Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Samott válasza CPT.Pirk (#100) üzenetére


Samott
addikt

Igen, mivel egy kozponti lista szivargott ki nagy valoszinuseggel az NSO-nal volt szivargas es nem egyszerre tortek fel az osszes hatosagot akikkel dolgoztak. tehat ok tudnak mindenrol, ha nem hulyek akkor nekik is minden megvan amit a hazai hatosagok begyujtottek.

A kerdesem lenyege ugye az lenne hogy csak itthon turkalhat a cuccal a hazai hatosag vagy lehallgathat barkit a vilagon ezzel? mert azert az vicces lenne ha kulfoldi vezetok mobilszamait is lehallgathatna a magyar titkosszolgalat ezzel. Ha viszont ez nem megy akkor leeg egy roamingolo sim kartya itthonra es maris nem er semmit az egesz cucc. Mert ugye pl. az osztrak szakszolgalat nem fog segiteni egy magyar ujsagiro lehallgatasaban. Vagy legalabbis nem olyan kontrolalatlanul mint ahogy itthon csinaljak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#102) dabadab válasza Samott (#101) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem erről ilyen részletesen csak az tudna beszámolni, aki vett már Pegasust, mert amúgy nincs kirakva az ÁFSZ az NSO weboldalára, sőt, kifejezetten csak ködösítettek, amikor a botrány kapcsán bármi konkrétumot kellett volna mondani. Ezzel együtt arra tippelnék, hogy nincs ilyen megkötés.

DRM is theft

(#103) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Öcsi Világos - Választási demagógiák

Ezt csak úgy érintőlegesen ide.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#104) azbest válasza CPT.Pirk (#100) üzenetére


azbest
félisten

Nos, amikor meghurcoltak egy naiv srácot, aki a telekom nyitott szerverén át a vádak szerint hozzáfért mindenhez, már akkor is mondtam, hogy ha ez a vád igaz, akkor az átjáróházon keresztül vajon hányan fértek hozzá "mindenhez". Azt is figyelembe véve, hogy a telekom is szokott lenni állami flotta szolgáltató.

A pegazus már csak hab a tortán, cseresznye a tetején. Hogy magát a mobilt megfigyelik, hogy a titkosított adatforgalmat (https, csetprogik) is megfigyeljék. A hagyományos telefonálásnál meg eleve az állam számára nyitott minden telco rendszere a törvényben leírt megfigyelő szobákkal, belső rendszerhez hozzáféréssel.

(#105) ricsi99 válasza MasterDeeJay (#94) üzenetére


ricsi99
addikt

+1

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#106) ricsi99 válasza Samott (#101) üzenetére


ricsi99
addikt

Ami biztos nem csak magyar állampolgár cuccát törték fel.
Van ahol ezt meg komolyan veszik.
Véleményem szerint mivel magát a telefon rendszerét támadják ,ezért független attól ,hogy mely hálózatoton lóg.
Vitya még nem hiszem,hogy merne valódi hatalommal rendelkező vezetők ellen ilyesmit elrendelni.
Mert az esetleg visszaüt...de a képzeletbeli démonjai ellen itthon simán... ki mondhatna/ellenőrizhetné? .... TITKOS 25 -évre és kész.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#107) ricsi99 válasza bLaCkDoGoNe (#103) üzenetére


ricsi99
addikt

Vaze ,ez nagyon nagyon nagy... átmegyek köztársasági elnökbe... ctrl-c + ctrl-v
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#108) sixpak válasza Diabolis (#92) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tudom, te kikéred magadnak, hogy fideszes vagy, de azt ugye vágod, hogy a kedvenc(!) pártod legnagyobb bűne, a tengernyi szarság mellett pont az, hogy egy országot fordított egymás ellen, pont ezt látni a topikban is, meg máshol is, ha nem vagy velünk, ellenünk vagy.
Pedig ez nem így van....kevés embert ismerek, aki jobban szeretné a fidkányok alatt elfordítani a 'öreg füstös" kapcsolóját, mint jómagam, de ettől még nem vagyok a másik oldallal (sem). :)
Persze nyilván az a kisebbik szar, ezért kell elmenni szavazni, ha valaki változásra vágyik.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109) tomazin válasza bLaCkDoGoNe (#103) üzenetére


tomazin
veterán

Jo volt, de akinek szol tuti nem nezi meg.

(#110) plömplöm


plömplöm
őstag

voltemár?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#111) sh4d0w válasza sixpak (#108) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nah, én ezért nem megyek már bele ilyenekbe...

https://www.coreinfinity.tech

(#112) btprg válasza Diabolis (#78) üzenetére


btprg
senior tag

Szerintem teljesen jó ami itt megy, nagyon szórakoztató olvasni. Nem kell túlszabályozni a dolgokat.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#113) ricsi99 válasza btprg (#112) üzenetére


ricsi99
addikt

Számodra ez szórakoztató? Ezen pedig sírni kellene....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#114) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Akit érdekel, pénteken a Kutatók éjszakáján műszakilag is alaposan ki lesz vesézve a Pegasus. Az előadásra regisztrálni kell, az online-ra is:
https://app.kutatokejszakaja.hu/esemenyek/nemzeti-kozszolgalati-egyetem/celzott-kibertamadasok-kiberfegyverek-kiberkemkedes

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#115) sh4d0w válasza KEndre (#114) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

:R

https://www.coreinfinity.tech

(#116) szaszimi válasza Silεncε (#67) üzenetére


szaszimi
tag

agree

(#117) CPT.Pirk válasza KEndre (#114) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezt vissza lehet majd nézni? Sehogy nem tudok részt venni rajta...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#118) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még legalább másfél hónap, mire az adatvédelmi hivatal vizsgálata lezárul. https://telex.hu/belfold/2021/09/23/peterfalvi-attila-naih-pegasus-vizsgalat-masfel-honap

Már ha addig nem megy el szabadságra Péterfalvi...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#119) Fred23 válasza KEndre (#114) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mélcím + telefonszámmal? :D

(#120) KEndre válasza Fred23 (#119) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

:DD kissé abszurd. ;]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#121) Gargouille válasza CPT.Pirk (#118) üzenetére


Gargouille
őstag

Éééés tádám!:

https://telex.hu/belfold/2022/01/31/adatvedelem-peterfalvi-pegasus-vizsgalat

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#122) KEndre válasza Gargouille (#121) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Itt a teljes nyilvános anyag:
[link]
Mindden törvényes volt. ;)

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#123) Gargouille válasza KEndre (#122) üzenetére


Gargouille
őstag

Minden jó, ha a vége jó! :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#124) Jarod1


Jarod1
addikt

aha, nemzetbiztonsági kockázat, újságírók és üzletemberek lehallgatása..
mekkora pofa kell ehez a hazugsághoz.... és még titkosították is..

mint a JFK aktákat, mint az olajszőkítéses aktákat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.