Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Nekem annyira nem jön be külsőre, de az Android és a procija miatt érdekes lehet :K

Z Fold 4

(#2) DeltaPower


DeltaPower
őstag

egy akármilyen villanó mehetett volna a kamera mellé.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) vtechun


vtechun
veterán

na, hosszú üzemidő nem ártana :D Amúgy annyira nem gáz a kinézete.

(#4) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez se elvetélt ötlet,nekem tetszik ez is.
Úgy látom a Philips egyre aktívabb.

(#5) kaller1


kaller1
veterán

A Philips szép lassan kezd beindulni,jó lenne ha itthon is elérhetőek lennének a készülékei.

.::> <::.

(#6) copin válasza kaller1 (#5) üzenetére


copin
őstag

Akkor kezdene beindulni, ha már olyan hardvert raknának a telefonjaikba, ami tud is valamit, de akkor már nem lehetne felvágni a készenléti idővel és akkor besorol a többi telefon közé minden szempontból.

(#7) kaller1 válasza copin (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Ennek sem jó a belseje? Gondolom az android miatt csak kell "némi" vas alá... :U

.::> <::.

(#8) Napfénysüti válasza DeltaPower (#2) üzenetére

Viszont így nélküle kevesebbet fogyaszt. :DD Jól csinálja a Philips nekem szimpatikus ez az irány.

Més que un club!

(#9) vtechun válasza Napfénysüti (#8) üzenetére


vtechun
veterán

Lehetne benn, de mondjuk kikapcsolható? :) Az lenne a pont jó irány.

(#10) gabi81


gabi81
tag

Várjuk az okostelóknál is a hosszabb üzemidőt. Mondjuk 3 napnál többet átlagos felhasználás mellett.

just believe in yourself

(#11) kaller1 válasza gabi81 (#10) üzenetére


kaller1
veterán

Én csak annyit várok el,hogy GPS használat nélkül,de extrém felhasználás mellett 24 órát kibírjon 1 töltéssel... :K

.::> <::.

(#12) skajwa


skajwa
senior tag

Várjuk!:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#13) plus44


plus44
veterán

Nem rossz párosítás. Az Android igen jó, a hosszú üzemidő meg mikor nem jön jól. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó párosítás. Az eredmény majd kiderül. Remélem lesz róla teszt.

(#15) csab2


csab2
veterán

Én is kíváncsian várom. Az Android amúgy is nagyom ígéretesnek tűnik. Hosszabb üzemidővel párosítva ütős lehet.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#16) MMSZoli válasza kaller1 (#5) üzenetére


MMSZoli
tag

Az egyszerübb modelljeit lehet kapni itthon is. Mivel nem reklám, ezért nem írom ide, de megkereshető, csak írd be a telóm nevét + ár .

Bár én kint vettem, az alsó-középkategóriás 9@9W em egy rossz teló (sajnos már nem kapható, 30ezer volt kártyafüggetlenül). Elég sokat hallgatok vele zenét, jók az alapfunkciói (ébresztő, stb) jó a hangszórója (nem is kell hozzá füles, úgyis USB), és aktív használat mellett is legalább 1 hétig bírja, de inkább kettőig.
Már kb fél éve (de lehet, hogy 1 éve? már nem is tudom) gyűröm, és nagyon jó. Csak egy közepesen fejlett érintőképernyős Windows mobilra cserélném, de még drágák. Ja, a dual SIM nagyon ott van, hogy csak 1 teló kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.