Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

Hello :)

Röhögni fogsz, annyit szoktam írni: Felhívhatlak?

"Fiatal" létemre utalom a telefont, mármint potyogni rajta.

A nevében benn van mi a rendeltetési célja, én azért vettem, hogy beszeljek rajta.

Tudom maradi vagyok :DDD

Különben vannak barátaim akikkel szökőévben ha beszelünk, és ebből semmi baj sincs, így alakul :R

A kollégák, hat vannak bajok, de inkább sajnálom őket, mert latom mit szenvednek :(

(#2) wody21


wody21
tag

Miért van pirossal bekarikázva a feltöltött képen a templongy oldala?

(#3) potyautas válasza wody21 (#2) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A jelölésnél sérült a téglafal. Háborús golyónyomok. Beindította a fantáziámat, mivel éppen fejmagasságban van, de nem találtam olyan személyt, aki bármit tudna róla. A toronyablak vas zsaluján is van lyuk, de az nyilván akkor keletkezett, amikor a Komlóstetőről lőtték a várost.

[ Szerkesztve ]

(#4) totron


totron
addikt

Befejezetlen a jelen cselekmény, gondolom nem is derült ki konkrétabb oka amiért áthívott. Biztos vagyok benne, hogy többet adtál neki a jelenléteddel, igyekezeteddel a beszélgetéssé alakításra, mint amennyit vissza tudott ebből jelezni.

(#5) potyautas válasza totron (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem volt konkrét ok. Néhány évig együtt dolgoztunk, van néhány közös emlékünk. Eleinte kölcsönösen kedveltük egymást, az ő részéről végig töretlen volt a rokonszenv. Három év távlatából egyébként is így emlékeznénk. Nekem is jót tett ez a látogatás, legalább nem volt olyan unalmas a napom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.