Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

De atom ratyi az a doboz amit a képeket a termékdizájn mellé tettek. Inkább ne tették volna oda :)
Ha ennyi lesz az ára itthon is akkor jó vételnek számíthat a "kisebbik" modell.

(#2) SkodaDuda válasza Fr3eWar (#1) üzenetére


SkodaDuda
tag

279 € ?? ~ 84.000Ft ??

ENNEK gyakorlatilag ugyanaz a tudása, bele, kijelzője, csak 15-20e Ft-al olcsóbb.

(#3) Translator


Translator
tag

A 9,7 és 10,1"-es méretkategóriába nevező eszközök között csupán néhány hüvelyk eltérés van

gyártó 9,9" és 10,1"-es méretkategóriájának

Most mekkora és mennyi a különbség?

[ Szerkesztve ]

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#4) TOM-202 válasza SkodaDuda (#2) üzenetére


TOM-202
senior tag

Tényleg jobb paraméterei vannak mint a hírben szereplő típus, de nekem mondjuk már bántja a szemem a 4:3-as panel. Inkább lehetne 16:10-es és akkor nálam is ez lehetne a befutó.

(#5) blade zte válasza SkodaDuda (#2) üzenetére


blade zte
őstag

(:Y :Y :Y már azt hittem hülyéskedsz, mert amikor a webcímet át akartam rakni a tabletemen külön lapra, samsung series 9 laptopot hozott ki XD)

Sajnos az a7 miatt nem lesz versenyképes olyan sokáig, mint a következö rockchipes tabletek generációja.

Oppo find 7 astro black

(#6) prolad


prolad
őstag

Abban van valami igazság hogy ezekben a kínai tabokban az apple által kiselejtezett kijelzők vannak?Vagy honnan szereztek hirtelen ekkora készletet?

Szerk:Amúgy a nagyobbik tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#7) saelin


saelin
veterán

Remélem a 2GB ramos tabletek ára hamar zuhanni kezd. Az android nagyon örülhet neki, mert ugye ramból sosem elég!

Nekem a "kisebb" tetszik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Közel 100000-ért biztosan nem vennék 3G és GPS nélküli tabletet.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9) blade zte válasza saelin (#7) üzenetére


blade zte
őstag

Kínából már most kapsz 50 körül.

Oppo find 7 astro black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.