Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kornél1


kornél1
aktív tag

legyenek is minél gyorsabbak a kártyák.

(#2) Viktor0610 válasza kornél1 (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem mindegy, mert nem a kártya a keskeny sávszélesség, hanem a készülék.

Mondjuk, SDHC-kompatibilis kártyával/készülékkel még nem volt hosszabban dolgom, de gondolom, ezen típusú kártyák esetében is lényegesen gyorsabb, ha kártyaolvasót használunk.

Samsung Galaxy A54

(#3) dragontiger válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


dragontiger
tag

szerintem is :DDD :K

(#4) plömplöm


plömplöm
őstag

nem gyó ez a link: "mely felébreszti a telefonok multimédiás képességeit."
meg kéne kurtítani az elejét egy pöppet :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5) (An)Dante válasza plömplöm (#4) üzenetére


(An)Dante
őstag

Köszi, javítva ;)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#6) (An)Dante válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


(An)Dante
őstag

Sajnos nem egészen. A Nokia telók amikor belépsz a galériába mindig újranyálazzák a teljes memróiakártyát, pl 6290, N95, N82. Az egyik 2 GB-os kártyámmal négy-ötször tovább tart a megnyitása.. Szóval hidd el, nem mindegy.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#7) papi77


papi77
addikt

Kártyaolvasóval,nekem eddig sem volt lassú az M2-es!

Az első: NOKIA 1611

(#8) asadasad22


asadasad22
őstag

az hogy létezik, hogy a több hete vásárolt 8 gigás Sandisk-em már ilyen "wake up your phone" jelzésű? :)
egyébként valóban qrvagyors, 15MB/s-el lehet írni rá, 18MB/s-el olvasni róla (lemértem). persze amint telefonon át akarok rá másolni, ez a sebesség 1MB/s körül van. (E51-em van, de ugyanúgy fennáll N82-nél is a dolog, egyszerűen nem értem miért, amikor a PSP-re már 3 éve 10MB/s-el másolok)

edit: ja, most látom, hogy ez ultra jelzésű, ami most fog megjelenni, de tényleg kétlem, hogy jelentősen gyorsabb lenne az enyém sebességénél. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Viktor0610 válasza asadasad22 (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ahogy írtam, szerintem nem a kártya volt a szűk keresztmetszet.

Gyorsabb lehet, persze, egy ilyen kártyával is, de jelentős növekedést nem szabad tőle várni...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#10) asadasad22 válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


asadasad22
őstag

tudom, hogy a teló a szűk keresztmetszett, miután kb 20szoros sebességkülönbséget mértem, amikor olvasóval használtam :) csak nem fogom fel, hogy miért nem képes a Nokia ilyenekre odafigyelni, hogy gyors adatátvitel lehessen..

(#11) aram01


aram01
nagyúr

sziasztok nem találtam más topicot meg már régen írtak ide de hátha mi van akkor ha egy 4gb-os memóriakártyát 2re formáznak ha újra formázom lehet belőle még négy? remélem érthető voltam köszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.