Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hebry


Hebry
senior tag

Érdekes játék.
Találd meg a pénzt.
Hajra Exploder fanok.
Valahogy nem hozott lázba ez az egész.

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Annyit nem ér meg, hogy hetente telepítsem újra a gépet. :( Aki FAN, annak jó, de amúgy...

Látszik, hogy sz*r, ezért vetik be ezt. Meg hogy sok zsetonjuk van... :W

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Nah én nem veszek részt ilyen hülye játékokba...
Amúgy meg nem tudnának annyit fizetni hogy én IE-t használjak!
Nah jó talán mégis...
Az Update lekapta ugyan a 8-at de nálam még elindítva nem volt... :D

(#4) localhost válasza Fecogame (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Érdekes, hogy Te úgy is sz*rnak tudsz minősíteni valamit, hogy nem telepítetted, tehát nem ismered! :GRATULA! :C

Egy kis segítség, ha keresőt használtok a TITKOS oldal megkereséséhez, ne használjátok az "elavult Googlet", hanem csak a "korszerű BING"-et :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) kisza25 válasza Misi 007 (#3) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem tudja valaki,hogyan lehet IE-t teljesen eltüntetni Winfosról :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6) n00n válasza kisza25 (#5) üzenetére


n00n
őstag

De, Format c:

(#7) gabor85 válasza kisza25 (#5) üzenetére


gabor85
őstag

(#8) hucsikoi válasza kisza25 (#5) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

format c :C

[ Szerkesztve ]

(#9) Billu válasza Fecogame (#2) üzenetére


Billu
aktív tag

Annyit nem ér meg, hogy hetente telepítsem újra a gépet.

Ott inkább "ember" hibák vanak.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#10) ádikácska válasza gabor85 (#7) üzenetére


ádikácska
aktív tag

:DDD :DDD

ON: MS engem sem tudott megfogni ezzel a fincsi kampánnyal :( :P

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#11) Viktor77 válasza Fecogame (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Ahol hetente kell újratelepíteni gépet, ott user error van.

"Aki FAN, annak jó..." Ez igen érdekesen hangzik, a hsz-edet tekintve.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) bobsys


bobsys
addikt

ejha az elso 3 hozzaszolasban 2 explorer fikazas ugy hogy lovesetek sincsen rola csak hulyegyerek modjara postoltok
gratulalok

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#13) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmmm, és Firefox + IE tab? Vicces lenne, ha valaki így találná meg.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14) Agostino válasza Fecogame (#2) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv

"Aki FAN, annak jó, de amúgy..."

Nem értem, hogy a ventillátorok miért profitálnának a kérdésből...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#15) ddekany


ddekany
veterán

De a 7% részesedésről a felmérés gondolom nem az autoupdate-es dolog után készült... ha csak azok fele lecseréli aki eddig is IE-t használ, már csak az ennek többszöröse lenne.

(#16) FTeR válasza Hebry (#1) üzenetére


FTeR
addikt

mivel az ausztrál leányválalat akciója, hiába is jöttél volna lázba...

(#17) DeltaPower


DeltaPower
őstag

egyfelől: üdvözítő kezdeményezés, eltűnhetne már az IE6 és az IE7, sőt még az emlékük is. sokkal könnyebb dolga lenne a fejlesztőknek.

másfelől: reklámetikai szempontból eléggé kérdéses ez a "régi Firefox", "kopott Chrome". nem csodálkoznék ha rájuk akasztanának ezért egy jó kis pert, "microsoft kontra mindenki más" felállásban.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18) Narxis válasza ddekany (#15) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez volt a probléma a 7-nél is, hiába rakták be win updatebe, (amellett, hogy felzúdulás lett) nem nagyon váltottak a minden szempontból elavult 6-osról. "Netezni jó az" ilyen kifogásokat mondtak azok akiktől kérdeztem. Szerintem itt nem az auto update a lényeg, hanem az emberek "leszarom" mentalitása. Ezért tudnak olyan kártevők terjedni mint a Conficker, amihez ugye elég lett volna egy hotfix-et felrakni és elkerülhető lett volna a baj...

DeltaPower: marketinges mocskolódásban sajnos már mindenkit lehetne perelni... mondom ezt úgy, hogy nálam a Firefox a fő böngésző. Mindenkinek van itt sara...

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#19) bambano válasza Agostino (#14) üzenetére


bambano
titán

csiszolgasd még az angol tudásod... a fan több jelentése közül az idevágó a drukker, szurkoló, rajongó.
csak a vidéki tájszólásban angolt beszélők írják a rajongót fun-nak...

A hírre: szerintem nem korrekt ilyen szinten leszólni más böngészőjét, és akkor még finom voltam.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) Sanya


Sanya
nagyúr

kb ennyire kéne beperelni az ms-t minden 1 hónapos hibát kihasználó támadásért, amit nem foltozott be.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#21) cousin333


cousin333
addikt

Azt hittétek, nem lehet überelni az ingyenes böngészőt, mi? Tévedtetek... :D

"We spared no expense"

(#22) Vladi


Vladi
nagyúr

"Microsoft az e célra létrehozott weboldalról letöltött Internet Explorer 8 példányok mindegyike után 1,15 dollárt – de legfeljebb egymillió dollárt – utal át egy, az egyesült államokbeli szegények étkeztetését missziójának tekintő szervezet számlájára."

nahát ez aranyos. Írjunk szkriptet, hogy wgettel újra és újra le tudjam tölteni. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) localhost válasza Vladi (#22) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Valami wget ért, valami fájl (Ákos)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24) FTeR válasza DeltaPower (#17) üzenetére


FTeR
addikt

ha van, akkor csak nálunk van olyan, h reklám etika. csak nálunk nyomatják a más/konkurens/stb. mosópor reklámokat. usában simán összehasonlítják a konkrét terméket. valszeg austráloknál is így megy.

(#25) FTeR válasza bambano (#19) üzenetére


FTeR
addikt

:D
kettős mérce igaz. a fx fika hadjárat valahogy nem zavart.

(#26) Narxis válasza FTeR (#24) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez hülyeség, nehogy már usákék szentek legyenek...

Nálunk nem rég még állami pénz folyt a Microsoft-hoz a campusos szoftverekért, csak legutóbb sikerült bevonni alternatív lehetőséget is.

Thanos was right.

(#27) harry3


harry3
őstag

LoL Mikre nem képesek, lassan ingyen Windows 7-et osztanak csak mindenki használjon IE-t.

(#28) FTeR válasza Narxis (#26) üzenetére


FTeR
addikt

??? ez most hogy jött ide?

(#29) Penge_4


Penge_4
veterán

Tetszik ez a kampány. Sokan majd ráugranak a pénz miatt, aztán rájönnek, hogy a 8-as IE mennyivel jobb a 6-ostól vagy a 7-estől és vissza már nem váltanak.

Amúgy az IE8-nak default böngészőnek kell lenni, vagy elég ha csak azzal találom meg a weboldalt? ;]

(#30) PuMbA


PuMbA
titán

"A Microsoft elégedetlennek tűnik a három hónappal ezelőtt, március közepén kiadott Internet Explorer 8 terjedési ütemével, erre utal legalábbis, hogy a vállalat újabb és újabb praktikákkal próbálja meg rávenni a Windows-felhasználókat a böngésző letöltésére."

Én azt nem értem,hogy hogy terjedhetett el ennyire a Firefox. Windowsról váltottam Ubuntu Linuxra kb. 1 hónapja és IE8-at használtam. Ubuntuban Firefox van ezt használom a váltás óta,de nem tudok rájönni ,hogy mitől olyan jó böngésző.

Tapasztalatok : Ha bezárom a Firefoxot majd gyorsan megnyitom megint ,kiírja ,hogy már egy példánya fut. Memóriából is többet eszik jó 20-30MB-tal a cnn.com-on.Ha több komplex lapot nyitok meg akkor meg befagy 4mp-re az egész(talán azért ,mert a firefox még nem multi-threaded?).

Szerencsére ráakadtam a félkész Google Chrome-ra ami kb. 3x gyorsabb több lapos böngészés esetén és kevesebb RAM-ot eszik. Arról is vannak hírek,hogy kiveszik a Firefox-ot az Ubuntuból ha megjelenik a végleges Chrome.

[ Szerkesztve ]

(#31) kisza25 válasza Penge_4 (#29) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az adományhoz elég letöltenem,vagy használnom is kell ?:DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#32) negyedes válasza PuMbA (#30) üzenetére


negyedes
addikt

Azert az adobe pofajat is lehet szidni, nalam mindik a flashnel lassul be/fagy meg. Hasznalj operat, az jobb.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#33) bambano válasza Narxis (#26) üzenetére


bambano
titán

te hol láttad azt az alternatív lehetőséget? ami direkt úgy volt megfogalmazva, hogy elkölthetetlen legyen?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34) PuMbA válasza PuMbA (#30) üzenetére


PuMbA
titán

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#35) PuMbA válasza PuMbA (#34) üzenetére


PuMbA
titán

Memóriahasználat (addonok nélküli Firefox-szal): 26MB Chrome és 48MB Firefox [link]

[ Szerkesztve ]

(#36) max-pain válasza PuMbA (#35) üzenetére


max-pain
senior tag

Nyiss meg legalabb 4-5 tab-ot:)

(#37) max-pain


max-pain
senior tag

A kampany meg jo, a konkurencia enyhe szidasa meg megjobb:D

(#38) dark100


dark100
aktív tag

Ez talan megsem annyira gusztustalan mint a masik kampany ami azt mondja hogy toccse IE8-at kulonben ehendoglenek a szegeny gyerekek. Vegulis ennel tobbet nem varhatunk toluk.

Ingyenes software == A mezeskalacs haziko a Jancsi es Juliskaban. Es != szabad software

(#39) domi007


domi007
őstag

Remélem az EU rájuk száll, hogy rontják az igazságos piaci versenyt, és megbírságolja őket valami szép nagy summára.... :((( :(((

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#40) floatr válasza dark100 (#38) üzenetére


floatr
veterán

Lottó, lottó, heti remény... :)

Egyébként nyereményjátékot bevetni egy IE esetében -- ez már a vég. Ráadásul korábban mennyire hangoztatták, hogy ők aztán semmiféle negatív kampányba nem mennek bele, aztán jöttek az apple-elleni hadjárattal, meg ez is... Ennyit az emelkedett tudati állapotról

(#41) Killing válasza Fecogame (#2) üzenetére


Killing
addikt

Miért telepítenéd újra a gépet? :F
Nekem is fent van,nem nagyon használom,csak akkor mikor manuálisan keresem a frissítést a Microsoft oldalán. :DD Még egyszer sem kellett újra telepíteni. :U

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42) PuMbA válasza max-pain (#36) üzenetére


PuMbA
titán

Így már 65 MB Chrome vs 45MB Firefox :C

(#43) FTeR válasza floatr (#40) üzenetére


FTeR
addikt

hát igen, az nem gond ha apple vagy linuxék fikáznak, de az felháborító, ha egy ms leányvállalat elejt egy nagyon gyenge szóviccet.

(gondolom senkinek sem esett le, h öreg róka meg kopott króm)

(#44) n00n válasza PuMbA (#30) üzenetére


n00n
őstag

"Arról is vannak hírek,hogy kiveszik a Firefox-ot az Ubuntuból ha megjelenik a végleges Chrome."

Ezt a hülyeséget meg honnét szedted? :D

(#45) PuMbA válasza PuMbA (#42) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor a Chrome a gyorsaságban jobb csak.

n00n: ubuntuforums.org-on írták,hogy esetleg le lehetne cserélni,ha már ennyire gyors

[ Szerkesztve ]

(#46) floatr válasza FTeR (#43) üzenetére


floatr
veterán

Nem, mert nem erről beszélek. Arról beszélek, hogy ők mennyire sokkal különbebbek voltak eddig, mert mindenki más "csak a negatív kampányra képes", és kicsit röhejesen fest egy bárakármilyen kicsit leszólós szóvicc ugyanennek a szájából, aki ennyire felülemelkedik az efféle gagyiságokon.

"ők is nagy gondban vannak az életstílusukkal"

(#47) floatr válasza n00n (#44) üzenetére


floatr
veterán

[link]

A magam részéről akkor inkább chromium

(#48) Penge_4 válasza FTeR (#43) üzenetére


Penge_4
veterán

gondolom senkinek sem esett le, h öreg róka meg kopott króm

Ilyen alapon, aki IE-t (ilyet) használ, az sikeres ember nem lehet. :DDD

(#49) bambano válasza FTeR (#43) üzenetére


bambano
titán

te szoktad mindig emlegetni a piaci százalékokat... akár tetszik, akár nem, egy 98%-os céget másképp ítélnek meg, mint egy 1%-os hippi bagázst...

De nem bánom, utláljuk egységesen az összes beszólogatós reklámot.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#50) PuMbA válasza n00n (#44) üzenetére


PuMbA
titán

Félreírtam amúgy ,nem hír,hanem csak elmélkedés. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.