Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Balzak83 válasza Toth_Jani (#4493) üzenetére


Balzak83
senior tag

Tényleg úgy van ahogy írod, ha van widget, nincs óra :Y Én mindig kihajítottam egyből a widgetet...

(#4502) PowerBuldog válasza Balzak83 (#4501) üzenetére


PowerBuldog
veterán

gondolom csak povo launcherrel megy ez, mert nálam ha kirakom a gyári óra widgetet is megmarad fent.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4503) Alonso69 válasza PowerBuldog (#4500) üzenetére


Alonso69
senior tag

Nem kell felrakni,ha nem tetszik
Ízlések és pofonok, :D használd a gyárit,az jobb.

Xiaomi 12

(#4504) Alonso69


Alonso69
senior tag

Tölthető az új EU ROM [kép]

Xiaomi 12

(#4505) voncci válasza Alonso69 (#4499) üzenetére


voncci
aktív tag

9.4.25-höz nincs még gondolom, épp most töltöm és rakom fel :F

(#4506) Ricardo válasza Alonso69 (#4504) üzenetére


Ricardo
félisten

A Globál stabil még sehol.

(#4507) #65577472


#65577472
törölt tag

Sziasztok!

Csatlakoztam a klubhoz egy 6/64 GB-os verzióval. Olvastam, hogy veressjanos fórumtárs 3rd party appal oldja meg azt, hogy az értesítések folyamatosan láthatóak legyenek. Részben tőle, részben mindenkitől kérdezem, hogy melyik app lenne ez? Mert Play Store-ban annyi van, mint égen a csillag és nincs kedvem kísérletezni.

[ Szerkesztve ]

(#4508) veressjanos válasza #65577472 (#4507) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Notch notification for miui.

Nekem így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#4509) #65577472 válasza veressjanos (#4508) üzenetére


#65577472
törölt tag

Köszönöm!!!

(#4510) veressjanos válasza #65577472 (#4509) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Szívesen! A beállítások után mindig lépj vissza, különben nem maradnak meg.

(#4511) Alonso69 válasza voncci (#4505) üzenetére


Alonso69
senior tag

Van már :) [link]
Lehet választani Poco vagy Miui launcher között

Xiaomi 12

(#4512) #65577472 válasza veressjanos (#4510) üzenetére


#65577472
törölt tag

Rendben.

(#4513) voncci válasza Alonso69 (#4511) üzenetére


voncci
aktív tag

Köszi, te melyiket használod? Miui?

(#4514) voncci válasza Alonso69 (#4511) üzenetére


voncci
aktív tag

Orosz cuccnál mit kell beállítani? Ja és ha le akarom torolni, azt hogyan???

[ Szerkesztve ]

(#4515) Alonso69 válasza voncci (#4514) üzenetére


Alonso69
senior tag

Törölni, wipe/ dalvic
/cache/system és telepíteni a ROM-ot.
Nem árt ha van egy system mentés Twrp-ől,az is egy megoldás.
Képek,hogy mit jelent az orosz szöveg [kép] [kép]

Xiaomi 12

(#4516) voncci válasza Alonso69 (#4515) üzenetére


voncci
aktív tag

Ok, köszi! :R

(#4517) dvogabi válasza KoNZoLik@ (#4496) üzenetére


dvogabi
tag

64 Gigás Global Dev rom:

[ Szerkesztve ]

(#4518) dvogabi válasza dvogabi (#4517) üzenetére


dvogabi
tag

Bocsesz, régen lehetett képet direkt feltölteni, most nem találtam az menüben.[URL=http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=352Screenshot_2019_04_23_.png][img]http://www.kepfeltoltes.eu/images/2019/03/352Screenshot_2019_04_23_.png[/URL]

[ Szerkesztve ]

(#4519) dvogabi válasza dvogabi (#4518) üzenetére


dvogabi
tag

na végre, bocsi. http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=352Screenshot_2019_04_23_.png

[ Szerkesztve ]

(#4520) CoolBoy323 válasza dvogabi (#4519) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

[link]

Tessék, rendes link ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#4521) dvogabi válasza CoolBoy323 (#4520) üzenetére


dvogabi
tag

Köszi, és bocsi mindenkitől. :U

[ Szerkesztve ]

(#4522) dvogabi válasza dvogabi (#4521) üzenetére


dvogabi
tag

(#4523) Alonso69


Alonso69
senior tag

Egy új Mini mód az EU 9.4.25 Rom -hoz(csak erre jó)
[link]
Twrp-ből kell felrakni, okvetlen a telepítés után wipe cache és Dalvic /Art cache.
Előtte ajánlott /kötelező egy system biztonsági mentés.
Ami változott képekben [kép] [kép] [kép] [kép]
Felraktam minden rendben működik.

Xiaomi 12

(#4524) NemMo


NemMo
őstag

Az eu romban a beállítások menüben még mindig sok angol nyelvű menüpont van?

(#4525) Alonso69 válasza NemMo (#4524) üzenetére


Alonso69
senior tag

Kb. 5 pont a minmód-ban lévőkkel együtt.
Nagyon jó lett így ez a ROM :) a hangerő, animáció, értesítés kijelzése. mind tökéletes, jobban tetszik,mint bármelyik custom rom. :K volt egy pár...

Xiaomi 12

(#4526) voncci válasza Alonso69 (#4523) üzenetére


voncci
aktív tag

Az előzőt már felraktam, mehet rá ez is?

(#4527) NemMo válasza Alonso69 (#4525) üzenetére


NemMo
őstag

Ez a minimód miatt gondolkodtam el a bl nyitás és eu romon, csak kicsit zavar az a pár angol menüpont, pedig tudok angolul, csak olyan hülyén néz ki a kétnyelvű menü.

(#4528) Alonso69 válasza NemMo (#4527) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ez három nyelvű lett :) egy pár orosz is van a tegnapi + a mai -ban is van [kép] de ilyen menüpontok csak custom romokban vannak.
Várd meg, hátha másnak is tetszik, ne én miattam nyissál BL-t. :)

Voncci#mehet simán. :)

Xiaomi 12

(#4529) voncci válasza Alonso69 (#4528) üzenetére


voncci
aktív tag

Ok

(#4530) lócitrom válasza NemMo (#4524) üzenetére


lócitrom
őstag

hogy a kolléga által említett mod milyen fordításokat tartalmaz azt nem tudom. az EU pár menüpontot leszámítva magyar. ugyan a projekt honlapja szerint 100%-os a magyar fordítás, de ez a gyakorlatban azért mondjuk úgy néz ki, hogy 100 szövegrészletből kb. 5 angol. viszont aki nyelvtannáci (pl. én), azt esetleg jobban zavarja az, hogy idétlen fordításokat tartalmaz. lásd: személyes névmások nagybetűvel kezdődnek, napok nevei nagybetűvel kezdődnek és a rövid formátum erőltetett hárombetűs. néhol a fordítás nem utal a funkcióra. én főleg ezeket tapasztaltam eddig, ezeket látom rendszeresen. de ugyanezek majdnem ugyanilyen arányban vannak a gyáriban is, mert ugyanaz a csapat fordítja.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#4531) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok.

Az ikon zárat hol tudom feloldani? Jelenleg a teló nem engedi arrébb tenni az ikonokat...

(#4532) bostone válasza rita7107 (#4531) üzenetére


bostone
addikt

A kezdőképernyőre hosszú érintés előhozza a beállítások ikont a jobb alsó sarokban. Ott tudsz variálni a kapcsolókkal.

(#4533) rita7107 válasza bostone (#4532) üzenetére


rita7107
aktív tag

:R

(#4534) NemMo válasza lócitrom (#4530) üzenetére


NemMo
őstag

Köszönöm szépen a tájékoztatást. Nem mintha nem érteném az angolt, csak egy kicsit gányolt rendszer hatását kelti, de van rá sansz, hogy feltegyem ismét (mi 8 után). Ezt a néhány angol menüpontot leszámítva nagyon szerettem az eu romot. A mi 8-on eu stabil volt, de most a devet tenném fel, csak a full wipe tart még vissza egyelőre.

(#4535) assemble


assemble
addikt

Szuksegem lenne a 4k 60 fps rogzitesre, es meguntam a varakozast a gyari frissitesre.
Bootloader nyitva, leszedtem a hivatalos verziot innen. Honnan erdemes telepiteni? Siman a telorol a choose update package-bol? Vagy valami flash tool-lal? Vagy TWRP-vel (hivatalos vagy nem hivatalos az ajanlott abbol?)
Van a kulonbseg? Az adatok elvesznek telepites utan?
TWRP-nel olvasom, hogy csak Full Disk Encryption-nel mukodik, File Based Encryption-nel nem - honnan tudom, hogy nalam melyik van, es hogy tudok valtoztatni rajta? Olyat is olvastam h TWRP telepites elott szedjek le minden pattern-t, fingerprint-et rola - telepites utan vissza lehet ezeket tenni?

Bocsi a sok kerdesert, de nem talaltam olyan oldalt, ahol ertelmesen elmagyaraznak ezeket, es nincs kedvem napokat eltolteni, hogy a kommentekbol osszeszedjem a lenyegi infokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4536) veressjanos válasza assemble (#4535) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ebben benne van:

(#4537) Bastee válasza veressjanos (#4536) üzenetére


Bastee
tag

Egyébként nem tudom hol késik az OTA update. Nagyon el vagyok már keseredve, és nekem fontos lenne, hogy ne vesszenek el az adataim. Nem nagyon merek sehova kattintani, és sehonnan se telepíteni. Értem én, hogy baj volt vele, de miért nem sikerült már megoldani? :((

(#4538) gekkoXT válasza veressjanos (#4536) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Nekem ezt még nem ajánlotta fel. global

(#4539) Darth_Revan válasza gekkoXT (#4538) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azért mert több bugot is találtak a "stabil" jelző ellenére és a világszintű kiszorás terén több teszten is megbukott (vagyis pontosabban a "Stable Beta" bukott meg). Ezért jelenleg csak néhány, korlátozott számú régióban elérhető, ahonnan nem került visszavonásra. Ilyen pl India ahova ha átváltasz, akkor fel fogja dobi OTA frissítésként.

De azzal óvatosan mert 20 millió szemetet fog telepíteni.

Persze a hivatalos oldalról le lehet tölteni a zip file-t és manuálisan frissíteni. [link]

Azonban a legmegbízhatóbb kézi módon történő frissítés a Fastboot rom telepítése lenne, de mint mondtam bugok miatt áll jelenleg a régiók számára történő szórás, illetve e miatt a fastboot rom is törlésre került.
Sőt jelenleg nem csak, hogy nicns info arról, hogy mikor lesz más régió számára elérhetővé téve, de még az sem kizárt, hogy soha nem lesz és már csak a következő frissítés fog nyugati régiókban megjelenni OTA frissítésként.

Vagy vársz pár hetet a javított/következő rom-ra vagy letöltöd ezt a bugosat és kézzel felteszed. A lefotózott frissítési oldalon jobb felső sarokban levő gombbal lehet kézileg telepíteni, ekkor semmilyen adat nem veszik el.

Én mondjuk csak 1 bugot találtam: frissítés után működik az időjárás app, HA már az előző romba beállítottad. Viszont ha nem VAGY gyári beállítás visszaállítást csinálsz, akkor utána már nem fog működni . Előző rom-nál ilyen hiba nincs.

És nem nálam van a hiba, mert 20 millió modon felraktam azt a romot és mindig ezt csinálta.
Az meg másodlagos, hogy a Poco launcher kb véletlenszerűen ahogy érzi úgy mikroakadást produkál az UI animációinál.

u.i.: Persze hivatalosan a Xiaomi erről hallgat és lapít a fűben , mindössze csak egy dev szólta el magát véletlenül.

[ Szerkesztve ]

(#4540) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ,ki használ custom romot ? Melyik jelenleg a legjobb ,és amihez rendszeresen jön update ? Gcam miatt lehet váltanák pocora . Illetve OTP smartbank miatt root után működik magiskel a hide ?

(#4541) Alonso69


Alonso69
senior tag

Hivatalos Globál (fastboot) és a Dev.innen tölthető [link] a leírás,lépésenként angol.

Batai15 :) custom ROM nagyon sok van.
A legjobban testreszabható Havoc
Legmegbízhatóbb Pixel experience
Saját választásom AICP.
A CrDroid szintén tökéletes.
Mindegyik OTA-n frissül hetente.
A magisk hide működik természetesen.
4PDA szavazás legjobb custom Rom
[kép] [kép]

Xiaomi 12

(#4542) lócitrom válasza NemMo (#4534) üzenetére


lócitrom
őstag

hát ha a stable is megfelel, akkor full wipe nem szükséges. mehet a dirty flash. így 4 MIUI generáció után is úgy néz ki, hogy az EU nem mellényúlás (szerintem).

(#4535) assemble
hogy hogyan telepíted különösebben nincs jelentősége. ezek úgynevezett incremental frissítések, a meglévő rendszerre épülnek rá. ha van gyári recovery az a biztosabb. mindegy, hogy rendszerből vagy recovery-ből indítod-e a frissítést, mert a recovery-n keresztül történik, tehát max a folyamat picit rövidebb. TWRP esetén kb. annyi a fontos, hogy tudjon partíciót visszafejteni. van pár ilyen, többek között ez. ha nem kér jelszót indításkor, akkor biztos lehetsz benne, hogy megy vele a titkosítás feloldása. szóval ezt a pattern lock problémát ilyen szinten nem ismerem, de a logika szerint nem is kellene produkálnia egy hivatalos frissítés esetén.

(#4539) Darth_Revan
de mik a konkrét hibák? erről semmilyen információ sincs? EU kiadás alatt eddig nem tapasztalok semmi negatívumot.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#4543) grosy válasza lócitrom (#4542) üzenetére


grosy
senior tag

Itt van pár infómorzsa az új frissítés hibáiról:
[link]

(#4544) gekkoXT válasza Darth_Revan (#4539) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Köszi a részletes infókat!!!!!! :R :R :R

(#4545) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

US régión tölthető a MIUI 10 9.4.26 GLOBAL DEV, 220 Mb.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4546) Alonso69


Alonso69
senior tag

Globál Dev. legújabb tölthető [link]

Xiaomi 12

(#4547) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na azért ez nem semmi ,és még van az aksiban minimum 1 óra😁
Úgy látszik így 2 hét után kezd beállni és még 10x nem töltöttem,mert azt mondják akkor éri el a maximum kapacitást az aksi👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4548) NemMo válasza lócitrom (#4542) üzenetére


NemMo
őstag

A full wipe a bl nyitás miatt kell, mert még zárva van sajnos.

(#4549) elod22


elod22
senior tag

Sziasztok! Lelet hogy hamarosan én is egy Pocophone tulajdonosa leszek. Egyelőre a Redmi Note 7-el harcol a pole pozícióért. Egy csomó összehasonlító videót megnéztem már a két készülékről, de engem inkább az érdekelne, hogy szoftveresen mennyire van rendben. Mivel már nem annyira új készülék, gondolom a nagyobb bugokat sikerült javítani, de maradtak még "betegségei" amik nagyon zavaróak lehetnek?

(#4550) Balzak83 válasza elod22 (#4549) üzenetére


Balzak83
senior tag

Szerintem ennek jobb, és jobb is marad a supportja, mint egy redminek. Ez egy flagship, az meg középmezőny, nem egy kategória. Én note 7-et biztos nem vennék, nagyon ropi telefon lett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.