Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#224) zedecske válasza sagem (#222) üzenetére


zedecske
tag

Ok, szóval abba a hibába estem bele, amibe sztem páran még rajtam kívűl beleléphettek: ha azt látom, hogy "a Prohardver lapcsalád bővül", meg látom hogy az SG-s link kint van a címsorban, hajlamos vagyok azt hinni, hogy a PH! megvette az SG-t, brandestül szerverestül, emberestül, mint egy offline kiadó esetében pl. Egyébként újra átolvastam az egész topikot, meg a cikket, lehet hogy satu vagyok, de sehol sem láttam a "lapcsaládbővülés" pontos, hivatalos definícióját. E nélkül meg számomra azt jelenti, hogy az SG úgymond fel lett vásárolva.

Szerintem minden brand értéket képvisel. Kérdés, hogy mekkorát, és hogy az eladási ára arányban van-e a valós értékével. Fordult már elő ebből némi baki cégek eladásakor.

bambano: vegyük azt a feltevést, hogy az SG a PH! tulajdona, mert csak ebben a gondolatmenetben tudok neked válaszolni, lévén a hsz-ed is így volt fogalmazva. Ha nincs a bővítésnek értelme, akkor az SG-nek ennyi indulattal "a háta mögött" van?
szerk: a bővítést lehetne hasznosan is szerintem. kicsit közösségibb, de nem blogos formában, lásd előző hsz-em.

Általánosan pedig akár sok pénz az SG, akár a PH! tulajdona, jelen formájában egy áltudományos trolletető klikkgenerátor(tisztán ebből a topikből kiindulva, személyes vélemény mellőzve). Ez nem illik a PH! elveihez(szóljatok ha tévedek).
Nem látom a "fúzió" értelmét, mint ahogy magát a mikéntjét sem (annyira, hogy azt sem tudtam megfogalmazni szakszerűen, amiről a hsz elején beszéltem).

DISCLAIMER: tanulni jöttem, nem trollkodni. A kérdéseimet azért teszem fel, mert van néhány dolog, amivel nem vagyok tisztában :R

[ Szerkesztve ]

A Fallout 3 igenis netes játék, mert mire összeguglizod az összes bugfixet, addigra több időt töltesz online, mint gameplay-el .-.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.