Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Valakinek megvan még ez a játékprogram, vagy már mindenki kidobta ezt a CD-t?

(#2) PBalázs


PBalázs
csendes tag

:N

[ Szerkesztve ]

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem a virtuális gép nem látja a CD meghajtót, ez lenne a tippem.

(#4) PBalázs válasza D1Rect (#3) üzenetére


PBalázs
csendes tag

A Sajátgép felismeri a CD-t, a program mégis kiírja a hibaüzenetet.

(#5) RaTaTa válasza PBalázs (#1) üzenetére


RaTaTa
csendes tag

Ezt olvastad már?

[link]

Ott a meghajtó betűjelének módosítása segített.

RaTaTa, A Tata

(#6) PBalázs válasza RaTaTa (#5) üzenetére


PBalázs
csendes tag

És hol lehet a virtuális számítógépen beállítani a CD-ROM betűjelét?

(#7) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez ingyenes: [link]
Kár bajlódni ősrégi CD-vel :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) szabonagyur válasza PBalázs (#6) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

XP alatt is van egy lemezkezelo resz, azt ha megnyitod tudod varialni a betujelekeg.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#9) PBalázs válasza szabonagyur (#8) üzenetére


PBalázs
csendes tag

A virtuális számítógép operációs rendszere felismeri a CD-ROM-ot, de a GRAND THEFT AUTO nem.

(#10) Gdi válasza PBalázs (#9) üzenetére


Gdi
senior tag

Ezt több dolog is okozhatja:

Ha a virtualboxos XP-n több virtuális CD-meghajtó van, akkor figyelj arra hogy mindig az "elsőben" legyen a lemez.
Sok játék kimondottan a "D" vagy a merevlemezek betűjele után az első meghajtóban kereste a CDket. (Pláne a DOS-osok)

De lehet más oka is, pld:
1: Eredeti CD-t használsz, de van rajta másolásvédelem, amit a passthrou virtual CD-rom nem tud átadni a vboxnak.
2: Szintén másolásvédelem miatt, ha másolt CD-t használsz, ami nem megfelelően lett másolva.
3: Habár a virtualboxban látszik a CD-rom, mint maghajtó, de a játék olyan módon próbálja beazonosítani a CD-romot (mint hardver) amit a virtualbox nem jól emulál.
Stb..

Ha nem megy máshogy, akkor itt van patchelt indítófájl hozzá, aminek nem kell CD:
Gamecopyworld-on nem találtam sajna, de itt egy link: http://gtamp.com/GTA1/gta1no-cd.7z

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#11) Gdi


Gdi
senior tag

Egyébként, ha dos verziót használod akkor lehet az mscdex kell neki. (Még az XP emulált "dos" környezetében is)

Illetve egy dolgot még nézz meg:
Ha minden igaz van egy windowsos futtatható állománya is a gta-nak. Próbáld azzal indítani.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#12) Soderes


Soderes
aktív tag

Mi értelme a Win változatot telepíteni. Nincs benne semmi extra dolog.
Van belőle DOS változat, meg konzol is.

(#13) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De ehhez a játékhoz kell egyáltalán virtual box meg CD? Az ingyenes verzió nem működik Win10-en?

(#14) PBalázs válasza icemad (#13) üzenetére


PBalázs
csendes tag

De. Nagyon szépen köszönöm a programot.

(#15) vamzi válasza icemad (#13) üzenetére


vamzi
őstag

De megy, most próbáltam ki. Letöltöttem innen: https://gta.com.ua/rockstargames-classics-free-download.phtml. Majd feltelepítettem, elindítottam és játszottam egy órát Travis-szel. Csont nélkül megy :)

(#16) bob011 válasza Dilikutya (#7) üzenetére


bob011
tag

Köszi a linket!

(#17) icemad válasza vamzi (#15) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szuper. Akkor a Gta 2-nek is mennie kell. Sokan a sorozat leggyengébb epizódjának tartják, én jól szórakoztam azzal is. (meg a Londonnal). Igaz, hogy ez kb 20 éve volt....

(#18) icemad válasza PBalázs (#14) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként miért nem próbálsz ki egy újabb verziót? Vice City, San Andreas nagyon jó játékok, és nem kell hozzá erőgép.

(#19) vamzi válasza icemad (#17) üzenetére


vamzi
őstag

Általános iskolában toltuk a GTA1-et infó órák alatt, a kettővel szerintem még sosem játszottam. De az örök kedvencem a GTA 3, azt követi a GTA Vice City. Mindjárt ránézek a 2-re is.

(#20) icemad válasza vamzi (#19) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gta 2 már a jövőben játszódik. Nagy katyvasz az egész. Szerintem kihagyható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.