Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108) Locutus


Locutus
veterán

Ok, az sg.hu gyakorlatilag ugyanolyan ha nem még régebbi motoros mint a PH.
Ok, béna volt a vezetőségük, nem költöttek rá, céltalan volt, igénytelen lett az évek alatt, elhanyagolták, elmentek a hirdetők is, lényegében csak a fóruma virágzik továbbra is, csak az meg nem hoz pénzt. Olvasszuk hát be a PH-ba, hogy új erőre kaphasson, és a fórum nagyközönsége majd talán átlátogat oda is.

DE.
Szabjatok már feltételeket könyörgöm! Látjátok mi ment ott a főoldal kapcsán az elmúlt években, ne hagyjátok már, hogy egy IGÉNYTELEN szar csatlakozzon be a PH lapcsaládba... Hosszú évek után végre modernizálnak a főoldalon, de igénytelenül, bénán, olvashatatlanra, és összevisszára csinálták meg. Minek? Akkor már inkább kapott volna PH-s egyen-elrendezést, és max a színeket variálják be maguknak. Komolyan mondom, hogy nekem ÉGŐ amit az sg főoldalával műveltek, pedig tudom, hogy ez várható volt tőlük az elmúlt 15 év tapasztalata alapján... vagy 10 évig voltam a csapatukban, csak aztán pár éve elegem lett a töketlenkedésből...
Értelmetlen az egész úgy ahogy most van. Egyrészt meg kell szabni nekik, hogy milyen tartalom lehet az SG-n, tudomány, film, egyéb, de akkor az informatikát felejtsék is el. Másrészt ahogy fentebb is írtam, értelmes dizájnt kell rájuk erőltetni, mert másképp csak egy döglődés lesz belőle továbbra is.

Hogy a fórummal mi legyen az egy érdekes kérdés, elhiszem, hogy erre nincs elképzelés még. Hiszen az is egy legalább annyira látogatott fórum mint ez, csak épp némileg más a közönsége. Ezen a ponton talán érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy a játékos szekciót átengedni nekik, hiszen itt meg a gamepod az, ami eléggé döglődős évek óta. Sosem futott be igazán, míg az Sg-nek ugye tagadhatatlanul a legnagyobb a játékos közönsége.

Koncepció kéne erősen, mert ebben a formában az SG beolvasztása csak lefelé húzza a színvonalat.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.