Preda válasza Puma K (#18) üzenetére


Preda
aktív tag

Jah én is nézem, hogy mindenki itt fikázza, de közben meg 5 percet se foglalkoztak vele.
Igen nekem is eszembe jutott amit alul írtál a vér nélkül dolog én már wowban is mindig azon nyarvogtam a ventrin többieknek, hogy miért nincs vér :DDD.
Úgy voltam vele, hogy átvittem pár küldit amíg el nem jutottam oda, hogy free roam akitváldódott és valahol találtam egy nagy parkot tele szerencsétlen kiválasztottakkal :B . Végüj jó 20 percig "zaklattam" a szegény civileket. GTA ban nem volt ennyire fun valahogy.

Játékról pár szó: Küldetések szerintem elég jól megvannak csinálva nekem nem volt unalmas főleg, ha figyeled a történetet. Rengereg kis video van benne amikor Alex megint valami újat tud meg a múltjáról ezek is egész jók.
Helikopterek írányítása is szimpatikus nincs túlbonyolítva, de megteszi a magáét.
A játék elején még nincs sok kombó meg fejlesztés, de később sok fejleszthető tulajdonság lesz (vagy 50 a végefelé). Egyik kedvencem amikor Alex levegőbeugrik és lövedékként nekicsapódik a helikopternek. A mozgások jól ki vannak dolgozva. A mutációk is jól használhatók. Nincs nagyon olyan amit nem lehetne használni.
Van kihívás is benne van pár boss akiknél jó darabig csak gondolkodtam mit is kéne pontosan csinálni, hogy ne öljön meg 2 ütésből. Félreértés elkerülése végett magam mögött tudok már jópár TPS, FPS végigjátszást nem mondanám magam bénának, de vannak 20 perces harcok amikben meg lehet izzadni.

Vannak hibái ,de nagyon durva buggal én pl nem találkoztam talán grafikailag lehetne utőképesebb ,de ezzel a grafikával meg tuti nagyon széles határon mozog szóval sokan kipróbálhatják.
Szerintem aki eddig nem adott neki esélyt az kérje kölcsön valakitől játsszon vele pár órát és utána mondjon véleményt. Mert első pár percben tényleg semmi extra főleg az első 10 perc ami a jövőben játszódik, de később igenis élvezetes tud lenni.

"Semmi zene vagy moraj a telepités alatt." Hát én meg elég idegesítőnek tartom, ha zene van a telepítő alatt amit nem lehet kikapcsolni mert sose szoktam nézni a telepítést. Van annál jobb dolgom is lehet közben filmezni zenét hallgatni. Nehogy mát ebből szűrjem le, hogy milyen játék lesz. Ezért már ratyi?? grat :F

[ Szerkesztve ]

(#24) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Nekem vegyes tapasztalataim vannak a játékkal kapcsolatban, alapvetően jó, csak ki vagyok akadva, hogy kb. 20-40 percenként kifagy, gépresi, küldit újrakezd, így meglehetősen unalmas. Na meg a 15-20 fps+minimum grafika sem segíti az élvezhetőséget, de ez nem a játék hibája, hanem a minimum alatti gépemé :(

(#25) ladlac


ladlac
tag

Az utóbbi időben kb. egy játék nem volt, amivel huzamosabb ideig játszottam volna. A mai játékok valahogy nem kötnek le. (Vagy egyszerűen velem van a probléma :) ).

A lényeg, hogy ezzel a játékkal egész jól elvagyok. Sztori tűrhető, az emlékképek egész tetszetősek. Hentelésben pedig az egyik legjobb. :D Amikor már elérhető az "ostor" és az a képesség, amivel félkörívben aprít egy nagyot... ;] So-so nekem egészen bejön, egy kicsit engem a Spawn-ra emlékeztet, azt pedig évekkel ezelőtt imádtam.

Bár az MI szerintem elég gyenge lett... amikor úgy juthatsz be a bázisra, hogy legyakod a főnököt, amit persze észrevesznek (vagy én lennék béna?) majd a riadó elmúlta után átváltozol a főnökké és besétálsz. Vagy katonává változva futkározol a házakon, ha lezuhansz és meglátnak, valakit el kezdenek keresni, de te nem vagy gyanús, hiszen úgy nézel ki, mint egy katona... :U Vagy ez csak az easy-mód sajátossága? :DDD

(#26) Puma K válasza ladlac (#25) üzenetére


Puma K
veterán

Az MI-n szerintem is lehetett volna még javítani valamelyest. A fönököt el lehet kapni úgy is hogy nem veszik észre (a tank vezető manust is úgy kapod el) csak jókor kell lenni jó helyen. Az a lezuhanás a semmiből úgy hogy be reped alattad a beton és közben egy szöszös kabátos csajszit irányítasz egy kicsit tényleg érdekes :DDD Ha kijátszottam akkor tolom normál módban :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27) vPhis válasza Puma K (#26) üzenetére


vPhis
aktív tag

24. küldetésig easy-n játszottam, de túl könnyű volt. Újrakezdtem normalon és azért van különbség(már figyelni kell az életedre :DDD )

(#28) bishoplogan válasza Puma K (#26) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Állítólag ha végig vitted Easy fokozaton, akkor még tovább feloldódik az easy+ fokozat is.

(#29) Brundle válasza vPhis (#27) üzenetére


Brundle
csendes tag

Én minden játékot a legnehezebb fokozaton kezdek,mert így is elég gyorsan végigviszem öket,sajnos a játékidő a mai játékokban nem túl hosszú,és még izgalmasabb is.És nem vagyok mazohista,szerintem a legtöbb játék nem túl nehéz még nehezebb fokozatokon sem,de most a wolverinet ,meg prototypeot is csak normálon kezdhettem ;)

(#30) olanor


olanor
tag

Látom azért van akiknek bejön a játék. Én is beállok közéjük... nem tudom miért fikázza mindenki. Ez egy igenis "jó" játék , persze mindenkinek más tetszik. Néha kikapcsolódásképp szükség van egy kis hentelésre. ;]

( Grafika témába inkább nem folynék bele , nem egy világmegváltó dolog , de bőven a tűrhetőn belül van... bőven. )

(#31) cgod


cgod
tag

Nekem bejött, lassan végig is tolom, az elején nagyon hangosan kacagtunk a mindentszétverésen, később kicsit unalmassá vált, viszont a lopakodás is nagyon jól meg van csinálva, igazából eddig a három nap alatt mióta játszom vele, nem untatott.

Szerintem az AI amúgy egész jó, főleg, mikor magasról ugrok katonák közé és gratulálnak..ami zavaró viszont, hogy nagyon sokszor van káosz, illetve a kombók kivitelezése kicsit nehéz.

Mellesleg a spawnos hasonlat eléggé helyt áll, főleg armorban.

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#33) Puma K válasza ,,no name" (#32) üzenetére


Puma K
veterán

Imádok fölmenni a legmagasabb felhő karcolók tetejére majd leugrani vagy simán vagy valami spéci képességet használva és akkor jó kis beton zúzás van ;] Egyszerűen olyannyira bejön ez a játék hogy nagyon :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34) Fortissimus


Fortissimus
őstag

nem rossz, de nem kotott le fel oranal tovabb

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#35) fi:zi'k válasza Fortissimus (#34) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak hogy bővítsem az elégedettek táborát. Nekem TETSZIK! :C
Soha rosszabbat...

fizik

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36) Tomate


Tomate
veterán

Jó gamma ez, és nem is kell hozzá erős vas. Tényleg lehet benne hentelni mint az állat. Már csak kontrollerre kéne belőnöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.