Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mi a franc az a 2.22?? :B
Február 22.-re gondolnék, de nem látom át :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) gianni85


gianni85
veterán

na akkor itt is... play&peace... ezt a nyomi szlogent :D

(#3) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#4) WongFeiHong válasza Sirandrish (#1) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

A japán premier.

(#5) Sirandrish válasza WongFeiHong (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól van..kicsit biztosan le vagyok maradva de egy Sony termék japánban jelenik meg utoljára? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) gianni85 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


gianni85
veterán

beáldozták a hazai megjelenést, hogy azokat a piacokat tudják előbb kiszolgálni, ahol labdába rúghat az MS.

(#7) Sirandrish válasza gianni85 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért az poén hogy szegény Japán srácoknak a hazai terméket az USA-ból kell berendelniük :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Gebriel válasza gianni85 (#6) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy, hogy addigra lefusson a "béta teszt" ;]

(#9) gianni85 válasza Gebriel (#8) üzenetére


gianni85
veterán

még ők is benne lesznek a béta tesztben :)

(#10) haddent


haddent
addikt

Megint igényes szép reklámok, nem rossz. Továbbra sem értem, hogy miért az anyaországot hagyták kb. legutoljára, nem volt semmi vészes hiba ami miatt ez indokolt lett volna esetleg.

A második reklám helyett, ahol szépen boldogan várnak az emberek a sorban és fotózkodnak én ezt raknám be mediamarkt Német o. :DDD

(#11) Thodeus válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Sok mindennel amúgy se tudnának játszani.

(#12) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Jobban zúz a Sony mint az MS az tuti.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#13) mentoloshypo válasza Sirandrish (#5) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Először nekem is fura volt, de gondolj bele minek siettek volna vele mint nyugaton? Japánban lényegében nem létezik az Xbox, így konkurenciája sincs (a Nintendo egy más világ, ezt mindenki tudja) nem kellett úgy kapkodniuk vele mint nyugaton. Ráadásul cserébe a PS4-es játékok túlnyomó többsége(a multiplatformok is) full japán lokalizációt kapnak, így nekem is megérné plusz 2 hónapot várni a gép vásárlásával... :P

(#14) Maggio7 válasza mentoloshypo (#13) üzenetére


Maggio7
tag

Egyszer már volt róla szó. A Sony nem készült el a Japánban eladható exkluzív játékokkal! Nézzétek meg a Japánban megjelenő játékok listáját! :K

(#15) solaris17


solaris17
aktív tag

Éles a küzdelem.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#16) mikka07


mikka07
tag

Annyi baj van ps4-el én( is vettem egyett) nics rá játék,persze nekem van egy gamer pc-m mellette ugyhogy csak a kiltzone ami exkluziv és érdekelt a többi game mint kijött pc-re .is.

(#17) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

melyik a kakukktojas?

New York
Sydney
London
Paris
Mexico City
Japan

[ Szerkesztve ]

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.