Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Hajráá tovább, benne vagyok én is !! ;) :C

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) rnyk


rnyk
tag

Remek hír! Remélem bejön nekik a következő negyedév is - esélyük van rá hiszen jón a nexus 8 ami azért csak megdobja majd az eladásokat (szerintem én is veszek egyet a régi 2012 nexus 7 helyere).

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#3) Dr.Anonymus válasza rnyk (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Szerintem az Apple el fog mosni mindenkit sajnos :(
A negyedik negyedév tipikusan az övék
De reméljük a nexus tablet megmenti őket :U

(#4) vicze


vicze
félisten

Meglepő módon szeptemberben is nőtt a bevétel, így csak a július húzza a negyedévet, az különösen gyenge lett. Hát kíváncsi vagyok a Q4-et hogy élik túl. Az N9 erősen meg fogja ezt határozni.

(#5) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Vajmi feny az alagut vegen. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6) eventus


eventus
veterán

Helyes, szuper gyártó! :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7) Luck Dragon

Végre, megértük hogy a HTC nyereséggel zárt valamit,itt volt az ideje ahogy annak is hogy az M8 új kamera modult kapott ,már csak a közép osztálya kellene valami nagy dobást végre hajtani,mert pl az 510 és társai magas árral semmit sem érnek, és egy kis reklámot is kellene készíteni,A marketing osztályuk elmehetne a samsunghoz tanulni. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

That's it. Csak nehogy aztán olyan telefonok jöjjenek mint az 510.

Luck Dragon +1, a Samsung kevés dolgot csinál jót, de a marketinget azt nagyon :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#9) daninet


daninet
veterán

Évi egy-két jó telefon szvsz elég kevés, csoda, hogy profittal zárnak.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#10) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Neeeeem! Hát így mikor megy már csődbe? ;]
Félreértés ne essék, HTC fan vagyok. :D Imádom az M7-emet...

Csak úgy azoknak szólt volna, akik már 2 éve temetik ezt a céget.
De azért érdekes, hogy az idei évben is megnyerte a legjobb okostelefonnak járó díjat a HTC. (M8)
Tavaly meg az M7. Most meg ez a profit is! :O Itt valami baj van a mátrixal!

(#9) daninet:

Az Apple az mennyit gyárt? Jó tudom, hogy a két céget szinte össze sem lehet hasonlítani.
Csak mégis azért írtam, hogy lásd, az évi 1-2 okostelefon elég! Csak sok hülye kell hozzá, aki kifizeti a 70%-os haszonkulcsot, és már megy is a szekér. :)

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#11) Crafter32


Crafter32
őstag

Gratulálok nekik is!
És üzennék vmit akik eddig a HTC -t és a BlackBerry -t elhantolták: be....(szerk)

(#12) grunge


grunge
addikt

Hajrá HTC! A Motorola mellet ez a másik kedvenc gyártóm. Nagyon megsezrettem az M8-am, nem csoda hogy nem mennek csődbe :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13) vicze válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


vicze
félisten

LOL, azzal tisztában vagy, hogy az utóbbi 10évben 2db veszteséges negyedévvolt? :F Érted 2!
A bevétel éves szinten tovább csökkent szóval nem még nem az alagút vége...

A marketing osztály kaphatna 10-15milliárdot reklámra a Samsungtól. A marketing nyers erő kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#14) Remiel


Remiel
őstag

remélem még sokáig túlél bár én sosem adtam ki annyit telefonra mint amibe egy HTC kerül (mármint ami ér is valamit)

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#15) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Nagyszerű hír, szeretem olvasni ha jól megy a HTC-nek, kiváló gyártó és nagyon nem lenne jó ha eltűnne a piacról. Az M8 meg maga a gyönyörűség :)

Give them nothing but take from them everything

(#16) Márkosz


Márkosz
tag

Hajrá htc! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#17) Márko88 válasza Remiel (#14) üzenetére


Márko88
aktív tag

M8-ig én sem de must have volt nagyon ! :). Még sokáig meglesz..

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#18) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Ez remek hír, csak így tovább, nagyon megérdemelték már, az M7 után az M8 is év telefonja lett...

(#19) babkukta


babkukta
senior tag

:C Ez igen!!! Remélem a következő Q is pozitív lesz. Vmint remélem, h sikerül vmi ütős telót összeállítani a következő évben, akkor lesz aktuális a telefon csere. Egyre szimpibb a márka :K

Üdvözlettel, Tibi

(#20) rnyk válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére


rnyk
tag

Ráadásul az új iPad-ekkel el fogjak lopni a show-t de azért drukkolok a HTC-nek hiszen nem lenne jó ha megmurdelnenek.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#21) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

M8 WP edisönt a népnek!

(#22) Cypresss válasza vicze (#13) üzenetére


Cypresss
senior tag

A marketing nyers erő kérdése.

Ennyi.

Én is örülök, hogy ilyen remek lett a Q3. A Samsung pedig lehet bármilyen szuper marketingben, attól még a tartalom és az anyaghasználat elmarad a HTC mögött.

[ Szerkesztve ]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#23) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Tényleg csoda, hogy pozitívan zárták ezt a negyedévet. Nem voltak jelen olyan nagy durranásokkal, bár a 816 nem tünt rossz ajánlatnak. Viszont szerintem a következő negyedévben ezt már nem tudják megismételni, megjelentek az iphone-ok, ott az Alpha, a Note 4, Ace 4 meg Z3C. De majd meglátjuk persze

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#24) Garada


Garada
őstag

Nem meglepő hír hisz a One M8 szerintem egy remek telefon, attól eltekintve hogy almás vagyok elismerem bizony egy figyelemre méltó készülék.

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Minden szép és jó csak kicsit kevés a választék.

(#26) Garada válasza Fejvadi (#25) üzenetére


Garada
őstag

Hát igen, több gyöngyszem kellene a középkategóriába és biztos jobban állnának.

(#27) a.sebi válasza daninet (#9) üzenetére


a.sebi
őstag

Hallottad hogy az apple nyereséges?

(#28) D80


D80
tag

Én is drukkolok nekik!
Ha az ultrapixel nem lenne, picit még előrébb lennének! :DDD

(#29) Fejvadi válasza a.sebi (#27) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ott fanatikus hisztéria generálja a sok vevőt.

(#30) a.sebi válasza Fejvadi (#29) üzenetére


a.sebi
őstag

Sajnos, csak részben van igazad! Nem vagyok apple fan, de sajnos meg mindíg azért van mert az első igazàn jó, okostelefont ők gyártottk le! Es úgy hogy nincs apple termékem, de volt sokáig, azt kell mondjam hogy stabilitás működés, funkcionalitás szempontjából máig a legjobbak! Az én z ultrám folyamatosan fagy, lassul bohóckodik, és kezd elegem lenni ebből, előző telefonjaimmal sem vagyok maradéktalanul elégedett.
Galaxy note 1 xperia z htc sensation xe, samsung tabletek....
Az apple kevesebbet tud mint egy droid, de azt sokkal jobban, megbízhatóbban!
Sony szar szoft, samu szar minőség, htc kezelőfelülete [sense] nem jön be, mellesleg a kamera kritikán aluli!
Lg még elgondolkodtatna g2, g3....
Wp alap esetben nem kéne, de 1520 még elgondolkodtat!
Az apple le tett valamit az asztalra, elkell ismerdi, pedig utálom őket!

(#31) Fejvadi válasza a.sebi (#30) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én nagyon hűséges tag voltam, előbb X, aztán Y márkánál.
Egy hónapja befejeztem minddel. Én fizetek, nehogy már én nyaljam a feneküket cserébe a csalódásokért.
Bennem megszakadt minden márkahűség, de ez a Xiaomi annyira megfogott most, hogy magam is csodálkozom. Hosszútávon meglátjuk mi lesz:-) Nem volt még iphone-m, de még lehet.

(#32) Márko88 válasza a.sebi (#30) üzenetére


Márko88
aktív tag

Legtöbb LG,ugyanúgy lassúskodik mint a Sony-k..HTC,Apple ès Samsung.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#33) Lacy6


Lacy6
senior tag

Ebbe én is benne vagyok :)
Nem bántam meg a vásárlást. Remélem továbbra is prémium telefonokat gyártanak és kilábalnak idővel a nehézségekből. Remek gyártó!

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#34) HarleyCustom válasza Fejvadi (#31) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Csak annyit kérdezek:
Mennyi iPhone típus készült 3 év alatt például és mennyi az összes többiből?
Nincsen hibátlan telefon,de az apple azért minőség.
Szerintem...
(Volt Mi2s-em,az egyetlen androidos,amire visszatérnék)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#35) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Htc!...jövőre veletek ugyanitt! :K

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#36) Krissz1983 válasza Márko88 (#32) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Szerintem használj pár napig egy g2-őt aztán majd vond le a megfelelő következtetést :)

Give them nothing but take from them everything

(#37) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Ejha, sok hülyére sóztak rá túlárazott hulladékot ezek szerint... :P

(#38) Crafter32


Crafter32
őstag

Az iphone csupa kompromisszum, az android pedig egyszerűen akad egy idő után bármit csinálok. A HTC és a Sony kiemelkedő az androidos mezőnyben szépségben és presztizsben.
Nálam így a BlackBerry a befutó. Itt kell a legkevesebb kompromisszumot kötni és ezek a leggyorsabb telefonok. Minőség pedig soha nem volt kérdés.
Még 1x gratulálok a HTC-nek és örülök, hogy nem adják fel a minőségi telefonok gyártását mégha az ár Magyarországon, magyar fizetésnek sok is.

[ Szerkesztve ]

(#39) sveczo válasza Crafter32 (#38) üzenetére


sveczo
tag

Örömteli hír ez;) Volt már sensation, one s, one x, M7 és most M8. Ha telefont cserélek csak is a HTC jöhet szóba :) Volt már több telóm is de egyikkel sem voltam annyira elégedett mint amit ők gyártanak. Talán egyszer egy Nokia N900 zal a zsebben ;) És gratula a HTC csapatnak!
Bocsi mellé nyúltam :)

[ Szerkesztve ]

(#40) HarleyCustom válasza Crafter32 (#38) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Volt Blackberry-m,z10,az is meg-meg akadt...azért (is) adtam el.Lehet a z30 jobb...Egyébként tetszett a rendszer és a külső is.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#41) Fejvadi válasza HarleyCustom (#34) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem követem nyomon melyik cég mennyi típust gyárt, de a Samu készíti a legtöbbet.
Az Apple évi 2 típust ha jól emlékszem.
HA Mi2s volt akkor az Mi3 vagy az Mi4 még jobban bejönne.

(#42) halkow


halkow
őstag

Rosszabra számítottam, lehet sokan megunták az önbomló krómozott készülékházat és m8-ra váltottak :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#43) HarleyCustom válasza Fejvadi (#41) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igazából arra céloztam,hogy az ismert márkákból egytől-egyig,tonnaszámra jöttek ki típusok rövid időn belül.Legyünk őszinték... Kettő közé gyártanak egy harmadikat. :)
Majd a második és a harmadik közé egy negyediket...ésígytovábbésígytovább...egy végtelen katyvasz az egész...és ebben élen jár a Samsung.
:)
(A Mi4 a listámon szerepel.. :) )

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#44) Fejvadi válasza HarleyCustom (#43) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Így értettem én is. Nem is tudom, a Samu, hogy tudja nyomon követni és ennyi telefonra valamilyen módon optimizálni és frissíteni a rendszert. Rengeteg extra meló lehet,

(#45) HarleyCustom válasza Fejvadi (#44) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát igen.
Az ájfont azért utáljuk mert drága,az androidot nem mindenkinek (gyártóknak)sikerül megzaboláznia, hogy ne akadjon,a BB ismeretlen,a WP csempés... :D
Semmi nem jó!
:D
Francba velük. Vissza a levelezéshez. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#46) vicze válasza Cypresss (#22) üzenetére


vicze
félisten

Azért brutális, hogy a címválasztás mennyire befolyásolja az emberek. Kb. mindenkit orránál fogva lehet vezetni 2-3 szóval... A tartalom és a számok kb. lényegtelenek.

Na nézzük:

Bevétel/profit millió $
2013 Q2: 2400 / 41 (-30%-os bevétel csökkenés éves szinten)
MA: "Hatalmasat erősödött a HTC"
kommentek: Össznépi hurrá!

2013 Q3: 1600 / -101 (HTC történetének első veszteséges negyedéve.)
MA: "Veszteséggel zárt a HTC"
kommentek: Össznépi csődbe mennek! (sőt egyenesen múltidő)

2014 Q2: 2200 / 75 (-9%-os bevétel csökkenés éves szinten)
MA: "Profitba hajtotta a HTC-t az M8"
kommentek: Össznép hurrá!

2014 Q3: 1370 / 20 (-10%-os bevétel csökkenés éves szinten)
MA: "Profittal zárta a negyedévet a HTC"

Remélem érthető mire akarok kilyukadni. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) =Mentor= válasza vicze (#46) üzenetére


=Mentor=
őstag

A ma teszt HTC is megmutatta, hogy maga a HTC is orránál fogva vezeti a vásárlókat... Túlárazott szinte minden készülékük, ami meg nem abba belerakják a kutyaszar kamerát a homályökör kijelzővel. Szánalmas egy cég.... Jó ok a csúcskészülékeik rendben vannak, de erre már kb egy tucatnyi kínai gyártó is képes... :U :W

[ Szerkesztve ]

(#48) vicze válasza =Mentor= (#47) üzenetére


vicze
félisten

Minta példány vagy kb... Te is pont annyira látod reálisan mint az itt kommentelők többsége. (Akinek nem inge...)

Én meg a negatív hírt eltúlzottnak mondom hülye vagyok és HTC fan, ha pozitív hírt eltúlzottnak mondom hülye vagyok és Smasung fan(vagy random más). Ilyen ez mikor reálisan szeretnék feltüntetni valamit...

[ Szerkesztve ]

(#49) littlelion21 válasza vicze (#46) üzenetére


littlelion21
addikt

Mindig felüdülés a kommentjeidet olvasni :D

(#50) fateless


fateless
veterán

Bár tudom, hogy nekünk ezek nagy számok, de ekkora összbevétel esetén a nyereséget nézve nem igazán domináns, hogy háromszor annyi lett, mint a prognosztizált összeg. A teljes bevétel 1,5%-a lett a profit. Azért egy átlagos iparágban is a 3-5% az elvárt, a 10% a kiemelkedő teljesítmény, de a mobileszközök terén magasabb hozamokat várnak el.
Bár jó dolog, hogy nem 0,5, hanem 1,5% a profit, de az örömtánchoz nem elég, föleg a zsugorodó részesedést is figyelembe véve.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.