Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wikings2


wikings2
őstag

Az poénos hogy közel 5-6 éve játszottam spanokkal flash alapú böngészős játékokat ilyen beállítottsággal. Lehet nem ennyire összeszedettek, de most ebben mi a poén? :\

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Jópofa koncepció! :)

(#3) Mister_X


Mister_X
nagyúr

"A PlayStation All-Stars Battle Royale egy a Sony konzoljain megismert karakterek összecsapása lesz"

Khm... Raiden ugye benne volt a Metal Gear Solid 2: Sons of Libertyben, ami megjelent Xboxra is és PC-re is, Big Daddy tipikus Bioshock karakter ami ugye multiplatform, ha kukacoskodni akarok akkor Dante benne van a Devil May Cry IV-ben is, ami szintén multipatform.

Eddig öhm, mennyi karakter is lesz? 18-19? Édeskevés... Azért majd kíváncsi leszek Sackboy harcistílusára ;] Snake is jöhetne, Super Smash Bros. Brawlban úgy is benne van, DMC-kből is lehetne hozni még valakit (Nero?), fogadni kellene minél több vendégszereplőt is. Namco, Bandai, esetleg Marvel, Capcom karakterek, több Tekken, plusz Street Fighter, kell rengeteg karakter.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) v!ct0y válasza Mister_X (#3) üzenetére


v!ct0y
veterán

Goku vs Sackboy ?:DDD Nem lenne igazságos..:DDD

(#5) Beri78


Beri78
őstag

ez vicces lesz ;]

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) james001


james001
veterán

Crash és Spyro...? Ezek hol vannak? :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) Ps Vita


Ps Vita
őstag

A hátterek nagyon ott vannak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.