Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) PeAdam válasza Krethx (#47) üzenetére


PeAdam
tag

Ha mégis kiadnák akkor viszlát Sony a következő generációban. Multiplatform játékokra nem fogok + konzolt tartani, hogy porosodjon.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#52) Gaber. válasza Wesder (#9) üzenetére


Gaber.
lelkes újonc

Hát tudtommal a Sony azt mondta hogy igyekszik nyitni Pc felé is . És ez után a nyilatkozat után ez a pletyka egyáltalán nem tűnik alaptalannak.Nekem személy szerint csak PC-m van és örülnék is neki ha a PS exkluzívok olyan kb 3 év csúszással jönnének PC-re is(így mind a 2 platformnak be lenne fogva a szája).

(#53) #04430080


#04430080
törölt tag

Crackwatchon örömünnep lesz az a nap :DDD

(#54) Create. válasza Wlac (#29) üzenetére


Create.
addikt

Egy jó játéknál ilyen eszedbe se jut. Én a darksiders trilógiát idén vittem végig és minden percét élveztem és nem éreztem abszolút kevésnek a játékmechanikát, hiába 9éves játékról beszélünk. (Persze értem mit mondasz, mert pl hiába a gta vice city volt a kedvenceem a gta sorozatból azt ma már nem tudnám élvezni, de az nem is 3éves játék).

(#55) Televan74 válasza #04430080 (#53) üzenetére


Televan74
nagyúr

Te is fizetés nélkül dolgozol? ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#56) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Leírom ide is, ha ki is jön a PC-s verzió az a PS Now-ba jön, mint letölthető, natívan futtatható játék, mint a ps4en. Nem fogják átadni a játékot és a bevétel nagy részét másnak, ha meg is tarthatják.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#57) Deck válasza Carlos Padre (#56) üzenetére


Deck
titán

Ez így logikus és érthető.

PS5

(#58) Televan74 válasza Carlos Padre (#56) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ennek mi értelme lenne? :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#59) ribizly válasza Televan74 (#55) üzenetére


ribizly
veterán

Én várom már, hogy bejelentsék nem éri meg PC-re kiadni semmit. Oszt vége a warez-nek.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#60) #04430080 válasza Televan74 (#55) üzenetére


#04430080
törölt tag

Lassan már fizetek azért, hogy dolgozhassak ;]

[ Szerkesztve ]

(#61) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

Nagyon zsír lenne, ha megjelenne pc-re. Többször végigvittem már, eszméletlen jó, főleg legnehezebb beállításokon és ha nem rohansz előre a fő történetszállal, akkor igen hosszú játékmenet vár rád. Plussz ha későbbiekben magyarosítás is megjelene rá, akkor már vinné a primet. Ez az egyetlen negativum. Végére már kifolyt a szemem a rengeteg fordítástól. PS4-en egy fordító szerint nem lesz magyarosítás, mert nem tudják kivenni a játékból a szükséges fájlokat.

(#62) -FLY-> válasza ribizly (#59) üzenetére


-FLY->
őstag

Tök érdekes, hogy egy olyan platform piaca zsugorodik, amire ingyen vannak a játékok. :DDD
Teljes warez már pc-n sem működik tapasztalataim alapján, mivel fing vga-hoz adnak vagy 3 új AAA játékot. Hogy legyek így kalóz? :W

(#63) ribizly válasza -FLY-> (#62) üzenetére


ribizly
veterán

Valóban. De amíg vannak olyan marhák, akik inkább "letöltik", semmit mondjuk Epic game store-on ingyen behúznák (mert ugye az nem Steam), vagy beugorjanak az előfizetési modellbe az első hónapra ingyen (vagy a másikba 300,-ért 3 hónapra), addig nem nagyon van értelme ezzel foglalkozni. :N
Sokan nem fogják fel, hogy minden lépésük támogatás, ami nem warez. Nomeg nem kell 0. nap játszani valamivel, csak mert éppen most jelent meg. Jó az 1-2 év múlva is (főleg a megjelenéskori bug-ok miatt is, lásd pl. No mans sky).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64) #04430080 válasza ribizly (#63) üzenetére


#04430080
törölt tag

Azért azok a 75+ % leárazásos vásárlások már halottnak a csók kategória.

(#65) Wesder válasza #04430080 (#64) üzenetére


Wesder
félisten

És akkor inkàbb lelopod.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66) #04430080 válasza Wesder (#65) üzenetére


#04430080
törölt tag

Dehogy lopom. Örömmel veszem meg 5-10 euróért, majd teszem hozzá, hogy "ebből menjetek nyaralni" ;] :DD

(#67) Create. válasza #04430080 (#66) üzenetére


Create.
addikt

remélem a te főnököd is hasonlóan nagylelkű a fizetéseddel, hogy abból menj nyaralni.

[ Szerkesztve ]

(#68) #04430080 válasza Create. (#67) üzenetére


#04430080
törölt tag

Alap. Imádom a személyeskedőket, hajrá - hajrá.

(#69) Create. válasza #04430080 (#68) üzenetére


Create.
addikt

ez nem személyeskedés. általánosságban szomorú ez a mentalitás, amit képviselsz. remélem az ilyeneket utol éri a karma. vagyis szerintem már rég utol is ért.

[ Szerkesztve ]

(#70) #04430080 válasza Create. (#69) üzenetére


#04430080
törölt tag

Majd mindjárt rosszul fogom érezni magamat, mert nem veszek részt a 70+ eurós lehúzásokban. A karma majd őket éri utól, mikor az emberek a pénztárcájukkal szavaznak.

(#71) Create. válasza #04430080 (#70) üzenetére


Create.
addikt

Egyáltalán nem azzal van a baj, hogy nem adsz ki teljes árat egy játékért, ha 5forintot adsz, akkor 5forintot, hanem a mellékes rosszindulattal.

(#72) PeAdam


PeAdam
tag

Így, hogy továbbra sem érkezett hivatalos hír a témával kapcsolatban, szerintem hatalmas kamu ez az egész Horizon Pc-s téma. A Game Awardson szinte tutira bejelentették volna, ha februárban érkezne. Klickbait kamu hír, be lett nézve.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#73) ribizly válasza PeAdam (#72) üzenetére


ribizly
veterán

Miért jelentették volna be most? Majd max akkor, amikor kijön a folytatás.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#74) PeAdam válasza ribizly (#73) üzenetére


PeAdam
tag

A pletyka szerint februárban érkezik Pc-re, viszont ennek a bejelentésére szerintem a Game Awards lett volna a legjobb alkalom. Egyre inkább kamu szaga van.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#75) Wesder válasza PeAdam (#74) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz még idén a Sanyinak sajàt showja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#76) kwzatz válasza PeAdam (#72) üzenetére


kwzatz
őstag

Én meg így, hogy pár napja jelentették be, hogy a Sony több mint 20 év óta exkluzív játéka (MLB: The Show, a Sony saját fejlesztőcsapatától, SIE San Diego) a jövőben multiplatform lesz, egyre kevésbé zárnám ki a dolgot.

(#77) ribizly válasza kwzatz (#76) üzenetére


ribizly
veterán

Meg akkor sincs semmi, ha végül nem jelenik meg.
Én annak sokkal jobban örülnék, ha a PS5 kapna natív 4K@60+fps, 1440p@90+fps, 1080p@120+fps biztosított futást, egér, billentyűzet támogatást és freesync opciót. Akkor akár el is tudnám engedni a PC-t. És mindjárt nem volna érdekes, hogy mi mire jön.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#78) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#79) wjbhbdux válasza oriic (#78) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Kojima leportolta az enginet, ingyen pénzre mondanának nemet ha nem adnák ki

/s

(#80) kwzatz válasza oriic (#78) üzenetére


kwzatz
őstag

Ha jól fog fogyni (amire van esély) és a Sony úgy látja, hogy ez a plusz pénz azért nem is olyan rossz, akkor jönni fog itt még más is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.