Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

eleg komoly a gep :B

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó a kis laposod. Használd egészséggel! :K :R

(#3) instant_h2o


instant_h2o
csendes tag

Kifejezetten élvezetes volt olvasni a "tesztet" :D
Köszi! :)

(#4) pIIrash


pIIrash
tag

Örülök, ha tetszett! :R :)

(#5) nRu3


nRu3
addikt

Tudd valaki mondani pesten olyan üzletet vagy giga láncnak az üzletét ahol ki van rakva hogy meglehesen nézni testközelböl, gondolkodok egy ien beszerzésén csak ahogy elolvasgatam az irást a külsejéröl már nem biztos hogy ez a model lesz a nyerő, igaz nálam a noti háloszobában lesz ahol nincs annyira világos(tükrözödési gond már igy nincs) illetva külön egér lesz igy a padnak a idegesitő katogása se zavarna alapba

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#6) nRu3 válasza pIIrash (#4) üzenetére


nRu3
addikt

Visszont kiváncsi vagyok a hűtése hangjára , ha felpörög hangos vagy azok közé tartozik ami akkoris halk marad?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7) nRu3


nRu3
addikt

Jó kis gép ez :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#8) pIIrash válasza nRu3 (#6) üzenetére


pIIrash
tag

Tud pörögni rendesen, de annyira szerintem nem vészes.
Viszont utólag beírnám, hogy gépelni rajta szinte lehetetlen normálisan.
Rengeteg betű kimarad, olyan, mint ha gépelés közben lagot generálna ... és elfelejt betűket beírni :S

(#9) nRu3


nRu3
addikt

Akinek jelenleg van ien notija eddig a merevlemeze hogy birta, kellet cserélni mert meghalt? nekem 2év alatt 2vinyó kampec és csak neteztem vele semmi kinzás :O

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#10) pIIrash válasza nRu3 (#9) üzenetére


pIIrash
tag

Nekem nagyjából 5 éve bírja.Eddig még nem volt vele gondom.

(#11) nRu3


nRu3
addikt

Ebben a notiban lehet procit cserélni, próbálkozót már valaki? illetve ha igen mire és lett valami javulás gyorsulás ?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#12) nRu3 válasza nRu3 (#11) üzenetére


nRu3
addikt

Lehet :D simán kicseréltem .i3 -roll, i7 -re . :C

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#13) pIIrash válasza nRu3 (#9) üzenetére


pIIrash
tag

Válaszolva a kérdésre.
Én már beraktam egy újat. Az eredeti HDD-je a PC-ben lát el tárolási feladatokat, és még bírja (kondíció 100%, bár a Smart már jelzett olvasási hibát).

Az új HDD viszont nem oldotta meg a lassulás problémáját. Egy teljesen szűz Windows is katasztrofálisan lassan indul. Persze az SSD-s PC után lehet már csak el vagyok szokva tőle.

Bár mostanában nagyon keveset használom. Anno napi szinten volt nyüstölve.
Az aksija most adta fel a harcot. Bár hozzá kell tenni szinte mindig be volt dugva a gép. Jelenleg aksival nem is engedi bekapcsolni a lapost.

Ezt leszámítva kellemes, hogy még mindig működik így 7 év után is.

[ Szerkesztve ]

(#14) nRu3 válasza pIIrash (#13) üzenetére


nRu3
addikt

Lassan nekem is már 7éve van, aksi szintén benne van de nálam még bírja, na a merevlemez az első évben 2x cseréltem garanciálisan mert behaltak, ez a harmadik azóta is bírja és egyenlőre 100% -s. Win-t azóta nem is bántottam , szépen megy csak ügye szeretném hogy jobban menjen, de még most is jó deszka főleg a pici tuninggal .

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.