Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fury71


fury71
aktív tag

Remek :C :W

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#2) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"Az érintett példányokat természetesen a Nikon térítésmentesen javítja függetlenül attól, hogy a hiba jelentkezett-e már vagy sem."

MOon Nikon hazudozik és maszatol. Tökmindegy mi van leírva honlapjukon Nikon MO szarik rá.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3) hemaka válasza Dare2Live (#2) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem is ok lennenek... :D

(#4) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

A becsület nagyon fontos... De kb azt gondolják a csorbát ki köszörültük és mégis jól járunk.. A mai legtöbb gép 80 -100 000 kattintást ígérnek.. De a zár már 10-20 000 nél megadja magát.. Kb lejár a garancia.. És még az eos1 sem kivétel.. És ha vissza viszed, hogy jó.. Cseréljétek ki a zárat nem kevés pénzért erre azt mondják.. Vegyél ujját mert meg dobod a javítás költségét pár ezressel és ott az új gép.. Kiábrándító!! :W

(#5) Translator


Translator
tag

Az első link (DMC-G7) nem műxik

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#6) ROBOTER válasza ONEFREE (#4) üzenetére


ROBOTER
addikt

"De a zár már 10-20 000 nél megadja magát.. "

Jajjj...

(#7) Mice_007 válasza ONEFREE (#4) üzenetére


Mice_007
tag

Ezt a 10-20e-es adatot honnan sikerült kiolvasnod? Azok köréből, akiknek 10-20e körül tönkrement? :D

AIDA64.com

(#8) ONEFREE válasza Mice_007 (#7) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Ha majd lesz egy eos 1 ed és 17000 körül bedobja a törölközőt a zár és csak egy kicsit kell még hozzá tenni és veszel egy ujjat..Hívj fel.. Jobbat mondok.. Ezek után szintén az említett márkát veszel egy másikat.. És 2x ugyan oda vág a menykő! Ezért... Köcsög egy üzlet lett ez is.. :(((

(#9) Beri78


Beri78
őstag

Ilyenek sokszor előfordulnak, hogy három nagy cég is hibát jelent be?
Vagy eddig csak elkerülték az ilyen esetek a figyelmemet? :Y

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#10) kisspista


kisspista
senior tag

NIKON D40/D40X/D60 tulajdonosok figyelem!

Akinek megjelenik a Nikon fényképezőjén a "Press Shutter Release Button Again" hibaüzenet, azon gépek zárszerkezete már annyi expot elviselt, hogy az élettartama a végéhez közeledik! Rossz hír, hogy 25-30.000 Ft-ért csinálja meg a szervíz (zárcsere), azonban a neten nagyon sok videó van arról, hogy magunk is ki tudjuk cserélni csupán ANYAG ÁRON.

Korábban vásároltam jómagam is donort, aztán vettem új gépet, így feleslegesség vált NIKON D40/D40X/D60 fényképezőgépekhez használható redőny (shutter) szerkezet (kb. 8000 expo van benne) olcsón, ha valakit érdekel, illetve valaki szeretné a gépét megjavítani: NIKON D40/D40X/D60 redőny (shutter)

5.000 Ft-ból újra életképes lesz a NIKON fényképező, ráadásul jó minőségű, eredeti, gyári NIKON alkatrésszel. Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#11) xy001 válasza kisspista (#10) üzenetére


xy001
újonc

Nikon d40em van már nem használom de amikor tavaly volt vele ilyen akkor leszedtem az alját és kicsit megmozgattam csavarhúzóval a blende állító motort. Amikor nem volt rajta az alja tökéletesen ment. Utána amikor tettem vissza akkor átfúrtam egy szalagkábel csavarral és így "csak" 45e lett a javítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.