Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) Diabolis válasza ricsi99 (#86) üzenetére


Diabolis
tag

Aljasság? Az. Agymosottazni, kommunistázni, gerinctelenül, monitor mögül, politikai vélemény miatt is az. Aljasság és gyávaság.

Valóban, négy évente választhatok, hogy "agymosott" (idézet pl tőled), vagy kommunista vagyok-e. Köszönöm nem. A politikát TI tettétek ilyenné, amikor vevők voltatok a szrkavarásra és sárdobálásra amikor a politikusok elkezdték. Fröcsögő szájjal álltatok be jelszavakat visítani, és csúsztatok egyre lejjebb. Ha emiatt újra a fidesz nyer, lelketek rajta. Szerintem mind a két oldal felelőssége, hogy egyre kevesebben megyünk el szavazni. És nem a politikusoké, hanem a tiétek. Ők csak kiszolgálják az igényeket. A ti igényeiteket.

Szavam van. Éppen most nyilvánítom ki. Zavar? Ez van. Engem is zavar, hogy a baromságaitok között nagyítóval kell keresni a hasznos infókat.Nekem is van véleményem a politikáról, de nem itt adom elő. Én a jelen kommentszekcióba ugyanis tájékozódni, tanulni járok. És ha arról vitáznátok, hogy hogyan lehet a Pegazus ellen védekezni, egy szavam nem lenne. De nem ezt teszitek, csak nyomjátok az aktuális vezér aktuális vezérszövegét.

A továbbiakat helyszín egyeztetése után egy kóla mellett nagyon szívesen megbeszélem bárkivel.És ezzel a nem szakmai részét itt lezártam. A modiktól még egyszer sorry.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.