Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Üdv!

Jó látni, hogy még idősebbek is szerveznek ilyeneket. Anno mi is sokat lanoztunk, szinte minden hétvégén, akkoriban én ugyan már dolgoztam, de a banda nagy része még sulis volt. Aztán szétszéledt a társaság, a többiek is dolgozni kezdtek, de hosszú idő után (5-6 év kihagyás), most lanoztunk egyet decemberben, és fergeteges volt.

Minden esetre én lehet ott leszek, Péteri nincs túl messze tőlünk, de nagyon a munkabeosztásomtól függ. Még jelezni fogok. ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2) Dragscorp


Dragscorp
csendes tag

Szevasz druszám! Jó gyorsan kikerült. :)
Szerintem engem is bekarcolhatsz.
Jó a logó :)

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#3) Flashback


Flashback
addikt

Úri Team jön:

- Flashback
- LaMagra - neki addigra gépet kellene szerezni
- Zolee
- Erik
- Karaj

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#4) yodayoda


yodayoda
tag

Ha Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből megy valaki, (és kocsival megy + ha beférek) akkor énis jelentkeznék :R notival mennék úgyhogy nem kell ordenáré nagy pakkra gondolni :))

(#5) nakos1212


nakos1212
senior tag

zuglóbol ha indul valaki és elvinne, akkor megkoszonnem!
a játékok fel legyenek téve?

(#6) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Pontosan hogy kell elképzelni a dolog ? Adott pl. a CoD vagy CS ahol rendes 4v4-5v5-ös war lesz adott esetben csoportokban majd egyenes kiesés , vagy random összeverődnek az emberek és akár 10v10 is lesz - szóval mintha pubolnál?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Lehet átnézek én is :D itt vagyok a szomszédban :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#8) DuplaZso válasza IreN!CuS (#6) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Aszondja war ! :)
Nem vesszük ám ezt mi ilyen komolyan, "csak" játszunk. Nem az izomfeszítő adrenalin, csak a röhögős, anyázós funolás. Mellesleg 30 körül szokott lenni általában a létszám, úgyhogy rendesebb, kieséses meccsekre is nehezen kerülne sor.
Nem a profizmusról szól ez nálunk, hanem arról, hogy jól érezzük magunkat. Sok-sok éve... :)

(#9) PAtr0n válasza DuplaZso (#8) üzenetére


PAtr0n
addikt

Erről van szó, az ilyen lanokat szeretem én is, ahol a nevetésen van a fő hangsúly :)
Nem kell az idegeinket szétőrölni, hogy ki fog nyerni a végén, hisz nyeremény sincs, csak jót szórakozunk.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#10) IreN!CuS válasza DuplaZso (#8) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jó-jó csak kíváncsiságból kérdeztem :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#11) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Meddig lehet jelentkezni? Megmondom őszintén, nagyon jó dolognak tartom, hogy inkább itt a szomszéd kis faluban tartjátok, mint vmi zsúfolt tré helyen. Van pékboltunk Péteriben :D Ha kell, tudunk kedvezményt adni a pékáruból :DD :))

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#12) nakos1212


nakos1212
senior tag

Az mw2 nem biztos, a gta 4 tuti hogy nem oge leindulni..
Nagy baj?

(#13) Insolent


Insolent
aktív tag

(#1) PAtr0n Gyere el szerintem nem fogod megbánni.

(#2) Dragscorp Melyik listára karcoljalak a talánosra? :D Mintha nem tudnád ki csinálta a logót. :DDD

(#3) Flashback Felkarcollak titeket. szerintem, ha nem lesz gépe Lamagranak akkor oda adom az én játékos laposom. Legtöbb gáma elsuhan rajta..

(#5) nakos1212 Lesz egy masina ahonnan le lehet majd tölteni a gámákat a különböző verziók elkerülés evégett. Vannak Játékok amik nem mindenkinek futnak,de ettől ne csüggedj nem fogsz unatkozni. :K

Jaja, látom megy a szervezkedés fuvar ügyben, csináljátok csak, tavaly két srác Pécsről vonatozott fel a legnagyobb hóba amikor az ítélet idő volt a magyar utakon..

(#7) electrodoki Gyere gyere.. Jelentkezési határidő nincs, ha mondod hogy jössz felírlak, bár jó lenne biztosra tudni. De természetesen ha valami közbe jön nem tragédia.. Nincs senkinek sem bérelt helye cirka 30fővel számolok de ha jól emlékszem voltunk évekkel ezelőtt 40páran is.. (az mondjuk durva volt.. :DD ) ha fogynak az asztalok akkor még kunyerálunk innen onnan :B ..

[ Szerkesztve ]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#14) PAtr0n válasza Insolent (#13) üzenetére


PAtr0n
addikt

Végszükség esetén én is viszem a laptopot is (Asus N53SV), a felsorolt játékok, gond nélkül futnak maxon rajta, na jó a GTA 4 nem hiszem, de úgy gondolom az nem a legnépszerűbb játék Lan partikon. :)
Szállítást vállalok a Tóalmás, Kóka, Tápiószecső, Sülysáp, Mende, Maglód útvonalon max 2-3 főnek. Esetleg max még 17 ker, Üllő szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#15) Hoorus


Hoorus
őstag

Üdvözletem!!

Talános listára jelentkeznék!! :R

(#16) csigacsoki


csigacsoki
csendes tag

Végre :D engem a tutibiztosok közé írhatsz, és valószínű öcskösék is jönnek, de azért még írok.

(#17) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindig mosolygok azon, hogy ez mekkorára nőtte ki magát, gratula. :))

Még régen (2008 környékén) amikor én is Péteriben laktam, benéztem az akkori lanpartira, de sajnos csak rossz emlékeim vannak, persze mindez az én hibám volt. Vistával jöttem és XP-t kellett telepítenem ott helyben, csak elcsesztem a partícionálást, amivel szép kis adatvesztést sikerült generálnom. Már akkor is ritkán játszottam, úgyhogy így a maradék kedvem is elment tőle, szomorúan kullogtam haza, ez volt az első és utolsó lanpartim. :B

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18) BigBlackDog válasza lezso6 (#17) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Pedig pont Rólad gondoltam, hogy esetleg aktív résztvevője lehettél még ezeknek anno. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) lezso6 válasza BigBlackDog (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Áhh, már akkor programozó vérpisti voltam. :DDD Az adatvesztés legszomorúbb áldozata a több éven át fejlesztett PHP keresztrendszerem volt, melynek lényege egy Propelhez hasonló (akkor még nem tudtam hogy létezik, szóval feltaláltam a spanyol viaszt), de persze még nagyon kezdetleges, ám szerintem zseniális, világmegváltó ORM volt. Ugyan egy hónap alatt emlékezetből újraírtam, de akkor is nagyon magam alatt voltam. :O

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) ktg3


ktg3
őstag

Én is voltam már péteri lanon ilyen 2003-2004 környékén. Ugyanazok az arcok lesznek 10 év elteltével is?:D
Még a parókián is volt lan régen :U
Meg is fordult a fejemben, hogy lenézek.

[ Szerkesztve ]

(#21) AxBattler válasza Flashback (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Micsodaa? Az 576-os Zolee? :Y

Egyébként gratula az egész dologhoz!
Jó olvasni, hogy léteznek ilyen kezdeményezések! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) haxiboy


haxiboy
veterán

Hali!

Szivesen mennék én is, de sajnos addígra már megint suli lesz és a gépem visszaviszem a koliba...na az ilyenek miatt tervezek összerakni egy Mini-ITX gépet amit ide-oda tudok cipelni :D

Na majd legközelebb! :W :W :W

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) sketchifun


sketchifun
senior tag

Írj fel kérlek! 100%, hogy részt veszek a LAN-on.

Fuvar esetleg a Péteri Vasútállomásról megoldható? Valaki kiugrana értem?

Illetve mégvalami. Én szívesen cipelem a gépet meg a monitort. DE! Sajnos elég gyatra teljesítménnyel büszkélkedik a drága. Szóval ha esetleg meg marad egy gép/laptop, ami alkalmasabb, mint az én gépem, akkor arra igényt tartanék! Perifériákat, hosszabbítót, elosztót, monitort, akár router-t, UTP kábelt tudok vinni. :)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#24) KaiotEch válasza sketchifun (#23) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért nem mész vonattal? :DDD

(#25) KisDre


KisDre
senior tag

" Unreal Tournament (1; 3)" ??? Hát a 2004? :Y
Pont a legjobb részt kihagyni..... :(

KisDre.artstation.com

(#26) Insolent


Insolent
aktív tag

(#17) lezso6 Ettől még jöhetsz lanozni azért mert anno megszívtad.. Nekem is volt már Lanom amikor win telepítéssel ment el a fele.. Sőt régen úgy nem is volt izgalmas ha valaki legalább nem telepített egy winfost. :DDD Későbbiekben már készültem egy bootos Ghost dvd-vel.. ;)

(#20) ktg3 ÓÓÓ némá ktg :DD Hová tűntél?! Leszek a régi arcok közül is.. Gyere gyere!! :K

(#23) sketchifun Persze meg, majd az elérhetőségemet megkapod, valaki úgy is lesz aki kiugrik érted..

(#25) KisDre Ha felírom a listára akkor jössz?! ;]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#27) nem_tom


nem_tom
őstag

Részemről egy határozott talán. :D Elég közel van hozzám Péteri. Ha valaki tudna háztól-házig fuvarozni Csömörről (természetesen az üzemanyagköltségen osztoznánk), akkor jó eséllyel jönnék. :)

(#28) sketchifun


sketchifun
senior tag

Esetleg valaki, aki Monor felé jön? Az még jobb lenne, mert egyébként Csévharaszt-ról jönnék. (1 köpés.)

Mellesleg a (valószínüleg) helyi illetőségű szervezőktől kérdezném. Vasúttól, vagy pedig Monorról Budapest Örs vezér térre közlekedő busszal közelíthető meg könnyebben a helyszín? Ha esetleg nem lenne fuvar. :)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#29) lezso6 válasza sketchifun (#28) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A vasút kint van a píben, ha nincs / drága a busz, akkor 30-40 perc gyaloglás mire beérsz a faluba, s onnan még a művházig kb 10 perc. Szóval inkább busz szerintem. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#30) Insolent válasza lezso6 (#29) üzenetére


Insolent
aktív tag

Ne ferdíts :DD 30-40perc ennyi idő alatt átsétálok Maglódra..
25perc kényelmes séta, a művház meg kb 5perc..
De aki vonattal jön és nincs busz azért szívesen kimegy bárki szerintem.. Csak egy telefon. .

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#31) nakos1212 válasza Insolent (#30) üzenetére


nakos1212
senior tag

Biztosra megyek, csak az 5m utp-t meg be kell szerezni, toldózott jó?

(#32) nakos1212 válasza nakos1212 (#31) üzenetére


nakos1212
senior tag

Enmeg 2000-ben szulettem en leszek a legfiatalabb, fogadni merek :D

(#33) KisDre válasza Insolent (#26) üzenetére


KisDre
senior tag

Mennék én, ha az olyan egyszerű lenne :DD
(De: Kaposvári vagyok, nincs kocsim, idén érettségizek + szakmai vizsga :DDD )
Szóval nem sok esélyt látok rá, de nektek jó mulatást :)

KisDre.artstation.com

(#34) Insolent válasza nakos1212 (#31) üzenetére


Insolent
aktív tag

Ha nincs akkor csinálok neked, de nem két mosolyba kerül.. :D Van még 120méterem elfekvőben...

(#33) KisDre Üres duma :DDD Tavaly megtisztelt minket két pécsi srác a legnagyobb hóesésben, Respect nekik.. Vonattal jöttek ! :D

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#35) nuke7


nuke7
veterán

ha én nem szeretem se a CoD-ot, se a CS-t…
csak ezeket valamennyire:
Warcraft 3, C&C3, Flatout2, GTA4 - ez mondjuk nálam nem indul el , Unreal Tournament (1; 3)
meg esetleg Civilization, még valami autós, worms, stronghold, ilyesmik - akkor van értelme menni..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#36) PAtr0n válasza nem_tom (#27) üzenetére


PAtr0n
addikt

Meg tudjuk oldani, ha megyek ;)

31-esen jövök, de onnan már csak egy ugrás csömör a 0-ás miatt. Ural-lal megyek, szóval drága lesz a benzin :D

Másoknak is:
Mint korábban írtam, Tóalmás, Tápiószecső, Kóka, Sülysáp, Mende, Maglód, Üllő, 17 ker (rákoskereszttúr központ), belefér az útvonalba.

nakos1212:
Atya világ, és a szüleid elengednek több napra? :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#37) jaja1981


jaja1981
addikt

Talánra kérem felírni magam.

Köszönöm.

(#38) Insolent válasza nuke7 (#35) üzenetére


Insolent
aktív tag

Persze, hogy van! Mondjuk Warcraft 3ra vevő vagyok én is szerintem C&C 3 biztos lesz Flatout 2 is, és az UT-k... Én sem vagyok az a nagy Csés de azért a hangulat kedvéért játszom majd... Mondjuk ami igazán fekszik az a TF2..

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#39) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Meglátjuk hogy alakulnak a dolgok. Egyelőre még a talánra se merem magam felvésetni. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#40) ktg3 válasza Insolent (#30) üzenetére


ktg3
őstag

Vazz beugrott a nicked :D
Lesznek még a régi csapatból?

Mondom lehet, hogy lenézünk egyik sráccal aki szintén volt már ott.

(#41) Insolent válasza ktg3 (#40) üzenetére


Insolent
aktív tag

Jó kérdés, még körbe kérdezősködöm .. ;)

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#42) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Játékok:
● COD-ok (2; 4; 5 zombi mód),
● CS-k(1,6; Source),
● és a többi: Warcraft 3, C&C3, Flatout2, GTA4, Team Fortress 2, Unreal Tournament (1; 3), Alien vs. Predator 2, Quake 3

COD-ot nem szeretem, unalmas a spawn időre várni, CS szintén.
Warcraft 3-mal éppencsak játszottam. C&C3 nemtudommi, Flatout2 batmobile rulz, GTA4 nem érdekel, semmi jót nem találtam benne, TF2 - hmm azt hiszem ez tetszett, bár csak ott játszottam vele, UT 1;3 - 1 nekem kimaradt, 3 megint, 2004 viszont jöhet reggeltől reggelig, AvP sosenemjátszottam, Q3 még tud pörgős lenni.
Na majd meglátom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43) Flashback válasza Winner_hun (#42) üzenetére


Flashback
addikt

Tolhatunk kis SC2-t is ha gondolod =)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#44) lezso6 válasza Insolent (#30) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, lehet, sose mértem le, de nagyon sok időnek tűnt mindig. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#45) Winner_hun válasza Flashback (#43) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz internet?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46) Insolent válasza Winner_hun (#42) üzenetére


Insolent
aktív tag

Már épp hiányzott egy OFF.
Mesélj milyen játékokkal szeretnél játszani?
Az élmény a lényeg, de látom ezt még nem sikerült megtanulnod.
Nem kötelező mindegyikkel játszanod, én sem értek mindenhez, de legalább jól szórakozom.
Esélyt adok másnak is, hogy a porba alázzon egy játékban. ;)
De van olyan is ahol én vagyok a király.. :K
A sok játék közül a felét nem ismered a másik feléhez nem értesz, bedobtál 2 olyat amiben "jó" vagy.
Ez szép és jó, de ha csak ezért jönnél el akkor sokat fogsz szinglézni míg mások jól érzik maguk olyan játékokkal is amikben nem feltétlen "profik" ..

Elvileg lesz net, de csak a Steam miatt, és maximum böngészéshez.

[ Szerkesztve ]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#47) Winner_hun válasza Insolent (#46) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aknakereső:D:D:D

Tudom, nagyjából mindegy is, FPS-ekkel is elvagyok amik nem olyan pörgősek csak nem tud elég hosszú ideig lekötni. A legnagyobb problémám a 10-20 mp-es spawn idő. Ha az nem volna... A TF2 pl. nagyon tetszett 2 lannal ezelőtt pedig nem is ismertem, nem is hallottam róla azelőtt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48) nem_tom válasza PAtr0n (#36) üzenetére


nem_tom
őstag

Van elképzelés az üzemanyagköltségről? :)

(#49) Hoorus válasza PAtr0n (#36) üzenetére


Hoorus
őstag

Szia

14. ker Fogarasi út esetleg?? Csömörről már oly mindegy :)) :DDD :R

(#50) PAtr0n válasza nem_tom (#48) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha az Ural-lal megyek nincs, ott derül ki :D
De ha csak az öreg Passzáttal akkor van :) Majd még megbeszéljük, ha tuti lesz a kör, azért egyenlőre még messze van, minden esetre minden nap felnézek ebbe a topicba a fejleményeket illetően, tedd te is azt ;)

Hoorus:
Azért annyira nem mind1! Nem járom be pestet, ha kijössz csömörig (HÉV mondjuk), onnan szállítalak szívesen. Vagy 17 ker központ. ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.