Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D@niel


D@niel
addikt

Lila gozuk sincs a megoldasrol

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2) stevve


stevve
nagyúr

A CrackBerry-s véleményekre általában ad a vállalat, ezért gondolom megy valami nyomozás a háttérben. Mindazonáltal nem érdemes leírni sem a PlayBook-ot, mert április 19-i indulása óta 250.000 fogyott belőle, úgyhogy van rá igény annak ellenére, hogy leszólták egyes (lefizetett?) tesztlaborok.

(#3) >-48-<


>-48-<
aktív tag

CrapBerry :D persze csak a vicc kedvéért, simán örülnék egy ilyennek (persze csak ha adnak hozzá egy telefont is)

#!

(#4) Taybore


Taybore
aktív tag

Fél-off:
Nekem a Galaxy S-el van hasonló tapasztalatom mióta feltettem a Froyo-t. Amíg 2.1 volt rajta, addig mintha jobban bírta volna üzemidővel.

(#5) plus44


plus44
veterán

Ha mindent kijavítottak volna, fenét nem érdekelné az az egy óra mínusz, mert addig is vígan használnám és majd kijavítják, de így csak csepp a tengerben a baj... :(

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) daniel909


daniel909
addikt

ciki:) de ha elfogadod egyből a felugró ablakot akkor nincs probléma ha jól értelmeztem.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Én ezt nem értem.Egy javítás így hazavágja az akkut?Hol itt ebben a logika?

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.