Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Szó, mi szó, én legjobban a 2K Games bemutatóját várom. Amióta bejelentették, hogy felújítják az első részt, számolom vissza a napokat. Mafia1, Cyberpunk.. Habzsi dőzsi lesz szeptemberben.

(#2) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ezt hogy kell majd elképzelni? Mindegyik cég lenyom egy fél órás showt?

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A legtöbb stúdió eléggé noname indie kategória, ezért nem várok túl nagy extrát ettől a rendezvénytől.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Rebellion is ott lesz remélem nem a Dead War 4-et promózzák hanem végre bejelentik a Sniper Elite 5-t.

PSN: szuhi

(#5) #20411392 válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


#20411392
törölt tag

Leginkább egymás után mennek majd a trailerek és talán 1-1 nagyobbacska játék után lesz egy rövid beszélgetés.

(#6) oriic válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát a lista 80%-a kb. szerintem eléggé ismert stúdió.

Live-Die-Respawn

(#7) btf válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


btf
aktív tag

A tavalyi show kb. 2 órás volt: [link] (Az első fél óra áttekerhető.)

Ezen a csatornán lesz streamelve az idei is [link]

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#8) gyimger válasza TrueWhitee (#1) üzenetére


gyimger
őstag

A 2K az egyetlen, ami érdekel a fentiekből, pedig a cím olvasásakor már a szemem előtt láttam a Warner DC és Harry Potter játékait. Bár Playstation show is lesz a hétvégén.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#9) Maxxy10 válasza btf (#7) üzenetére


Maxxy10
addikt

Köszi :R

(#10) gyimger


gyimger
őstag

Mafia már borítékolható a hétvégére.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.