Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) shadeofme válasza mexicanraven (#1) üzenetére


shadeofme
tag

Akkor kb. úgy nézne ki a szobája, mint az Apokalipszis lovasaiban a fehér lovasnak. Nem kéne.
Nem rég láttam a filmet és elég sokkoló volt.
Írhatnánk, h natúr fa / laminált bútor, ilyen-olyan színű fal, szőnyeg / laminált padló, stb. Mindenkinek más az ízlése / elképzelése, viszont Te fogsz benne élni, úgyhogy én pl. nem "kisspisti128" ötlete alapján csinálnám, mert az már nem Te vagy / nem a Te stílusod.
Képzeld el, h jönnek barátok / rokonok látogatni és a következő történik:
- De jópofa ez a szoba! A te ötleted volt?
- Nem, kisspisti128-é a prohardverről. :)

Nem rossz, h így szórják az ötleteket a fórumon, de én máshogy közelíteném meg a dolgot.
(Persze, ha "absolutely no idea", akkor kezdőrúgásnak jól jöhet.)
Lemérted a szobát, szuper. Ezután papír elő és skiccelni, h mi kell bele neked. Mire mekkora hely jut. (Nem a legkellemesebb úgy kinyitni az ajtót, h mindig nekivágódik valamelyik bútornak vagy monitortól nehezen nyitható ablak sem az, de ezt írtad.)
Millióegy honlap / folyóirat foglalkozik lakberendezéssel. Színes, szagos, képes, alaprajzos.
És hogyha összeállt a kép a fejedben a szobáról, akkor lehet utánanézni, mi-merre-mennyiért. + mesterekkel is kell számolni, ami nem kevés.
Bútorlap-szabászat is van csomó helyen, h ne kelljen azon mérgelődni, h bazzeg, pont akkora méretben nincs ez, vagy az, amiben kéne. (Vagy amiatt, h sokszor a csicsa-micsa tiri-tarka ízlésficamosoknak való bútorok vannak elérhető áron, a letisztult forma és színvilágúakat meg nem lehet megfizetni átlag embernek.) Ha nincs asztalos ismerős, sztem itt a fórumon is akadna, aki összerakná némi PH-s kedvezménnyel, ha erre kerülne sor. :)
Azért részletezem ezt annyira, mert általában az áruházi bútor is lapraszerelve érkezik és ha nincs benned kellő vágy, tudás és türelem, na meg szerszámok kéznél, akkor mindenképp kell az asztalos. (Áruházi alkalmazott által pár perc alatt összedobott bútorban nem biztos, h lesz köszönet.)

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.