Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezt az erőszakos tukmálást ismerem. Ma már nem látom őket, de korábban itt is rontották a levegőt. Talán azért koptak ki innen, mert mindenki elzavarta őket a fenébe.

Volt egy eset, ami nagyon tetszett.
Egy idős bácsinak akart a nő eladni konyharuha csomagot. Pár szó után már a mellkasához is nyomta, ami ugye reflex mozdulatot vált ki, ráfog az ember. A bácsi is így tett, majd egy jókora pocsolya felé fordulva széttárta a karjait, mondván neki ugyan egy huncut vasa sincs. A konyharuhák a vízbe toccsantak, a nő meg elkezdett rikácsolni, hogy ezt bizony ki kell fizetnie a bácsinak, mert ha nem... Már láttuk is a fenyegetés megtestesítőjét, valahonnan előkerült egy nem túl fehér férfi, a bácsi elé állva elkezdett mondani valamit, de befejezni nem tudta. Van némi összetartás a lakótelepen, ráadásul nagyon nem kedveljük a házalókat, kéretlen árusokat. Pár férfi a fenyegetőző származását is említve kilátásba helyezett neki egy emlékezetes verést, ha nem kotródnak el asszonyostól, konyharuhástól. Értettek a "szép szóból". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A másik kedvencem amikor erőszakosan "venni akarnak" tőled.

Szeretett gépjárművemre az érdeklődők nagy része barna, az egyik érdeklődő harmadjára indul 200-ért azonnal a kocsiért, és hiába mondom meg neki, hogy annyiért nem innen, és nem ezt a kocsit fogja elvinni.

Kedvelt kifejezés még az üzembentartói, annak ellenére, hogy csak adásvételivel eladó a szekér.

Rasszizmustól mentes vagyok, pedig előző autómmal is megjártam általuk. Ennél már nem szeretném. Holnap reggel jönnek elvileg...

nem gyűlöletbeszéd, kérném szankcionálásom mellőzni

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Úgy hozta a sorsom, hogy két helyen lakom. A hétvégi lakásban egyetlen zokni nem maradt, így át kellett menni a Spárba. A nyakasságom miatt most buktam páronként 100 forintot.

Egy roma csávó az 1.3-as Suzukimat akarta elcserélni az ő ezresére. Végül már úgy is jó lett volna, hogy ad egy húszast, ha odaadom a küllős kerekeimet az ő acélfelnijeiért. Itt is elbuktam ezt a húszezret. Valahogy nincs üzleti érzékem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.