Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Hihetetlen.Miket átportolnak a fanatikusok.hatalmas gratula ezért :C

(#2) banhammer válasza D4M13N (#1) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem lesz belole C64-es verzio is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) moli.hu


moli.hu
őstag

elkészítette a játék tökéletes mását

ez nem igaz.

(#4) trufa12


trufa12
addikt

Ahhoz képest hogy úgy hiresztelték régen azt hiszem , hogy milyen bonyolult portal rendszerről van szó , és hogy így pc úgy de szépen fut, ahhoz képest jól át portolta :D 1 sima fan

1 mondhatni 0 tudású kézi konzolra.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez micucc :D
Nekem bejön :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Bembee12 válasza banhammer (#2) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Már van. :)
http://csdb.dk/release/?id=69092
https://www.youtube.com/watch?v=zy1EPEe3cII

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#7) saja


saja
tag

Ráadásul C-ben és assembly-ben programozta. :Y
(nagyon ráérhetett :D ) Le a kalappal! :R

keep calm and code erlang

(#8) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Ezek után igazán megtűrnék egy PSP portot is a fronton. Én azon kevesek (illetve nem tudom, mennyien lehetünk így, de biztos nem sokan) közé tartozom, akik a PSP-t még mindig órákat nyúzzák és folyamatosan új és új játékokat raknak rá, az örök kedvenceket (GOW, motorstorm) meg félévente egyszer minimum kipörgetem :D

Illetve témához is: van itthon DS is, nagyon kíváncsi leszek rá, valahol majd felkutatom a linket hozzá :C

[ Szerkesztve ]

(#9) Mister_X válasza saja (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most őszintén, a grafika volt a legszűkebb keresztmetszet ;] Az eredeti portal miben lett megírva?

Btw, le a kalappal a srác előtt, mert ez tényleg hatalmas :R

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) ldave


ldave
félisten

Tényleg nem semmi, régebben a Metroid Hunters-szel játszottam picit DS-en, érdekes volt a stylus-os irányítás, de hamar meg lehetett szokni, gondolom ez is hasonló lehet.

A Slime draws near! Command?

(#11) dorten


dorten
tag

Király. :C

(#12) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

:Y :C

A srác vághatja a DS-re kódolást rendesen. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.