Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hát a megvalósítás itt-ott kicsit fizikát nélkülöző és kidolgozatlan... hmmm... "nem tudok egyebet mondani"
...majd meglátjuk mi lesz belőle...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) henesa


henesa
aktív tag

Hát 6-tól 12 évesig biztos lesz keletje .

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3) P00By


P00By
nagyúr

Csak pozitívan! :D

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Sztem e körül a játék körül túl nagy a várakozás és rengetegen fognak benne csalódni, bár azért remélem nem így lesz. Ez a videó engem nagyon lehangolt, ha ezek a boss-ok akkor :F

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Geller72


Geller72
veterán

...na..asszem előveszem a Maffiát...Meg a HL-t...hmm..Gothic2-t..SCraftot..meg, ahogy így hátranézek a polcra, azért van mit...szal' inkább nem kell, köszönöm.
:R

Geller

(#6) DarkByte válasza Xaels (#4) üzenetére


DarkByte
addikt

Ettől a videótól most nekem is elment a kedvem. :(

[ Szerkesztve ]

(#7) nrgia


nrgia
őstag

Nekem nagyon bejön, én várom..... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) Depression


Depression
veterán

Nekem szimpi.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Olyan érzésem van, hogy ugyanaz a gagyi és unalmas játék lesz, mint a "The Incredible Hulk" volt...
:( :( :( :(

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

én továbbra is várom a játékot, de azért remélem hogy a bossok között nem 20perc játék lesz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.