Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az az érzésem, hogy lesz harmadik rész is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Persze, hogy lesz. Azért az nem állapot, hogy elalszik a hajnali buszon, és egész nap nem tér magához. Be kell menni albérletbe! :)

(#3) Vakegérke válasza potyautas (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Albérlet? Majd a buli után. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

"de Zsoltban meg volt az a hiba, hogy mindig a legszebb lányokra áhítozott"

Deja vu. Azóta megtanultam (éppen ma), hogy a legszebb lánynál is szebb az, aki a legszebb pillantást veti rám.

"nincs rá lezsóidő"

(#5) potyautas válasza petipetya (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az a legszebb, akit szeretünk.
Sőt, mindettől függetlenül: A buszon szoktam látni egy határozottan csúnya nőt. Nem jövök rá, hogy mégis mi benne a vonzó. Csupán látvány szinten ismerem, semmi más viszonyításom nincs.

(#6) Vakegérke válasza potyautas (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

A belső szépség sugárzik. Enélkül a legszebb nő is olyan, mint egy lufi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) petipetya válasza potyautas (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyermekkorom maradandó élménye az volt, amikor 0-10 év között (ennél jobban nem tudom behatárolni) a buszon hátulról láttam egy nénit, akinek olyan szép haja volt, mint egy babának. Végig figyeltem, és azt hittem, hogy egyszer csak egy szép baba fog rám nézni. Nagyon hosszúnak éreztem az utat, és alig bírtam magammal. Aztán a leszállás közben láttam, hogy egy csúnya öreg néni ráncos boszorkány arca néz vissza rám, amitől eléggé megijedtem és összeomlott bennem a világ. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8) petipetya válasza potyautas (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Az a legszebb, akit szeretünk"

Most újra összezavarsz.

"nincs rá lezsóidő"

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ügy látom két nap után, hogy negatív rekordot döntöttem :( Ettől még felrakom este a következő részt, ha már megírtam. S ez még mindig nem a legszebb lányról szól...;)

(#10) Vakegérke válasza potyautas (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne veszítsd el a lendületed. Az egy dolog, hogy kevés a letöltés. Írj saját örömödre, és azoknak, akik örömmel olvassák írásaidat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) potyautas válasza Vakegérke (#10) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm a biztatást. Így lesz. Ez nem egy üzleti vállalkozás, ahol pénzt hoz (vagy nem hoz) a forgalom. Most úgyis szabadságon vagyok, írom a negyedik részt :)

(#12) petipetya válasza potyautas (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

A kevesebb (olvasó) néha több.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.