Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Elkezdtem megnézni, előtte olvastam róla egy másik kritikát, bele-bele pörgettem, de amikor jött a szerencsétlen ember a gázkamra szerűségben (ami fogalmam sincs, valójában mi volt), abba is hagytam, ez az élőlények mászkálnak dolgot nem láttam, csak olvastam, de már így is gusztustalan volt. Az Impresszumot még végignéztem (bár a kínzásos jelenetet lenémítva és elfordulva "néztem"...), de ez már sok nekem...Azt a filmet is betiltották az első vetítés után...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) petipetya válasza Samus (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt én sem tudom, hogy mi lehetett. Illetve volt még egy szerkezet, amiből valami fény/hősugár/sugárzás (?) jött, és a fickó arca nagyon megégett. Arról sem derült ki, hogy micsoda. Mondjuk tippre valami hősugárzó lehetett, mivel az égési sérüléseket is vizsgálták.

A fogas jelenetnél fordultál el?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Samus válasza petipetya (#2) üzenetére


Samus
addikt

Nem, akkor, mikor szegény leányzóból ki akarták szedni, hogy hol a gyűrű (még az első negyed felé volt). Füstölőkkel kezdődött a dolog, majd jöttek a tűk. Az első kettőig bírtam...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) petipetya válasza Samus (#3) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megvan...

"nincs rá lezsóidő"

(#5) S e t h válasza petipetya (#4) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kevés olyan film van ami elgondolkodtat, hogy megnézzem e.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez durva. Majd otthon rákeresek...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) petipetya válasza AxBattler (#6) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szavadon foglak, kíváncsi leszek a véleményedre.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.