Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dkface


dkface
aktív tag

Ásítás.. 5,3-on engem pedig már zavar a 720p személy szerint.

(#2) gerii


gerii
addikt

48-ért van Redmi 3, nincs is értelme erről a telefonról beszélni.

(#3) rdt89


rdt89
addikt

A régi öreg 6592 :) Nem vészes a készülék ára sem, és nekem anno ez a chipset FHD-s kijelzőt hajtott meg szélsebesen és reccenés mentesen. Nosztalgiázni jó volt. Köszönöm a tesztet, szerintem is a Vernee Thor a koronázatlan király ebben az ársávban. :)

(#4) vimes


vimes
senior tag

Ha pár ezressel lejjebb menne az ára, még jó is lehetne.
Hmm, felment a Varta elemek ára a Tescoban, ahogy látom ;]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#5) Örni


Örni
senior tag

Már a márkanévtől is idegenkedem, pedig sosem próbáltam. Jut eszembe, mi lett a MyAudioval? Nem találok róluk semmit. Csőd?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#6) vimes válasza Örni (#5) üzenetére


vimes
senior tag

Hát, az FB oldaluk is halott kb. 2 éve :D Lehet.
Bár pl. rákeresel Árukeresőn, lehet még kapni a tabjaikat néhány helyen.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#7) kelly416


kelly416
veterán

Honnan is ismerős nekem ez a fekete keret a kijelző és a ház között? Ja? Idén pont ők csinálják a Nexus-t elméletileg. Akkor már értem a "fellángolást". :DDD

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az MTK raktárában leltározásnál, pár hónappal ezelőtt:

- Te, Csiang, itt van egy doboz hátul, megnézem mi van benne!
- Oké... Na, mi az?
- Aszongya hogy MT6592, 5000 db. Kidobjam?
- Aha! Vagy várj, van egy ötletem...

A Prestigio főhadiszállásán, 5 perccel később:

- Itt a vezérigazgató, tessék!
- Jó napot, az MTK értékesítője vagyok. Lenne egy ajánlatom: van nekünk 5000 db MT6592-nk és...
- Nem kell.
- ...és arra gondoltunk, hogy 5 dollárért darabonként a maguké.
- Kell.

Na így születhetett meg ez a telefon. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

hulladék, ocsmány igénytelen logóval

(#10) #84490496


#84490496
törölt tag

:DD
A trollkodás elindult. A probléma: teljes joggal. Ez minden, csak nem telefon ebben az évben. 3 éve még jó is lehetett volna, persze nem a prestigio tálalásában. Az egyik olyan gyártó, ami ontja magából a sz*rabbnál is okádékabb cuccokat...

(#11) chakram6706


chakram6706
csendes tag

3 prestigio telefonom volt 1 év alatt, nem rossznak. De nem is jók , mindegyiknek volt baja bőven. Soha többet nem veszek, mert a legutóbbi szerviz után, megtörve kaptam vissza, és nem vállalják a felelősséget! Ennyi!

Bivaly akku a király! WP19

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem tudom mit gondoljak erről a telefonról. És azt sem tudom, hogy megérdemelte-e a pelcsnit. Nyilván a tesztelő használta, ő tudja. Három ordas hibája van a telefonnak:

1, érintő. Ma már a gagyibb érintők kerüljenek a 20 ezres ár alá.
2, 5.1.1. Elmúlt kérem. 6.0.1 van és az is nemsokára nyugdíjazható.
3, LTE hiánya.

Amúgy kinézetre oké, a képe szép, ram oké, SoC (felőlem bőven, még a videógyorsító is) oké. Kamera közepes.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Hallosz


Hallosz
senior tag

Nem is tudom, hogy ezt, (se) vagy a Voda, csodafonját ne vegyem meg.

Mert lakni, muszáj.

(#14) Csapoati válasza Hallosz (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért totál más kategória a kettő.

janeszgol: Szutyok érintős telefon 10 ezerért se fér bele, hisz ez a legfontosabb funkciója az okostelefonnak. Az 5.1 viszont egyáltalán nem nagy katasztrófa. A kamera viszont igen, semmilyen részlet nem látható a képeken. Jó, nyilván a 10 ezres Vodának még sokkalta rosszabb a kamerája, de ez meg 43 ezer...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Yasuji


Yasuji
csendes tag

Engem nem zavarna 5.3-as kijelzőn ez a felbontás, viszont valami más sokkal jobban zavar, mégpedig a navigációs sávon az ikonok.
Lehet, hogy ez csak nekem fontos, de jobban szeretem ha a három ikon közel van egymáshoz és kisebbek. Igy kényelmetlen lehet egy kézzel használni.

Sony Xperia Z2 -> Galaxy A5 (2017) -> iPhone 7

(#16) csongi


csongi
veterán

És ebből is csak az 1,4Ghz cput sikerült betenni. Sajnos ez a cég is rég elvesztette a fonalat. Frissítést ne is várjon rá senki.

(#17) Fejvadi válasza gerii (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem csak, hogy van, de még jók is.

(#18) Hallosz válasza Csapoati (#14) üzenetére


Hallosz
senior tag

Igazad van két kategóriában versenyeznek, viszont közös nevezőjük a sz/\r és olcsó és a sz/\r és még drága is.
Szerintem. :U

Mert lakni, muszáj.

(#20) gutriqper


gutriqper
tag

Ez egy újabb hulladék a cégtől. Sajnálom azt, aki megveszi.

(#21) gepardlacee


gepardlacee
tag

Nekem a teszt alapján nem tűnt annyira tragikusnak a készülék :) az meg már külön vicc, amikor valaki a logó dizájnba köt bele

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#22) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Nekem egy Prestigio 5453-om van. Már nem tudom használni sem normálisan, pedig csak kb 1,5 évig ment. Az akksija szar már, kb 1 év hazsnált után nem lehetett már akksit bele kapni és a szervíz 8 ezret mondott rá! Egy 34k-s kártyafüggetlen 1700mAh-s telóra... 2x volt szervízben, mindkétszer visszajött ugyanazzal a hibával. Sosem veszek többet olyan gyártótól telefont, aminek nem kiemelkedően jó a szervíz háttere.

A legviccesebb az volt, mikor vissza akartam állítani a gyári beállításokat úgy, hogy kivettem a SIM kártyát a telefonból, rányomtam az igen gombra a visszaállításkor és semmi. Se hiba, se nem lépett tovább, addig amíg vissza nem raktam bele a sim-et. Ez így tuti nem kerek egy kártyafüggetlen telótól.

[ Szerkesztve ]

(#23) Csapoati válasza gepardlacee (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem is tragikus, csak szimplán nem jó, Idejétmúlt belső, nem jó kamera, mindez nem igazán dömpingáron.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Peter13


Peter13
senior tag

Az mt6592 azért bőven elég egy alapfunkciókat megcélzó telefonba, na (nekem is ez lapul a THL12-es csodámban, ezt a "megröccen a rendszer" meg egyéb dolgokat...ezeket plíz hagyjuk). Nyilván nem gráfelmélet-szimulációra meg játékkonzol kiváltására készült, de keveset eszik, és van benne elég erő arra amire kitalálták, még ma is. Nem ez itt a szűk keresztmetszet...

A gond tényleg sokkal inkább az, hogy ez a telefon egyszerűen elkésett (de nagyon), és alig többért sokkal jobb van (ami nem csak SoC, hanem szinte minden más területen is jobb), akkor meg miért ne inkább azt válassza a kedves vásárló? (gondolok itt a már említett redmi 3-ra, pl)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#25) TTTotya válasza rdt89 (#3) üzenetére


TTTotya
senior tag

Abból is a leskálázott 6592m verzió (csak ezt a cikkben elfelejtették említeni)...

Nekem is volt mt6592-es telóm 2 éve, alapjában véve akkor még kellő sebességet biztosított, de hitvány volt benne a gps...

(#26) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Megvan nektek Hamilton száma? :Y :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#27) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A kamera meglepően használható a kategóriájában, de ezek a "C" brandes, noname telók ettől függetlenül nagyrészt kalap sz*rt sem érnek, sosem vennék ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

(#28) beyruth82 válasza Mr.Silkó (#27) üzenetére


beyruth82
veterán

Nagyon gagyi ez a telefon.

(#29) Mr.Silkó válasza beyruth82 (#28) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértünk.

(#31) cbm1974


cbm1974
tag

Sziasztok!
Van egy kis gondom az Prestigio 4500 okossal:
A levelezőrendszert nem tudtam használni, ezért reseteltem, vissza akartam állítani a gyári eredetijét. Lekapcsolt, elkezdte csinálni, de mindig visszatér a recovery menühöz, anélkül, hogy végig csinálná a resetet.
A factory mód sikeresen működik, minden teszt jó,tehát a teló hardvere nem hibás, egyszerűen a visszaállító menü nem működik, mintha mindig újrakezdené a műveletet, de valójában nem csinálja meg, csak ismétli magát. Máskor is csináltam már sikeresen és utánanéztem most is, hogyan is kell csinálni, több helyen is rákerestem, ugyanaz a menete:
Kikapcs. után hangerő UP és POWER, majd a robot után kiírja a recovery-t, innen kellene a HOME-al indulnia a visszaállítónak, de annál a pontnál semmire nem reagál, oda nem tudok bejutni, a billentyűk pedig jók!
Hátha valakinek van ötlete, nem szeretném emiatt szervizbe vinni.
Előre is köszi a segítséget!

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.