Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) headhunter válasza <Adamsky> (#17) üzenetére


headhunter
addikt

[ Szerkesztve ]

(#52) ricsi99 válasza bence1024 (#46) üzenetére


ricsi99
addikt

Mi akadálya? Jövöre szokásosan úgy is nyílik vagy 10.

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#55) Yeffy válasza FattyDove (#38) üzenetére


Yeffy
veterán

jah, ok, bocsesz, nem kovettem annyira.
en mindharomra szavaznek egyszerre. :))

szerk.: szatelit pártjára, a mi tanyánk
ezt most lattam, lol :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#56) Syl válasza Ezekiell (#54) üzenetére


Syl
nagyúr

Régen bevált és bizonyított módszereket nem kell újra feltalálni. Jogállamiság megszüntetése, állampolgárok megfigyelése stb. Már csak az éjjeli nagy fekete autó hiányzik a bőrkabátos emberekkel és tökéletes lesz a "jobban állunk, mint 10+ évvel ezelőtt" című csendélet...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#57) joey04 válasza ricsi99 (#33) üzenetére


joey04
titán

És ha szerintem az összeborulós ellenzék sem lenne jobb? Szerintem a fidesz szar, de az ellenzék is szar lenne. Én sem fogok szavazni, de nem homokba dugom a fejem, hanem éppen átgondoltam és tipródtam rajta, hogy melyik lenne a jobb az országnak, vagy akár csak nekem. Szerintem mindegyik opció szar. Hogy szavazzak így bármelyikre is? A mi hazánk meg vicc. Duplán.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#58) Ezekiell válasza Syl (#56) üzenetére


Ezekiell
veterán

kb

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#59) niof válasza Imilenni (#15) üzenetére


niof
addikt

Vótmá a másik banda is, de lehet fiatal vagy, és nem emlékszel rájuk, vagy ködösen. Sokkal rosszabbak voltak, a jelenlegi - a mellett, hogy ez is lehetne jobb - fényéveket ver rájuk.

#57 joey04
Ezzel egyetértek, én is így gondolom nagyjából.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#60) Tigerclaw válasza Ezekiell (#54) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Fura latni, hogy tenyleg nem esik se sokaknak kozuluk, hogy ok lettek az MSZMP utodpartja. Egypartrendszer, szemelyi kultusz, urambatyam vilag, mindent kezivezerlessel a megyei es orszagos parttitkarok, iranyitanak. Mindenhova beepitik a sajat embereiket, megfigyeles, listazas, lehallgatas, epul ujra a 3/3? Oroszorszagba, Kinaba folyik a penzunk es szidjuk az USA-t es a haldoklo nyugatot, de az o segelyeikbol elunk. Delen ujraepult a vasfuggony es mi lettunk ujra a legvidamabb barakk, de csak azert mert mar a mienk az egyetlen barakk.

Nem is csodalom, hogy foleg az idosek partja lett a fidesz, akiknek ez a rendszer a nosztalgiazast jelenti. Ezert nincs eselye a szelsobal partoknak bekerulni a parlamentbe, mert a Fidesszel nem tudnak versenyezni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#61) Ezekiell válasza niof (#59) üzenetére


Ezekiell
veterán

Korrupcióban, Európátol leszakadásban, jogállamiság lábbal tiprásában - ezekben egészen biztosan fényéveket, igen.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#62) ricsi99 válasza joey04 (#57) üzenetére


ricsi99
addikt

Mivel is teszel többet ha nem szavazol?
Lejjebb is irtam , ha nem szavazol akkor csak a fidess
Neked akkor megfelel ahogy így van mert a többi csak rosszabb lehet.

Saját véleményedre persze kiváncsi lennék ,de a tv1-en elhangzó jelszavak és mondatokat már köszönöm hallgattam eleget.
Mi hazánk csodás mozgalom ... nem is mondom kié... guggli jó barát ha használod minden kiderül ,csak ne a Vadhajtásokat olvasd

Mondok neked egy pédát.
Panellakás: 10 lakó
Válasszunk közös képviselőt... mondjuk engem.
Egynek azt mondom mivel vörös a haja mint ősapáinknak volt így ő (meg én) vagyunk az elit.
Egynek azt mondom ,hogy nem engedem be a szomszéd haverjait ,igy csendes nyugodt élete lessz mert ami a házon kívül van az rossz....(degenerált nyugat/ócska migréncs és amúgy is dögöljön meg minedenki)
Egyet megveszek
Egyet meg megfélemlítem ,hogy 5 bernáthegyit tartok fölötte.
Na így 4-en rámszavaznak... mondjuk 3 lakó meg esetleg valami normális emberre szavaznak aki nem csak lenyúlná a pénzt ,s építene egy panorámalakást a tetejére ,hanem esetleg a házra is fordítana belőle.
három emberke meg otthon héderelne ,hogy nekem egyik se szimpi ...mert ilyen megy olyan és nekem nem szimpi eggyik se.
Na szerinted ki lessz a képviselő aki aztán megmondja ,hogy neked kuss van és majd 25 év múlva megtudhatod ,hogy mire is költöttem a sok dellát és tojtam e a fejedre nagy ívben?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#63) ricsi99 válasza Ezekiell (#61) üzenetére


ricsi99
addikt

Az államadóságot (hiteleket-"orosz paks", "kínai -vasút",most pár napja "deviza") kifelejtetted... amit még a gyerekeink se fognak tudni kifizetni

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#64) Ezekiell válasza ricsi99 (#63) üzenetére


Ezekiell
veterán

Lehetne sorolni napestig, de aki vak, annak hiába magyarázod, milyen szín a zöld...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#65) Tajrexi válasza Ezekiell (#61) üzenetére


Tajrexi
tag

Utólag egyébként érdekes visszanézni, hogy mik voltak a "nagy" ügyek, mai szemmel nevetségesek...

(#66) szaszyka válasza joey04 (#57) üzenetére


szaszyka
senior tag

Honnan tudod, hogy szar lenne? Látnok vagy?

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#67) Silεncε válasza niof (#59) üzenetére


Silεncε
őstag

El lehet gondolkozni, hogy a “másik banda” miért nem lett elszámoltatva. Főleg, hogy még külön kormánybiztos is volt rá. Onnantól, hogy ez megvan, elég sok minden más megvilágításba kerül. :K

(#68) Imilenni válasza szaszyka (#66) üzenetére


Imilenni
addikt

Mer' a gyúcsány a vezír.. :C

Press "F" to pay respects.

(#69) Drakmusz válasza Silεncε (#67) üzenetére


Drakmusz
őstag

Mondjuk valódi teljeskörű elszámoltatás soha nem lesz, ez egy utópia.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#70) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Urak, a '22-es választással és egyéb aktuálpolitikai témákkal fáradjatok a politika topikba, ez a téma kizárólag a Pegasus ügyről szól!

(#71) Tigerclaw válasza PROHARDVER! (#70) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor talan lehet is zarni a topikot, mert a Pegasus ugy semmi masrol nem szol, mint az aktualpolitikarol. Ez is olyan, mint a 4ig-es temak. Nem lehet politika mentesen reagalni ra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72) Ezekiell válasza Tigerclaw (#71) üzenetére


Ezekiell
veterán

Vigyázz, mit kívánsz :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#73) ricsi99 válasza Ezekiell (#72) üzenetére


ricsi99
addikt

Titkosítsuk 25 évre. :D
Technikai szinten:
Tudja valaki ,hogy mivel lehet megtalálni az árulkodó nyomot pl a telefonon?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#74) Yeffy válasza Tigerclaw (#60) üzenetére


Yeffy
veterán

+ vegtelen

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#75) Somatom válasza ricsi99 (#73) üzenetére


Somatom
veterán

Nem kell azt keresni. Éjszaka eccercsak beszakad a bejárati ajtó és arra ébredsz, hogy egy TEK -es térdel a hátadon.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#76) joey04 válasza ricsi99 (#62) üzenetére


joey04
titán

Hagyjuk tényleg mert nem poltopik. Engem hidegen hagy az m1. De nem győztek meg hogy a másik jobb lenne. Ennyi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#77) PROHARDVER! válasza Tigerclaw (#71) üzenetére


PROHARDVER!

Senki sem mondta, hogy politikától mentesen reagálj rá, de tegnap már semmi köze nem volt a beszélgetésnek a Pegasus ügyhöz.

(#78) Diabolis


Diabolis
tag

Tényleg röhejes amit egy szakmai oldalon, egy szakmai topicban műveltek. Lassan nem csak a politikától (attól már vagy 15 éve), hanem tőletek is okádnom kell. Hogy a nyomorult faszabúkon ez megy, az egy dolog. De elvileg intelligens, technológiai érdeklődésű emberekből talán több nézhető ki, mint az itteni fotelharcoskodás.
Személyeskedés, sértegetés nélkül nem lehet politizálni? Segítek, lehet. Ha pedig mindenképpen sértegetni akarjátok a másikat, ne monitor mögül, hanem legyen vér a fszotokban, és beszéljetek meg egy személyes találkozót. Ott lehet arcoskodni, kommunistázni, fidesznyikezni. Majd utána vállalni a következményeket.
Ha már annyi eszetek van, hogy politikai vélemény alapján kategorizáltok embereket, akkor viseljétek ami jár érte. Egyébként a következő mi lesz? A vallás? Az autóm színe? Vagy holnaptól azt üldözitek aki nem szereti a rántottmájat?
Persze akinek nem inge, nem veszi magára. De ebben a topicban bőven lehetne ruhapróba....

Bocsánat modik, de ezt már rohadtul ventilálnom kellett....

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#79) Tigerclaw válasza Diabolis (#78) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ez pont nem szakmai topik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#80) janeszgol válasza Diabolis (#78) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerencsére én nem vettem magamra. Amúgy egyetértek veled. Mind a két oldal pontosan ugyan olyan. Legalábbis a szimpatizánsaik 100%-ban megfeleltethetők egymásnak, csak nem veszik észre.
Aki független gondolkodású, az látja. (Addig, ameddig független gondolkodású marad.)

[ Szerkesztve ]

(#81) szaszyka válasza Diabolis (#78) üzenetére


szaszyka
senior tag

Nem tűnt még fel, hogy a topikok többségében ez megy, akármi a téma? Engem szépen burkolva elküldtek a k. Anyámba, mert véleményt mertem formálni, válaszként lebogyókámoztam a tagot, kaptam is egy hónap bant. Tele a prohardver a maga baromságát fújó Nárcisztikus p.ccsel :D

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#82) Diabolis válasza Tigerclaw (#79) üzenetére


Diabolis
tag

Megfogtad a lényeget.
Egyébként a Pegazus PROGRAM, nem tésztaszűrő, ugye?

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#83) Diabolis válasza janeszgol (#80) üzenetére


Diabolis
tag

Ebben a szörnyű az, hogy mind a kettő azt hiszi erkölcsileg magasabban áll a másiknál.
Na, ezért nem megyek szavazni. Ebben én nem veszek részt. De már cseszi a csőröm, hogy mindenhol ez megy.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#84) Ezekiell válasza Diabolis (#83) üzenetére


Ezekiell
veterán

ezért nem megyek szavazni

Ezzel is szavazol, azt ugye tudod? :) Pont arra, hogy az ilyen Pegazus-botrányok rendben vannak.

Amúgy meg igy lehetmegnézni, volt-e a telódon Pegazus: link

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#85) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Újabb név, Németh Dániel fotóst is megfigyelték... https://telex.hu/direkt36/2021/09/21/pegazus-megfigyeles-nemeth-daniel-fotos-ujsagiro-ner-elit

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#86) ricsi99 válasza Diabolis (#83) üzenetére


ricsi99
addikt

Kit érdekel itt az erkölcsi magasság?
Mi a francot számít ,hogy nő/férfi fehér/fekete fiut/lányt szeret e a magánéletébe?
Az számít ,hogyan végzi a munkáját.
Speciel szerintem ,politikai előnyszerzés ürügyén megfigyelni így valakit ez aljasság.
Főleg ha a "közös" -ből ,mint saját pénztárcából költeni erre.
Bukta uán meg titkosítani....

62-es hsz emben ott egy példa ,hogy ezzel is támogatod ...
maradj nyugodtan otthon ,hisz semmi közöd hozzá...
ha úgy érzed ....de utána/előtte egy szavad se legyen, ha 4 évente 1-2 órát sajnálsz az életedből arra ,hogy kinyilvánísd a véleményed.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#87) headhunter válasza ricsi99 (#86) üzenetére


headhunter
addikt

"...de utána/előtte egy szavad se legyen, ha 4 évente 1-2 órát sajnálsz az életedből arra ,hogy kinyilvánítsd a véleményed..."

+1

(#88) nihill válasza Tigerclaw (#79) üzenetére


nihill
őstag

Meg lehet ezt közelíteni szakmai alapon is azért.
Pl. arról is lehetne értekezni, hogy a titkosított fájl, és a "mi vótunk' hehehe" hash-je miért egyezik meg?

(#89) janeszgol válasza headhunter (#87) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez hibás logika. Én nem plusz egyezném.

(#90) Samott válasza CPT.Pirk (#85) üzenetére


Samott
addikt

Szakmai kerdes: ugye ez ilyen outsourceolt cucc, a hazai titkosszolgalat megadja a szamot ahova kerik a kovetest/lehallgatast az izraeli NSO meg vegrehajtja es hozzaferest ad a szakszolgalatoknak a megfigyelt szemely telefonjahoz. Lehet azt tudni hogy a vilag barmely szamahoz hozzaferhet a magyar titkosszolgalat ezzel, vagy csak a magyar szolgaltatok telefonszamaira ervenyes ez? Mert egy roamingolo sim kartyaval esetleg az egesz megakadalyozhato.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#91) MasterDeeJay válasza Diabolis (#83) üzenetére

Ha nem szavazol azzal azt támogatod akire többen szavaztak mivel nem szavaztál ellene. Magyarán rábízod a többire a döntésedet ami a legrosszabb amit tehetsz.
Szavazni kell, jelenleg nincs más legális módja ezen dolgok működésének befolyásolására.

(#92) Diabolis válasza ricsi99 (#86) üzenetére


Diabolis
tag

Aljasság? Az. Agymosottazni, kommunistázni, gerinctelenül, monitor mögül, politikai vélemény miatt is az. Aljasság és gyávaság.

Valóban, négy évente választhatok, hogy "agymosott" (idézet pl tőled), vagy kommunista vagyok-e. Köszönöm nem. A politikát TI tettétek ilyenné, amikor vevők voltatok a szrkavarásra és sárdobálásra amikor a politikusok elkezdték. Fröcsögő szájjal álltatok be jelszavakat visítani, és csúsztatok egyre lejjebb. Ha emiatt újra a fidesz nyer, lelketek rajta. Szerintem mind a két oldal felelőssége, hogy egyre kevesebben megyünk el szavazni. És nem a politikusoké, hanem a tiétek. Ők csak kiszolgálják az igényeket. A ti igényeiteket.

Szavam van. Éppen most nyilvánítom ki. Zavar? Ez van. Engem is zavar, hogy a baromságaitok között nagyítóval kell keresni a hasznos infókat.Nekem is van véleményem a politikáról, de nem itt adom elő. Én a jelen kommentszekcióba ugyanis tájékozódni, tanulni járok. És ha arról vitáznátok, hogy hogyan lehet a Pegazus ellen védekezni, egy szavam nem lenne. De nem ezt teszitek, csak nyomjátok az aktuális vezér aktuális vezérszövegét.

A továbbiakat helyszín egyeztetése után egy kóla mellett nagyon szívesen megbeszélem bárkivel.És ezzel a nem szakmai részét itt lezártam. A modiktól még egyszer sorry.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#93) sh4d0w válasza ricsi99 (#73) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Korábbi Pegasus cikkekben megemlítik az eszközt, amivel azonosítani lehet az IOC-kat.

https://www.coreinfinity.tech

(#94) MasterDeeJay válasza Diabolis (#92) üzenetére

Az teljesen rendben van hogy szavad van az hogy kinyilvánítod már messze jobb mint az aki nem. De teljesen hiába való az egész ha nem szavazol.
A leadott szavazatod nem jelenti azt hogy teljes mértékben egyetértesz azzal akire szavaztál.
Csak azt nézd hogy a jelenlegi választási lehetőségekből te kit tartasz kevésbé rossznak.
Nem lesz olyan hogy megfelel akár ki is az igényeidnek. Akár viccpártra vagy 0%-osra is, még az is jobb mint a semmi.
Ha csak egy picit is bele tudsz szólni a dolgokba akkor élj a lehetőséggel, teljesen mindegy hogy az úgyan úgy rossz de ha csak kicsivel kevésbé rossz szerinted mint ami volt akkor már tettél valamit.
Btw valóban ennek a topiknak a szoftverről kellene szólnia, azaz legalább pár linket vagy leírást hogy hogyan lehet dedektálni egyszerűen vagy felülírni stb.

[ Szerkesztve ]

(#95) janeszgol válasza MasterDeeJay (#91) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez már sokkal közelebb áll a valósághoz.

(#96) dabadab válasza Diabolis (#92) üzenetére


dabadab
titán

Ha jól vettem észre, a topikban az összes eddigi tevékenységed pontosan beleillett a "fröcsögés" kategóriába.
Veréb, bagoly.

DRM is theft

(#97) Tigerclaw válasza Diabolis (#83) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha nem mesz, a kovetkezore talan mar felesleges lesz elmenni, lasd milyen valasztasok vannak Orban kedvenc szovetsegeseinel, Torokorszagban, Oroszorszagban, Beloruszban, Kinaban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#98) Lpneo


Lpneo
csendes tag

Érdemes kivárni, hogy milyen formában áll fel az ellenzék a választásokhoz (1 miniszterelnök jelölt van, aki vállalható a bagázsból). Egyébként mindenképp érdemes elmenni szavazni (ha másra nem az MKKP-ra).

(#99) Ezekiell válasza MasterDeeJay (#94) üzenetére


Ezekiell
veterán

Már linkeltem feljebb.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#100) CPT.Pirk válasza Samott (#90) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az eddig látott hírek alapján azt hiszem nem az NSO végzi el a piszkos munkát, de van rálátásuk arra, hogy mi történik. Vagyis erre sem kaptunk még egyértelmű választ mert ez meg felveti, hogy egy Izraeli védelmi minisztérium alá tartozó cég rálát a magyar állam belügyeire, ami eléggé problémás...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.