Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Értékes írások születtek mostanában itt a Logouton és ez is közéjük tartozik.
Nagyon jó stílusban írtad meg. A kezdés, ahonnan indult és a vég ,ahová érkezett. Zseniális ahogy kitágítottad és elvitted más irányban az egészet, miközben mégis bensőséges maradt és emberi. Köszönöm az élményt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) potyautas válasza b. (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nagyon szépen köszönöm a méltató szavakat. Kicsit el is túloztad. Nincs ebben az írásban semmi megkomponálva. Csak leírtam, mint egy blogot. Kb. 12 éve vagyok a csoportban, de az utóbbi 2 évben semmit nem publikáltam. A korábbiakban biztosan találsz kedvedre valót.

(#3) joghurt válasza potyautas (#2) üzenetére


joghurt
addikt

Nem, igaza van. Tényleg nagyon ritkán lehet manapság ilyen emberi sztorikat olvasni. :R
Ha "csak" tehetséged van a történet meséléshez, akkor is lehet örülni neki.

Máshol tipikusan megy mindenki más anyázása, jobb esetben csak a saját farokméret mutogatása (lányoknál fenék és mellbőség mutogatása - szó szerint). :(

A tej élet, erő, egészség.

(#4) Moki2 válasza joghurt (#3) üzenetére


Moki2
aktív tag

Én is szeretem az elbeszélő stílusát , ha nem is mindenhol szólok hozzá , de elolvasom . Üdítő tud lenni .

(#5) potyautas válasza Moki2 (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Örülök gyerekek, és szívből köszönöm. Visszakerestem a Vakegérkével váltott privát üzeneteinket (bár emlékeztem is rájuk) Biztatott amikor elbizonytalanodtam, hogy nekünk öregeknek helyünk van a csoportban. Sokszor megesett, hogy nem volt mit hozzászólnia az írásaimhoz, de jelezte, hogy olvasta. Ez is nagyon sokat jelent.

(#6) DrBubo77 válasza potyautas (#5) üzenetére


DrBubo77
veterán

Jó olvasni az írásaidat.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.