Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Először is köszönöm mindenkinek, aki elolvasta az írásomat! :R
Látom, hogy jó kis vita kerekedett, kell-e egyáltalán külső adattár a felhő mellett. Szerintem kell. :K Sokkal univerzálisabb és minden körülmény között elérhetőek a külső meghajtón lévő adatok.

(#3) Kékes525: A külső SSD nem túl elterjedt egyelőre. Szerintem (még) nem valós alternatíva a pendrive és a külső HDD mellett.

(#5) Polllen: Hétköznap nekem is gyakran kell kisebb mennyiségű adattal rohangászni. Pont erre jó a pendrive, ahogy te is mondtad. Időnként viszont nagyobb tárhely is kell, erre nekem is van egy külső HDD-m.

(#15) Simivok: Meglátom, hogy mit tehetek az ügy érdekében! :D Talán holnap tudok foglalkozni a dologgal.

(#20) Felhő: Én is meglepődtem az írási sebességen, de konzekvensen ez az eredmény jött ki.
"Írások végénél a lezárásos szöszölést is jó lenne megnézni." Nem CD/DVD ez! :DDD

(#36) janos1988: Sok más is szerepelhetett volna, de egyrészt ez a két eszköz volt az új szerzemény (HDD a páromé), másrészt a MicroSD nem igazán minősül hordozható külső adattárolónak. Más a felhasználási terület.

(#39) TriX2010: Nem véletlenül írtam a cikk elején, hogy nincs SSD a gépben, de sok másik gépben sincs. Ismeretségi körömben pl. 2 embernek van. Ráadásul egyikük sem adattárolásra használja, tehát amikor külső meghajtót használ, akkor a gépben lévő HDD-ről (vagy arra) másol. Lehetne mérni elméleti értékeket, de a valós felhasználásban az nem köszönne vissza.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.